Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 1éves és egy 4 éves...

Egy 1éves és egy 4 éves gyermeknek vagyok az anyukája és most megint terhes vagyok. Muszéáj elvetettnem mert 3gyerek már nagyon ok lenne nem tudnám eltartani abbol afizetésöl amit párom kap. Abortuszra gyesen lévö anyukáknak milyen kedvezmény van?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 13:47
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
27%

Atyaég, 17-es! "Féláron" van? Jó, hogy nem "akciósan"! Vagy "on sale"...

Miért nem adod örökbe? Akkor nem kellene meghalnia a babádnak.

2013. aug. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
20%
Egy elottem szolohoz csatlakoznek... Nezd meg YouTube-on a Nema sikoly c. kisfilmet! Egyszeruen nincs jogunk kioltani egy emberi eletet, akarmilyen kicsi meg. Egy 6 hetes babanak mar dobog a szive... A 12. hetre pont ugy nez ki mint egy ujszulott, csak miniben... Ezt a kis embert kaszaboljak szet brutalisan egy abortusz soran... :(((
2013. aug. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
na hát nagyon szépen köszönöm a válaszokat mindenkinek nehogy azt higgye valamelyikőtök is hogy ez nekem annyira kőnyű döntés volt és hogy nem fáj mert higgyétek el nagyon fáj biztos hogy nagyon rossz lesz de nem csak azt kel nézni hogy megvannak a babaruhák meg ilyenek lesz még az a gyerek nagy is amikor már sokba fog kerülni szeretnék még gyereket de még várunk vele mert még fiatal vagyok.Életem során végig az abortusz ellen voltam de belevitt ebe az élet hogy sajnos én is megtegyem
2013. aug. 24. 16:10
 24/36 anonim ***** válasza:
56%
Biztos vagyok benne, h nagyon nehez dontes, nem errol van szo... Viszont abban is biztos vagyok h vmi nagy tevedes eredmenye az, h ilyen egyaltalan opcio lehet... Nem itelkezni akarok... Nagyon felrevezeto h a torvenyeink ezt megengedik. Ez arra enged kovetkeztetni, h helyes es megfelelo intezkedes "szukseges" esetben. Sajnos egy orult vilagban elunk... Azok a nok, akik elvetetik a babajukat atveres aldozatai... Elhiszik h ez rendben van. Utana ezzel egyutt elni sokkal borzalmasabb lesz, mint gondolnak... De akkor mar keso. Mindig van mas megoldas! Ez nem mas mint gyilkossag, biztos h nem old meg semmit, csak tonkreteszi az embert. Most meg van lehetoseged jol donteni...
2013. aug. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
Én már döntötem sajnos tudom hoghy lelekileg nagyon rosz lesz hogy megtetem de ha ránézek gyermekeimre talán enyhülni fog a fájdalmam
2013. aug. 26. 07:00
 26/36 anonim ***** válasza:
45%

Nem, ha ránézel a gyerekeidre, akkor fog elkapni a sírógörcs, hogy mit tettél a testvérükkel.

Sajnos el sem tudod képzelni, hogy lelkileg mennyire lesz nagyon rossz... ha el tudnád, nem tennéd meg.

Higgy azoknak, akik megtették!

2013. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
39%
Ilyen helyzetben en biznek Istenben. Mert ahova gyermekaldast ad, ott megteremti a felteteleket is. Ne a lathatokra nezz, az nem baj ha most nem tudod hogy lesz... Ez a hit lenyege. Nem veletlenul kerult a baba a pocakodba, Istennek terve van vele, kulonben nem fogant volna meg.
2013. aug. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
63%
Én az elején még próbáltalak bíztatni. De ez a legnagyobb hülyeség, már ne is haragudj, hogy szeretnék még csak később. Ha később jobban fogtok állni, akkor nem mindegy hogy mikor jön az a gyerek???? Fiam, téged most kinyírlak, mert rosszul időzítesz... Gratulálok. Ennyi erővel az ovist is ledobhatnád a szakadékba, mert drága az ovi.
2013. aug. 27. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
72%

En azt nem ertem, h azt irod "belevitt ebbe az elet, h sajnos en is megtegyem"... Ezzel akarod Magad megnyugtatni?

Szerintem abba vitt bele az elet, h elobb lehetsz 3 gyerekes anyuka, mint szamitottal ra. A tobbi a Te dontesed...

Egesz pontosan ugy van, h Te mar most is 3 gyerekes anyuka vagy. Legalabbis az en gyerekem a fogantatastol a gyerekem.

Egyebkent a mar megszuletett gyerekeid majd joggal gondolhatjak, h a veletlen szerencse folytan elnek. Ha rosszul idozitenek, mint szegeny testveruk, akkor az anyjuk bizony oket is kinyiratta volna...

2013. aug. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen az utolsó két válasz adónak a jo választ nem tudom ha ugyanilyen helyzetbe lennének akkor ök mit csinálnának szerintem ök is elgondolkoznának

nagyon csúnyán fogalmaztad meg hogy kinyirom a gyermekemet szerintem ez nagyon szemtelen megfogalmazás azért irok ide hogy kapjak egy kis segitséget vagy esetleg támogatást cserébe ezt kapom nagyon szépen köszönöm

2013. aug. 27. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!