Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit gondoltok, ha ilyen a...

Mit gondoltok, ha ilyen a párotok akkor is szülnél neki gyereket?

Figyelt kérdés

ovulacios tesztet akartunk venni a parommal, voltunk a dm-be ott nem volt, majd meglattam egy rosmant es megkerdezzem a paromat h: bemenjunk?

neki erre annyi volt a valasza h "menjunk" de ez a menjunk szo annyira ugy hallatszott a szajabol mintha nem erdekelne, leszarna,

en persze erre felhaborodtam es mondtam neki h " most mi van? nem erdekel? mondom jolvan akkor hagyjuk az egeszet, szarom le ha te is leszarod! (tenyleg olyan volt mintha annyira nem erdekelne, mintha utana jatni mar nem lenne.kedve, de.dugni azt barmikor!!)

mondja h na menjunk mondom nem gyerunk hazafele... o meg elkezdett befele tuszkolni a rossmanba majd ugy belokott h majdnem akkorat estem... nagyon kellemetlen volt mindenki engem bamult... lehet h annyira nem ide tartozik a kerdes de ti mit csinalnatok ebben a helyzetben? annyira megalazo volt!!



#terhesség #teherbeesés #vitatkozás ovulációs teszt
2013. okt. 22. 18:59
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
mekkora gyoker vagy utolso elotti!!
2013. okt. 22. 19:48
 22/38 A kérdező kommentje:
19:46-nak szolt
2013. okt. 22. 19:49
 23/38 A kérdező kommentje:

19:47 latom te legalabb aterzed! :(

nem egyszer volt mar ilyen eroszakos!

2013. okt. 22. 19:50
 24/38 anonim ***** válasza:
Ha a dmből rosmanba, onnan a lidlbe, onnan a tescoba, rohangálsz vele és nem billenti meg a tyúkésztartót ott a nyakadon, akkor egy igen türelmes és kedves ember.
2013. okt. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Nem normális, ha egy férfi ezt csinálja a párjával. Szerintem kérdezd meg tőle, ha még nem tetted, hogy miért akadt ki annyira, hogy nyilvánosan betuszkoljon egy üzlet ajtaján. Reméljük, hogy csak egyszeri alkalom volt, és ez is abbamarad, ha megtudja, hogy babátok lesz!
2013. okt. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

na mind1 en is szeretem o is szeret ez a lenyeg es babat akarunk!

nagyon jo ember, de vannak rossz napjaink....

2013. okt. 22. 20:03
 27/38 anonim ***** válasza:
naugye naugye
2013. okt. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Ne neki hanem magatoknak szülj.
2013. okt. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak ilyenek. Persze, ő is akarhatja úgy a babát, mint te, de könyörgöm, hidd el, máshogy mutatják ki. Épp ezért nem teszem ki a kapcsolatunkat ilyen konfliktusnak, megoldjuk, mielőtt kitörne a baj: én megyek a drogériába, ő addig máshova. Én megveszem a tesztet és örülök, neki nem kellett jönnie velem, ő is örül. Probléma megoldva.
2013. okt. 22. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
a kérdésedet olvastam csak, de az tömény hisztinek tűnik számomra...
2013. okt. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!