Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még itt, aki nem várja...

Van még itt, aki nem várja 13-ára? Izgulhatnánk együtt.

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtünk el próbálkozni, de olyan jó lenne... :)
2014. jan. 6. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/76 anonim ***** válasza:
Igen, az jó jel :) Nekem valamikor a héten esedékes a beágyazódás, ha összejött, figyelek majd. Tudom, hogy nekem is meg kéne várni a nemvárt menzeszt, de nem bírok magammal. Sajna olyan vagyok, hogy ha valamit a fejembe veszek, képtelen vagyok mással foglalkozni, úgyhogy már most kész vagyok :D
2014. jan. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/76 A kérdező kommentje:
:D Ismerő, én is ilyen vagyok, de most megfogadtam hogy úrrá leszek magamon...Már ezt a kérdést sem akartam kiírni,de hátha több sikerrel járunk, ha együtt szurkolunk. :)
2014. jan. 6. 19:08
 13/76 anonim ***** válasza:
Gondolkodtam én is, hogy kiírok ilyesmit, de kivételesen sikerült megállni, megelégedtem azzal, hogy olvasgatok, de mikor láttam a kérdésedet, már nem bírtam magammal :D
2014. jan. 6. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/76 anonim ***** válasza:
Csajok! Remélem nem baj, h bepofátlankodok :) De nagyon drukkolok Nektek :) :D!!!! Hajrááá!!!!!!
2014. jan. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/76 anonim ***** válasza:
Én is neked, nálad mi a helyzet? :)
2014. jan. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/76 anonim ***** válasza:
Én csendben és halkan örülök, mert 3 nap késés után ma teszteltem egy (annyira) nem halvány pozit :) :D Nekünk 8 hónapba telt mire sikerült! Borzasztó hosszúnak tűnt, vagy is hozzá szoktam már a gondolathoz, h na most sem jött össze, és vissza gondolva (nah mint ha 100 év lett volna) annyira izgi volt az az időszak! Bár csak nem feszkóval, hanem örömmel teltek volna el azok a hónapok is. Most lehet akkor nem itt magamnak, csendesen örülgetnék :) :D
2014. jan. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/76 anonim ***** válasza:
De jó, gratulálok!!! Biztos nagyon vártátok már :) így az elején 8 hónap rengetegnek tűnik, remélem nekünk előbb összejön. De az a fő, hogy végül sikerült :) voltak tüneteid, amiből sejtetted előre?
2014. jan. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/76 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ma úgy ébredtem, hogy nem kimondottan fáj, inkább feszül a hasam alja, de nagyon. Nem merem azt gondolni, hogy elkezdődött valami, mert még csak 5 nap telt el az első akció óta. Mit gondoltok?
2014. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/76 A kérdező kommentje:

Húú, csaok! Üdv., harmadik csajszi! ;) Hatalmas gratula!!! :)

Nekem ma pecsételő vérzésem volt, jajj, annyira remélem, hogy beágyazódott egy kis csöppség! :$

Hajrá-hajrá! :D

2014. jan. 7. 21:39
 20/76 A kérdező kommentje:

csajok*

(a nagy izgalomban írni sem tudok már :D )

2014. jan. 7. 21:39
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!