Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 1éves és egy 4 éves...

Egy 1éves és egy 4 éves gyermeknek vagyok az anyukája és most megint terhes vagyok. Muszéáj elvetettnem mert 3gyerek már nagyon ok lenne nem tudnám eltartani abbol afizetésöl amit párom kap. Abortuszra gyesen lévö anyukáknak milyen kedvezmény van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:47
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem nincs.
2013. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem sincs de az ANTSZ-nel tudsz érdeklődni pontos információért!
2013. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
69%

Talán szociális alapon, 1 főre jutó jövedelem alapján lehet. De a GYES az nem "indok".

Arra nem gondoltál, hogy te is dolgozni fogsz, és akkor több pénzetek lenne? Nem addig kerül lényegesen többe, amíg pici, hanem később.

2013. aug. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:
igen tuodm a pátrom is megakarja tartani de egy éve szültem nem tudom mit csináljak
2013. aug. 23. 13:57
 5/36 anonim ***** válasza:
52%
segély nincs rá, védekezni kéne és akkor nem kerülnél ilyen helyzetbe....
2013. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
kössz szépen védekeztünk elöitéletek. 5 még te is kerülhetsz ilyen helyzetbe
2013. aug. 23. 14:00
 7/36 anonim ***** válasza:
89%
gyesen lévőknek 15e ft a 30-35e helyett mikor mész elintézni és konzulátus elé állsz akkor vidd magaddal a papírod,hogy gyes-en vagy és fele áron kell fizetni majd,nagyon sajnálom jól gondoljátok végig!!!
2013. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
88%

3. vagyok, elmesélem én hogy gondolkodtam.

Szintén a 3. bébi "lepett meg". Az egyik volt akkor 9 hónapos, a másik 2 éves.

Babaholmik azért voltak, vannak bőven, bár 1-2 új dolog azért kelleni fog, nagyobb tételek is...

Igaz, én nagyon ragaszkodtam a babához, minden nehézség ellenére is.

Kerestünk másik lakást, amit olcsóbb fenntartani. A legnagyobb ovis lesz, tehát sokkal durvább nem lesz, mint eddig volt (remélem... :) ). Próbálok vmit tanulni, meg vmi akár alkalmi munkákat is vállalni, ha már így itthon ragadtam. Az a része még mindig nem reménytelen, hogy a régi helyemre vissza tudjak menni, és akkor azért nem kell éhen halnunk, sőt.

Ha meg akarod oldani, akkor meg tudod oldani. Ha amúgy sem szeretnél még egy gyereket, akkor az már egész más kérdés, de ezt neked, nektek a férjeddel kell tudni. Lehet, csak kezdeti sokk, ne kapkodd el a döntést, akármi is legyen az.

2013. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
69%
Bocs, hogy nem a kérdésedre válaszolok. Ha dolgoznál, meg tudnátok élni? Találnál munkát? Mert ha igen, akár már egy évesen bölcsis lehet és Te dolgozhatsz.Az első egy évben meg nem kerül olyan sokba a pici, főleg, hogy a nagyobbaktól sok mindent megörökölhet. Jól gondold át és ne vedd figyelembe a férjed akaratát is.
2013. aug. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
81%
Szia,én a a 2. babát nem akartam megrémültem (lányom 10hónapos volt )mikor megláttam a tesztet már éreztem nem akarom ez nagyon dúrván hangzik de ez volt el is mentem elintézni mindent nagy akarattal bárki bármit mondott is nekem,és mikor a kórházban a műtétre vártam elakartam menekülni mert meggondoltam magam és hidd el jól tettem el is mentem az orvosok nagy örömére,sosem bocsájtottam volna meg magamnak ha megöletem,az a 2-hét kellett még intézkedtem,hogy rájöjjek szeretem hiszen a gyermekem és ő is szeret már a kezdetek óta és minden nélkülözést el felejtesz mikor először látod a gyermeked akinek te vagy az anyja akinek megmentetted az életét a saját elhamarkodott döntésed elől..
2013. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!