Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, ha ilyen a...

Mit gondoltok, ha ilyen a párotok akkor is szülnél neki gyereket?

Figyelt kérdés

ovulacios tesztet akartunk venni a parommal, voltunk a dm-be ott nem volt, majd meglattam egy rosmant es megkerdezzem a paromat h: bemenjunk?

neki erre annyi volt a valasza h "menjunk" de ez a menjunk szo annyira ugy hallatszott a szajabol mintha nem erdekelne, leszarna,

en persze erre felhaborodtam es mondtam neki h " most mi van? nem erdekel? mondom jolvan akkor hagyjuk az egeszet, szarom le ha te is leszarod! (tenyleg olyan volt mintha annyira nem erdekelne, mintha utana jatni mar nem lenne.kedve, de.dugni azt barmikor!!)

mondja h na menjunk mondom nem gyerunk hazafele... o meg elkezdett befele tuszkolni a rossmanba majd ugy belokott h majdnem akkorat estem... nagyon kellemetlen volt mindenki engem bamult... lehet h annyira nem ide tartozik a kerdes de ti mit csinalnatok ebben a helyzetben? annyira megalazo volt!!



#terhesség #teherbeesés #vitatkozás ovulációs teszt
2013. okt. 22. 18:59
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
89%

Mióta próbálkoztok?

Azt, hogy "d...i bármikor" lenne kedve, nem róhatod fel neki, máshogy nem nagyon lesz gyerek.


Lehet hosszú napja volt, elfáradt a munkahelyén, rossz napja volt. Ez nem azt jelenti, hogy egyáltalán nem akar tenni érte.

2013. okt. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
81%
Hat ennek semmi koze nincs a gyerekvallalashoz....
2013. okt. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
:) semmit.. :) ez a helyzet így sikerült.Picit túlreagáltad,ő próbált javítani a dolgon. A férfiak máshogy mutatják ki az érzelmeiket,elv sok minden nem látszik rajtuk,mint legtöbbször az érzelmek,de ez mindig is így volt és így van jól,ezért tudnak bátrak-erőssek lenni rengeteg helyzetben.. Hidd el akarja ő,ez is mutatja,hogy nem mondta ,hogy rendben menjünk haza felé! Nem szabad ilyesmin veszekedni,picit engedni kell mindkettőtöknek. :) 24l
2013. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező. *Van a szerelem* Van az ölelés.* Van ennek egy meghitt hangulata.* Mint a ragyogó csillagos ég, mint a hullámzó tenger. Mit az arany búzamező ringása a szélben.


Rohadtsz^r erre gondolni egy multinál, üzletről-üzletre rohangálni és ezzel foglalkozni. Vedd meg egyedül és kész. Magadat aláztad le, és tetted egyben kisstílű gonddá ezt a társadnál, hogy egy ilyen szép és természetes dolgot a konzumban konzumidiótaként tárgyalsz leendő csodás gyermeketek nemző apjával.

*

kép: Gyergyó ködpaplanban. Menjetek kirándulni - néztzétek a természet szépésgeit.

[link]

2013. okt. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
70%
Hát tudod..kevés az a pasi aki szeret vásárolgatni...tök mindegy mi az!!
2013. okt. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem túlreagálod és hisztis voltál.
2013. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%
nem kell túlkombinálni, szerinted egy pasi mennyire jön izgalomba egy ovu teszt vásárlásától?:) semennyire. nem érdekli, de attól még akarhatja a babát.:)
2013. okt. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

azt nem mondanam h faradt, mert szabadsagon van tobb hete, egy panellkasban meg nem sok dolga van, ebben a honapban kezdtuk el! varom h teszzelhessek 29en, mert akkor nem kellene megjonnie.

szerintem abban semmi rossz nincs h eppen setalgattunk, vasarolgattunk es egyuttal megvehettuk vna az ovu tesztet. de nem ertitek! nem ti voltatok abban a helyzetben! tudom h nagyon szeretne babat, de ez szamomra annyita kiabrandito volt, az is lehet h azert kaptam fel a vizet ennyire mert mar a hormonok jatszadoznak, 11-15 ig volt pè-m.

mind1 csak annyira megalazott ezzel h ugy belokott h epp h megtudtam allni a labamon! jah es foleg az is durva h lehet h mar babas vagyok... ilyennnel nem kellene jatszani! :(

2013. okt. 22. 19:24
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Tehat ebben a honapban terveztetek nekilatni a gyerekvallalasnak es nem csak ugy spontan probalkoztok, hanem maris ovulacios teszt kell hozza.... Aha
2013. okt. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:

Tehát ez az első hónap amikor próbálkoztok? Akkor meg mi a tökömnek az ovu-teszt????

Szerintem kicsit nagyon túlliheged ezt a teherbe esés témát a párodnak meg már elege van belőle.

2013. okt. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!