Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, ha ilyen a...

Mit gondoltok, ha ilyen a párotok akkor is szülnél neki gyereket?

Figyelt kérdés

ovulacios tesztet akartunk venni a parommal, voltunk a dm-be ott nem volt, majd meglattam egy rosmant es megkerdezzem a paromat h: bemenjunk?

neki erre annyi volt a valasza h "menjunk" de ez a menjunk szo annyira ugy hallatszott a szajabol mintha nem erdekelne, leszarna,

en persze erre felhaborodtam es mondtam neki h " most mi van? nem erdekel? mondom jolvan akkor hagyjuk az egeszet, szarom le ha te is leszarod! (tenyleg olyan volt mintha annyira nem erdekelne, mintha utana jatni mar nem lenne.kedve, de.dugni azt barmikor!!)

mondja h na menjunk mondom nem gyerunk hazafele... o meg elkezdett befele tuszkolni a rossmanba majd ugy belokott h majdnem akkorat estem... nagyon kellemetlen volt mindenki engem bamult... lehet h annyira nem ide tartozik a kerdes de ti mit csinalnatok ebben a helyzetben? annyira megalazo volt!!



#terhesség #teherbeesés #vitatkozás ovulációs teszt
2013. okt. 22. 18:59
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
nem hiszem h elege lenne belole! ment es vett egy digitalisat egyedul!!
2013. okt. 22. 19:36
 12/38 anonim ***** válasza:
a legfontosabb kérdés :) : végül megvettétek?
2013. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
84%

"tudom h nagyon szeretne babat, de ez szamomra annyita kiabrandito volt"


Értsd már meg te féltyúkagyú - neki kiábrándító!

Főleg panelben. Menjetek kirándulni, mondtam.

2013. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:

Akkor meg?


Remélem, neki is megmondtad hogy minek akar d..i, miközben gyereket szeretnétek.

2013. okt. 22. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

19:36!!

szallj ki ebbol a beszelgetesbol!!! LEGYSZIVES!!!

beszelj igy a kutyaddal!

jah es kepzeld feltyukagyu szoktunk jarni kirandulni, allandoan azt csinaljuk!

2013. okt. 22. 19:39
 16/38 anonim ***** válasza:
Már bocs, de én a párodat sajnálom...
2013. okt. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
en meg teged!
2013. okt. 22. 19:42
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, tyúkocska - rohangálj multiról -multira a pároddat vonszolva - ne csodálkozz, ha egyszer eltűnik két shop közt. És olyanhoz szökik, aki nem teszi tönkre a világ legszebb dolgát. Neked több időd lesz shopingolni -


mindenki jól jár.

2013. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván a pároddal is ilyen stílusban beszéltél. Már eleve ez a durcizás, hogy "hallatszott a hangjából" - vagy csak te akartad hallani, hogy kicsit hisztizhess.
2013. okt. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Szerinted ennek a kapcsolatnak van értelme egyáltalán?? ha a gyerek is ellenkezik Neki és egész nap hisztis, majd Őt is meglöki?? Gondold át,kinek akarsz szülni. :(
2013. okt. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!