Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki június végére, július elejére nem várja?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok a 9. dpo-n. Tüneteim vannak, csak nem tudom, h a babára vagy a mensire :) Jó lenne valakivel együtt izgulni, görbét elemezni, megbeszélni, drukkolni... Nos? Valaki? :)

2013. jún. 26. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 anonim ***** válasza:

sziasztok.Nekem ma kellett volna megjönnie,a cicim duzzadt,a méhem görcsölget, a hüvelyembe is nyilall.Itt a görbém:)

[link]

2013. jún. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/73 anonim ***** válasza:
Sziasztok, 2-es vagyok. Sajnos szombaton minden előjel nélkül megjött, a hőm is leesett (úgy látszik, nekem csak később esik le.) Veletek mi újság?
2013. júl. 1. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/73 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos nekem péntek reggel elkezdett esni a hőm, napi 0,1 fokot máig és meg is jött. Pedig annyira bizakodó voltam, ez a hónap valahogy más volt :( Kezdődik előről :)
2013. júl. 1. 08:22
 34/73 anonim ***** válasza:

Majd összefutunk a következő ciklus végén is :)

2-es voltam (Adri)

2013. júl. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 A kérdező kommentje:
Remélem jobb eredménnyel :) Te/ti nem akartok dokihoz fordulni?
2013. júl. 1. 13:09
 36/73 anonim ***** válasza:
sziasztok ! nekem 4.e..még pár nap...de nincs semmi tünetem
2013. júl. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 anonim ***** válasza:
nekem ma van a 30.ciklusnapom,és nem is tudom ma hanyadszorra van hirtelen fellépő hányingerem,a fejem is fájdogál:/ csütörtökig ne jöjjön meg,és tesztelni akarok:)én vagyok a görbés a 4.oldalról XD
2013. júl. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/73 anonim ***** válasza:
Nekem még mindig alhasi fájdalmaim vannak. Előbb vizes folyásom volt 2 napig, aztán most volt egy kis krémes.. de az alhasi fájdalmaim egyáltalán nem mensi szerűek. Holnap még valószínű nem akar megjönni, mert előtte 1-2 nappal szokott fájni, de még nem tapasztaltam ezt. Viszont kis hátfájás, kis mellérzékenység van. Kis fáradságérzés, hébe-hóba hüvelyi szurka.
2013. júl. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
ugyan úgy vagyok.mint az utolsó válaszoló:) nekem 28.-ân kellett volna megjönnie de semmi tünete. nekem is van hol vizes hol krémes folyásom. ma teszteltem nem elsõ vizeletbõl de negatív lett! sajnos:/ de remèlem csak korai volt tesztelni. a mellbimbóm 4 napja nagyon érzékeny ma már kicsit kezd a mellem is duzzadni és fájni. aznap mikor meg kellett volna jönnie akkot szúrkâlt a hasamba ès a mèhembe. vajon ez jelent vmit? ès a derekam fáj nèha-néha. szerintetek van esélyem a babàra?
2013. júl. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 A kérdező kommentje:
Hát lányok, a néhány napig tartó vizes folyás, aztán krémes, majd semmi a mensi előtti napokban a vérzés előfutára. Mostanában sokat olvasok a témában :) és azt írták valahol, hogy a méh nyálkahártya leválásakor először kevés víz távozik, majd később a vér. Vagy vmi ilyesmi... És nekem is ez van minden hónapban mensi előtt. Szóval ez nem jó hír, de legyetek ti a kivételek! Neked kedves 4. oldali görbés, elég jónak tűnt a görbéd. Felteszed frissen?
2013. júl. 2. 07:30
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!