Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még itt, aki nem várja...

Van még itt, aki nem várja 13-ára? Izgulhatnánk együtt.

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtünk el próbálkozni, de olyan jó lenne... :)
2014. jan. 6. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/76 anonim ***** válasza:

Jajj nagyon sajnálom! :( De ne add fel, ez volt az első próbálkozás! Mi szeptember óta próbálkozunk, és elvileg mind a ketten egészségesek vagyunk. Annyi kis apróságon múlik ez az egész. Egyébként ha nem olyan a vérzésed mint szokott, akkor van még remény. Nekem még nem jött meg, remélem nem is fog. A mellfájdalom viszont erősödik, és szurkálás van odalenn. Reménykedem nagyon! De remélem 3 halvány pozi után erősödni fog... A drukk meg megy tovább mindenkinek!

A. (27-es)

2014. jan. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/76 A kérdező kommentje:
Köszi, az a baj, hogy januárban nem tudunk majd együtt lenni a párommal pont a ciklusom 14. napján, csak a 13.-on! Egy külföldi munka miatt el kell utaznia. De hátha így is összejön... :) Persze, megy a drukk mindenkinek! ;)
2014. jan. 13. 13:46
 53/76 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

Az én mai tesztem negatív, de nem vagyok elkeseredve, van még 3 nap a nemvártig, lehet hogy csak nem mutatta még.

Kérdező, nagyon sajnálom, de majd legközelebb, ne keseredj el!!! Pé előtt egy nappal is jók az esélyeid :)

27-es, elvileg 2 naponta megduplázódik a hcg, holnap már lehet erősebb lesz :)

Írjatok majd, hogy alakulnak a dolgok!

Első

2014. jan. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/76 anonim ***** válasza:

Hàt nem tudom mi van, de nem erősödött a tesztem. Nagyon elszomorodtam... :-(

27-es

2014. jan. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/76 anonim ***** válasza:

Hm, érdekes. Várj még egy kicsit, hátha, amíg nem jön meg, bármi lehet!

Első

2014. jan. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/76 A kérdező kommentje:

Hű, csajok, most vagyok én is kétségbe esve... Mert hogy a mensim egy pár cseppes halvány valami volt. És mára már nyomtalanul el is tűnt! :O

Viszont teszteltem Gabriel-lel (igaz, hogy nem reggeli elsőből), de negatív lett. :(

Most úgy vagyok vele, hogy még a héten megismétlem, ha továbbra se jön meg.

Nyugi, 27-es erősödni fog! ;) Nem megy az olyan gyorsan... :)

2014. jan. 14. 16:31
 57/76 A kérdező kommentje:

Jaj, mondjak valami még furcsábbat? :D Fogínyvérzésem volt ma, fémes ízt érzek a számban, ultraerősen érzek minden illatot és pici émelygés is volt ma többször...

A fogínyvérzésről nem is tudtam, hogy terhességi tünet, mostanáig! :D

2014. jan. 14. 16:54
 58/76 anonim ***** válasza:

Nahàt ez biztató! A gabriel nem a legérzékenyebb teszt. Nekem koràbi terhességnél 8 napos késéssel is csak halvànyka volt. Megy a drukk! :-)

27-es

2014. jan. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/76 A kérdező kommentje:

Na igen, csak 25-ös érzékenységű, kértem volna 10-est, de nem volt a gyógyszertárban... :/

Tisztára izgulok, hogy mi van... :D Egyrészt jó, de másrészt meg fárasztó egy picit, mert már attól tartok, hogy saját magamnak produkálok itt mindenféle tünetet, annyira figyelem a testem minden rezdülését. Bár bizonyos dolgok kézzelfoghatók (pl. fogínyvérzés), de a többi a stressztől is lehet simán. :S

2014. jan. 14. 18:17
 60/76 A kérdező kommentje:
Nálatok hányadik baba van készülőben, 27-es? :)
2014. jan. 14. 18:18
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!