Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 1éves és egy 4 éves...

Egy 1éves és egy 4 éves gyermeknek vagyok az anyukája és most megint terhes vagyok. Muszéáj elvetettnem mert 3gyerek már nagyon ok lenne nem tudnám eltartani abbol afizetésöl amit párom kap. Abortuszra gyesen lévö anyukáknak milyen kedvezmény van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:47
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
19%
nézd meg youtube-on a néma sikolyt és utána dönts!!Előre is bocsi de ezt ha megnézed sosem döntesz abortusz mellett.
2013. aug. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
15%
ne menny szerintem abortuszra,én megtartanám a helyedben,a párod viszont keressen egy jobb munkahelyet!már sima szakmunkások is kapnak jól fizető állást külföldön! nem szabad "megölni"azt a babát!
2013. aug. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
ez biztos hogy 1500ft gyesen lévőkneek mert ez nagyon fontos lenne hgy tudjam pontosan
2013. aug. 23. 15:26
 14/36 anonim ***** válasza:
58%
Nem a kérdéshez tartozik, de azt hiszem a 9 válaszoló írta hogy keressen munkát ls tegye bölcsibe a gyereket. Nem tudom hol laksz, delehet hihetetlen de sok helyne nincs lehetősg bölcsibe tenni a gyereket. Kis város ahol lakunk 20 férőhelyes bölcsi van, ja és kb . 25 km körzetben nincs bölcsőde és vannak az országban olyan helyek ahol még iskola sincs akkor gondolod bölcsőde van?
2013. aug. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
13%
Szia. Sajnos tudom pontosan a választ! Semmi engedmény nincs senkinek. 30 ezer ft az abortusz. Akkor nem kell fizetned, ha súlyosan fogyatékos gyermek után kapsz emelt családi pótlékot. Ennyi...sajnos tapasztalat... :-(
2013. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
31%
ez olyan igazsagtalan :( en miota szeretnek babat, megse jon, mas akinek van meg mar nem bírná /akarna :(
2013. aug. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Igen féláron van annak aki Gyes-en van, 15 ezer körül van. N
2013. aug. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
2013. aug. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, hogy nem válaszolok a kérdésre, de: aki a néma sikollyal jön állandóan, attól agyvérzést tudok kapni. Én megnéztem és mégis elvetetném a gyerekem, ha rákényszerülnék.

A másik, hogy nem első gyereke, szóval nyilván tudja, hogy IGEN, ez az én gyerekem, és igen, ezt fogom vele tenni.

Illetve bírom ezeket a van babaruhánk meg kapunk kiságyat a rokonoktól dolgokat... És amikor majd idősebb lesz? Meg iskolába jár? Meg egyetemre akar menni több száz ezer Ft/szemeszter költségekkel? És ha a párjának akkor sem lesz jobb munkahelye? Ezzel dobálózni is könnyű, hogy keressen másik munkahelyet. Nem tudom, melyik országban éltek...

Kérdező, kívánok neked sok sikert a jövőben, bárhogy is lesz.

2013. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
41%
9-es vagyok. Igen, nálunk minden gyereket fel tudnak venni a bölcsibe, ahol van munkáltatói igazolás. A másik, hogy én csak arra utaltam, hogy most kap a kérdező kb.25 ezret. Ha visszamegy dolgozni (hangsúlyozom, nem tudom a szakmáját, a lehetőségeket, stb.), akár 100-al, sőt többel is nagyobb lehet a bevétel. És akkor rögtön nem gond a megélhetés. Nehogy az első pánikjában döntsön a kérdező, majd nagyon megbánja.
2013. aug. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!