Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki június végére, július elejére nem várja?

Figyelt kérdés
Én ma vagyok a 9. dpo-n. Tüneteim vannak, csak nem tudom, h a babára vagy a mensire :) Jó lenne valakivel együtt izgulni, görbét elemezni, megbeszélni, drukkolni... Nos? Valaki? :)

2013. jún. 26. 14:38
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:

Sziasztok, 2 vagyok, továbbra is drukkolok azoknak, akik mostanában nem várják, hogy ne is jöjjön meg :)

Kérdező kérdésére válaszolva: tervezzük az orvost, de még ki kell találni hogy mikor és kihez. Nem ott dolgozom, ahol lakom, lakóhelyemen SZTK - ban eléggé zsúfolt, futószalagos ellátás, ott max rákszűrést meg gyógyszer iratást szoktam, ahol dolgozom, ott van több orvos, magánrendelések is vannak, de nem ismerem egyiket sem, és elég ellentmondásos véleményeket hallok róluk :( Az előző 2 gyerekemnél másik városban laktam, ott volt kórház, rendelőintázet meg magánrendelés is, kicsit más volt.) Mondjuk rutin vizsgálatok + általános vérkép szerint semmi bajom nincs, de ahogy olvasom, attól még bármi lehet... Meg most vakáció is van, a 2 nagyobb is itthon van, amellett hogy dolgozunk tele vagyunk programokkal, úgyhogy kb. szeptemberre akarok találni egy normálisat, akiről jó vélemények vannak, és esetleg egészségpénztárra (OTP) is dolgozik. (vagy sokat akarok? :))Ezt a 2 hónapot addig még a természetre bízom, és vezetek görbét, hogy legyen mit megmutatni. (Ha 12 hónapot kibírtam, ez a 2 már nem oszt nem szoroz :))

2013. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 A kérdező kommentje:
Akkor gondolom nem Pesten éltek :) Hál'isten én most találtam egy dokit, aki nagyon jófej, szimpi, segítőkész, voltam már nála rákszűrésen januárban és most a hónap végén tervezem, hogy megyek hozzá, megbeszélni, hogy mi a teendő, ha nem jön a tesóka. Szeretnék hormonvizsgálatra menni, hátha kiderül vmi és apuka is felajánlotta, h megnézeti magát :) De addig is dolgozunk rajta:)
2013. júl. 2. 11:58
 43/73 anonim ***** válasza:
tessék itt a friss görbém:) a piros azt más időpontban mértem,még ma sem jött meg,de nem is úgy néz ki mint ami meg akar:) holnap tesztelek!
2013. júl. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim ***** válasza:

Mára nem várom, egyelőre semmi, de negatívat teszteltem. Lányom 17. napon fogant, 3 vagy 4 nap csúszással mutatta ki a teszt. A második terhességemmel is a 17. napon fogant a baba, azt is 3-4 napos csúszással mutatta ki. (Sajnos azt vetéléssel végződött) Most 15. és 16. nap voltunk együtt.

Eléggé fájnak a melleim, tegnap este elég rendesen fájt a hátam, meg szurkált a hüvelyem.

Kivel mi újság? Tesztelt valaki ma?

2013. júl. 3. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 anonim ***** válasza:
Én is tesztelt 2 napja tudom korai volt..mára nem várom..tegnap együtt voltunk párommal este..reggel halvány rózsaszin volt a wc papíron...majd kiderűl ..tünetem nincs
2013. júl. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/73 lujza80 válasza:
Én elsejére nem vártam tegnap pozi lett a tesztem. Drukkolok mindenkinek.
2013. júl. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem délelőtt volt egy kis rózsaszínes pirosas folyás, nem volt túl sok de volt:( Most semmi, ha ma se, meg holnap se lesz több, akkor reménykedhetem, de egyelőre nem nagyon reménykedem.
2013. júl. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/73 anonim ***** válasza:
gratulálok Lujza:) nekem.5 napja kèsik.de hètfö teszteltem - lett. de remèlem csak korai volt a teszt. szerencsère semmi.mensi.szerût nem èrzwk
2013. júl. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:
én tegnap teszteltem pozitívat 2x is:D
2013. júl. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:
hát nekem úgy néz ki, ma megjött. Akinek sikerült annak gratula
2013. júl. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!