Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 1éves és egy 4 éves...

Egy 1éves és egy 4 éves gyermeknek vagyok az anyukája és most megint terhes vagyok. Muszéáj elvetettnem mert 3gyerek már nagyon ok lenne nem tudnám eltartani abbol afizetésöl amit párom kap. Abortuszra gyesen lévö anyukáknak milyen kedvezmény van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:47
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Olvasd el újra a 3. Választ, abból kiderül mit tettem ilyen helyzetben. Nem hiszem, hogy rosszul kéne érezném magam, amiért ez a véleményem. Az utolsó előtti.
2013. aug. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Bocs, a 8.-ban írom le...
2013. aug. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Keringett az interneten egy beszélgetés, orvos, és beteg közt...

NŐ: Doktor Úr, abortuszt szeretnék kérni...

DR: És miért?

NŐ:Mert terhes maradtam, és nem tudom nevelni a 2 gyereket

DR: Akkor öljük meg a 4 évest, és akkor ennek a gyereknek adjunk lehetőséget...nem mindegy melyiket öljük meg?

NŐ: Na de Dr Úr, miket nem mond? Hogy ölném meg a gyerekem?

DR: Miért, most mit kért tőlem? Ugyan ezt...

2013. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Anno én is elakartam vetetni a babát....a műtő ajtóból fordultam vissza...és milyen jól tettem!!! Soha nem bocsájtottam volna meg magamnak...

5 gyerekes anyuka!

2013. aug. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

29-es vagyok.

Hat ha tenyleg ez a legfontosabb most, nyugodtan helyettesitsd a "megol" vagy "meggyilkol" szavakkal, a lenyegen ez nem valtoztat... A babad biztos irigyelne a problemadat... Semmi szemtelen nem volt ebben, de engem is felhaborit h ez az igazsag... Ha tudnad mennyire, akkor rajonnel milyen visszafogottan irok. Komolyan sirni tunek attol amire keszulsz, pedig nekem a babad 1 a sok kozul, nem a sajatom. Tudod o elni szeretne, ugyanugy ahogy Te vagy en...

A masik, h nem fugg semmilyen helyzettol, h megolnem-e a gyerekem... Ezen nincs mit gondolkodni! Extrem kilatastalan esetben azon gondolkodnek, h hogy tudnam megoldani h ne adjam orokbe es mindent megmozgatnek ezert... Mert az is borzaszto fajdalmas lenne, de egesz mas ha a gyerekemnek eselyt adtam a boldog eletre. Ez tenyleg bizonyos esetben lehet a maximum, amit vki tenni tud erte. Es ilyenkor ez egy "szep", anyahoz melto megoldas...

2013. aug. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Ha elveteted, azt egy eleten at banni fogod.

De ha megszuletik, latod milyen edes, milyen szep, latod ahogy fejlodik, vmiben Rad hasonlit, vmiben a parodra... Beloletek van. Ha megtartod, azt nem tudod megbanni soha. Nezz ra a masik 2 gyerekedre. Ugye bele sem tudsz gondolni, h esetleg nem tartottad volna meg oket. Mennyi mindenrol lemaradtal volna. Ugyanigy leszel a harmadikkal is, amint a karodban tartod. Es halat fogsz adni, h jol dontottel. Egy elet van Benned, ne oltsd ki...

2013. aug. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!