Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még itt, aki nem várja...

Van még itt, aki nem várja 13-ára? Izgulhatnánk együtt.

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtünk el próbálkozni, de olyan jó lenne... :)
2014. jan. 6. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/76 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem éreztek semmit, ami utalhatna babára? 27-es, ne keseredj el, a mensis tünetek meg a kora terhesség tünetei hasonlóak! Amíg nincs mensi, addig reménykedhetsz.
2014. jan. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/76 anonim ***** válasza:

Nekem annyi, hogy nem múlt el a mellfeszülés, egyre jobban fáj. Máskor menstruáció előtt 4-5 nappal megszűnik. Reménykedem...

27-es voltam.

2014. jan. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/76 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy korai, de én kívánok mindenféle ételt, meg van ez a megmagyarázhatatlan érzés bennem belül, hogy nem vagyok egyedül. Nem is tudom leírni, olyan mint valami varázslat... :D Ennek ellenére, próbálok azért nem túlesni a ló túloldalára és nem beleélni magam, fel vagyok készülve arra is, ha megjön.

Ha addig nem jön meg (ujjak keresztbe téve), akkor 15-én (a nemvárt után 2 nappal) tesztelek, mert nem akarok negatív tesztet, ha már tényleg babóca van. Akkor már tutira kimutatná.

És kedves 27.! Ne keseredj el, én is azt mondom, hogy amíg nem jön meg, addig van remény! De ha megjön, akkor meg majd legközelebb! ;)

2014. jan. 10. 22:15
 34/76 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Hogy vagytok? Én este már nem bírtam hason aludni annyira fájt a mellem, és egyre jobban érzékenyek. Hőm még 37 felett van, de nekem végül is a menstruáció első napján szokott visszaesni. Mai tesztem ilyen lett, de nem egyértelmű. Se nem negatív, se nem pozitív.

[link]

Szeretnék infót kivel mi van!? Remélem babásodunk mindannyian! :)

27-es voltam ismét...

2014. jan. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/76 anonim ***** válasza:

27-es, szerintem ez pozi lesz :) 2 nap múlva ismételd, de én látok ott valamit, úgyhogy halkan gratulálok :)

Én holnap reggel tesztelek, de csak 16 körül nem várom, szóval baromi korai lesz, de nem bírok magammal. Ha nega, nem baj, majd pár nap múlva próbálkozom megint.

Kérdező, nem tudom hogy bírod ki, én már a holnap reggelt alig bírom kivárni.

Egyébként a mellem ugyanúgy fura, érzem időnként a szúrást is, ma reggel meg a friss kávéillat annyira nem tetszett. Meglátjuk :) Hajrá mindenkinek, írjatok, hogy mi a helyzet!!!

Első voltam

2014. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/76 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Juj, 27-esnél én is látok egy halvány csíkot, úgyhogy nagyon biztató a dolog... Persze, hogy halvány, de majd fog az erősödni! ;)

Ha holnap nem jön meg, akkor tesztelek már holnapután, mert idegbeteg leszek.. :D De nem tudom, elbizonytalanodtam, olyan "mindjárt megjön" érzésem van, remélem nem fog megjönni.

Amellett, kívánós lettem, ma is megkívántam a lángost, rögtön mentem is enni egyet. :D

A melleim is fájtak tegnap este, remélem nem a mensi miatt...Holnap szorítok nagyon, hogy ne jöjjön meg! Nektek is megy a drukk, csajok, hajrá! ;)

2014. jan. 12. 14:11
 37/76 anonim ***** válasza:

A megjön érzés elvileg nem jelent semmi rosszat, hasonlítanak a tünetek. Nekem csak 16-án kell megjönnie, de 3-4 napja, ha úgy ülök, hogy valaminek nekitámasztom a hátam, teljesen úgy fáj a derekam, mintha meglenne. Szóval emiatt ne aggódj, neked még pecsételő vérzésed is volt, az nagyon biztató!!!

(Első)

2014. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/76 anonim ***** válasza:

Jajjj lányok! Én nagyon izgulok, sok rosszat olvastam erről a plusz jeles tesztről. Egyébként pénteken egész nap, illetve tegnap délutánig egyfolytában azt hittem na most jön meg. Rohangáltam állandóan megnézni, hogy mi van. Aztán szerencsére még nem jött meg, és tegnap délután óta nem is éreztem azt az érzést. Viszont egyre erősebben fájnak a mellbimbóim, komolyan mondom ezek a napok telnek a legnehezebben... Megy a drukk mindenkinek!

27-es :)

2014. jan. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/76 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, az a vonal halvány, de egyértelműen kék, nem lesz semmi baj :)
2014. jan. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/76 A kérdező kommentje:

27-esnek nagyon szép a tesztje, az már halvány pozitív! Már pedig fals pozitív nincsen, csak fals negatív, de tutira erősödni fog, attól is függ, milyen érzékenységű tesztet veszel. Juj, én már nagyon várom az eredményem, valami legyen, mert izgulok! :D

De most jut eszembe, hogy nekem mensi előtt 1-2 nappal mindig szokott lenni egy erősen ingerlékeny, érzelmileg túlfűtött napom, olyankor vagy ok nélkül sírok, vagy veszekedős hangulatban vagyok, de most semmi ilyen nem volt! :D Szóval tényleg vannak apró jelek, de a legfontosabb az lenne, ha nem jönne meg, hú de boldog lennék! :$

2014. jan. 12. 19:05
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!