Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még itt, aki nem várja...

Van még itt, aki nem várja 13-ára? Izgulhatnánk együtt.

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtünk el próbálkozni, de olyan jó lenne... :)
2014. jan. 6. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/76 anonim ***** válasza:

Biztosan nem fog megjönni, ne aggódj, mindannyiunknak sikerül :) Csodával érne fel, ha nekem mutatna valamit holnap a teszt, de hátha :) Drukkoljatok, megy a drukk nektek is :)

(Első)

2014. jan. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/76 anonim ***** válasza:

Ti milyen tesztet vettetek? Nekem ez a clearblue nem jött be. Nem elég egyértelmű, és képzeljétek estére már így néz ki a reggeli tesztem.

[link]

Vettem most xepilt meg gyógyszertáras mártogatósat, illetve van egy digitális tesztem, de azt szerdánál előbb nem használom fel.

A. (27-es)

2014. jan. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/76 anonim ***** válasza:

Az x-epil állítólag jó. Nekem van egy predictor early, azzal tervezek tesztelni holnap, mert állítólag 4 nappal mensi előtt már lehet használni, holnap leszek 3 nappal előtte. Utólag olvastam itt róla, hogy nem sokat ér, de most már mindegy. Van még gyógyszertáras mártogatósom, valami Pregnasens, arról egész jókat olvastam, állítólag elég korán kimutatja.

Nem semmi, hogy ennyire eltűnt minden a tesztedről, bár én még így is látom a csíkokat :) Ezek szerint a Clearblue se egy nagy szám, pedig az sem olcsó :/

Megy a drukk továbbra is, reggel gondoljatok rám :)

2014. jan. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/76 anonim ***** válasza:
Ja, első voltam :)
2014. jan. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/76 A kérdező kommentje:
Én még most is pozinak látom, de amúgy nem érvényes már ilyenkor... :) Nyugi, pozitív lett!!!
2014. jan. 12. 21:21
 46/76 anonim ***** válasza:

Remélem tényleg pozi. Aztán majd mindenki számoljon be a fejleményekről! Ez a pár nap a legizgalmasabb! Szorítok mindenkiért! A.

27. :)

2014. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/76 anonim ***** válasza:
Utólag biztos izgalmas tűnik majd, most inkább idegölőnek mondanám :D Na de már nem kell sokat várni :)
2014. jan. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/76 A kérdező kommentje:

Természetesen neked is szorítunk holnap, kedves első!

Puszi, csajok és nyugodt éjszakát ( azért ne vigyük túlzásba az izgalmakat)! ;)

2014. jan. 12. 21:55
 49/76 anonim ***** válasza:

Jó reggelt Mindenkinek!

Csináltam tesztet, kettőt is. Az elsőn kijött valami nagyon halvány, mondom lehet szellem csík, ezért csináltam egy másikat is. Az egyik kék csík teszt, a másik xepil. Mind a kettőn van valami, legalább is szabad szemmel látni, de nem győztek meg egyáltalán. Se arról, hogy negatív, se arről hogy pozitív lenne. Melleim nagyon fájnak, hőm 37 még mindig, remélem nem jön meg. Nagyon szorítok értetek is!!!

[link]

[link]

2014. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/76 A kérdező kommentje:

Sajnos reggel megjött...

Ez túl szép lett volna, ha igaz lett volna, hogy első próbálkozásra összejöjjön. De nem vagyok elkenődve, legközelebb sikerül! :)

Szerintem ez pozitív teszt 27-es! Csak még erősödnie kell, de pozitív! Gratula! Majd írjatok, ha van bármi fejlemény!

2014. jan. 13. 13:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!