Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, ha ilyen a...

Mit gondoltok, ha ilyen a párotok akkor is szülnél neki gyereket?

Figyelt kérdés

ovulacios tesztet akartunk venni a parommal, voltunk a dm-be ott nem volt, majd meglattam egy rosmant es megkerdezzem a paromat h: bemenjunk?

neki erre annyi volt a valasza h "menjunk" de ez a menjunk szo annyira ugy hallatszott a szajabol mintha nem erdekelne, leszarna,

en persze erre felhaborodtam es mondtam neki h " most mi van? nem erdekel? mondom jolvan akkor hagyjuk az egeszet, szarom le ha te is leszarod! (tenyleg olyan volt mintha annyira nem erdekelne, mintha utana jatni mar nem lenne.kedve, de.dugni azt barmikor!!)

mondja h na menjunk mondom nem gyerunk hazafele... o meg elkezdett befele tuszkolni a rossmanba majd ugy belokott h majdnem akkorat estem... nagyon kellemetlen volt mindenki engem bamult... lehet h annyira nem ide tartozik a kerdes de ti mit csinalnatok ebben a helyzetben? annyira megalazo volt!!



#terhesség #teherbeesés #vitatkozás ovulációs teszt
2013. okt. 22. 18:59
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
68%

Nem csinálnám veled végig a terhességet az fix. Még most akartok neki állni de már problémázol és hisztizel.

Becsúld meg ezt a férfit,mert még egy ilyen hülye nics.

2013. okt. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

utolso!! talan olvasd el a tobbi valaszt aztan mond hogy nem csinalnad vegig velem!!!

meg jo h nem vigyorgok es jo neven veszem h majdhogy nem elestem es talan elmehetett volna a baba!!!

gratulalok neked!!!

2013. okt. 22. 21:37
 33/38 anonim ***** válasza:

Milyen baba ment volna el, ha még csak most kezdetek el próbálkozni és most vettél ovu tesztet, annyi idő alatt még a megtermékenyülés sem történik meg, nem hogy elmenjen.

Kicsit forgasd a biológia könyveket.

2013. okt. 22. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

attól nem megy el a baba, hogy felborulsz a boltban. Ha igen, akkor meg amúgy is elment volna. És igen, még csak most kezdtetek próbálkozni, szóval milyen baba? És minek az ovuteszt, ha így rágörcsölsz egyből, akkor nem fog sikerülni.

A párodnak nem volt kedve vásárolni, te meg a semmiből nekiálltál cirkuszolni, ő csak annyit mondott, hogy menjünk - rádhagyta. Nem csoda, hogy felrántottad az agyát.

Más kérdés, hogy írtad, hogy máskor is durva. Akkor meg mi a kérdés? Hagyd el. Írtad, hogy de akar gyereket. Akkor meg ne hagyd el.

2013. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

Jézusmária, vihar a biliben!

1. Rettenetesen túlreagáltad már a legelején, és még mindig ezen túráztatod magad. Ez nem egészséges, a leendő babának sem tesz jót :D

2. Az nem lehet, hogy nem szándékos volt a belökés, csak kicsit erélyesebben akarta tudtodra adni, hogy menjél már befelé abba a Rossmannba, ha ennyire pörögsz rajta. (Nem zép dolog, de azért nem családon belüli eröszak)

3. Máskor is volt már erőszakos. Pl? Megütött? Megpofozott? Rúgott, harapott, derékszíjjal elfenekelt? Vagy csak taszított rajtad egx kicsit, mert épp megint túlpörögtél? Nyilván ez sem szép dolog tőle, de azért nem egy kategória a fentiekkel.

4. Tulajdonképpen most tőlünk milyen választ vársz? Ha azt írták, higy túlreagálod, akkor jössz a denemis, mert erőszakos és bunkó és kiábrándító. Ha azt írják, hogy hagyd el, akkor meg "deszeretem, őisszeret, babaislesz, mindennagyonjó". Tudod mit, döntsd el egyedül.


Summa: neked semmi sem jó, és még azon is képes vagy hisztizni. Kicsit olyan érzésem volt a kérdésedet olvasva, mintha egy tinédzser problémáz a.

2013. okt. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Hat, nalunk forditva volt, elso sikertelen honap utan parom rangatott h vegyunk mar ovu tesztet....Sikerult lebeszelnem rola :) (es aznap ossze is jott a baba, ezt onnan tudom h akkor,mert csak akkor volt itthon :))
2013. okt. 23. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ez tipikus női hiszti a részedről... De igaz, a párod részéről sem volt szép, hogy belökött a boltba.

Nyugodj le, látszik hogy rettenetesen rá vagy pörögve a témára. Mi lesz majd akkor, ha tényleg terhes leszel?

Szerintem sem kellene még feltétlen ovuteszt, ha még csak most kezditek az egész próbálkozást.

Én használom most már, de nekünk ez az 5. próbálkozáós ciklus, (és én már 30 felett vagyok) az elején még eszembe se jutott, csak simán szerettük egymást amikor jólesett.

Egyszóval: nyugi, mert így a párod agyára fogsz menni és elmegy majd a kedve az egésztől.

2013. okt. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Kérdező!

A tegnapi 20.03-as hozzászólásodat olvasd el még néhányszor! Ott a lényeg.

Ha meg a párod egyedül megvette a digitális ovutesztet(ami, ha jól tudom drágább is) akkor lelkiismeret furdalása is van.

2013. okt. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!