Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van még itt, aki nem várja...

Van még itt, aki nem várja 13-ára? Izgulhatnánk együtt.

Figyelt kérdés
Még csak most kezdtünk el próbálkozni, de olyan jó lenne... :)
2014. jan. 6. 12:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/76 anonim ***** válasza:
Első vagyok. A pecsételő vérzés mostanság nagyon jó jel szerintem, most kéne beágyazódnia, úgyhogy pont aktuális :) Nagyon izgi, kíváncsi leszek, mi lesz Veled :)
2014. jan. 7. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/76 anonim ***** válasza:
Amúgy te "akció" után 5 nappal éreztél már valamit?
2014. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/76 A kérdező kommentje:

5 nappal utána még semmit, de 7-8 nappal már igen! Akkoriban kezdődtek a szurkálások a pocim alsó felében... :)

Juj, de jó lenne, ha mindketten babásak lennénk! Én már rendesen bízom benne! :)

2014. jan. 8. 15:32
 24/76 anonim ***** válasza:
Nagyon örülnék én is :) Próbálom magam nem nagyon beleélni, de nem olyan könnyű az. Valahogy úgy érzem, hogy sikerült, de azért próbálom magamnak magyarázni, hogy nem így megy az :D Neked viszont nagyon jók a jeleid, lennék a helyedben :)
2014. jan. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/76 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy neked is összejön és mind a hárman gyönyörű, egészséges babákat szülünk majd! ;)
2014. jan. 9. 16:01
 26/76 anonim ***** válasza:
Hát, reménykedjünk :) Most már amúgy kimondottan feszít a hasam a méhem körül, de nem merek semmit ráfogni, lehet korábban is volt ilyen, csak nem vettem észre mert nem is figyeltem. Neked pecsételő vérzésed hányadik napon volt? Van azóta újabb tünet?
2014. jan. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/76 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Csatlakoznék én is! :) Nekem is 13.-a a nemvárt napja. Nagyon izgulok mi lesz majd, ez a 3.-ik próbálkozós hónap. Ebben a hónapban görbét is vezettem, aszerint 28.-án volt ovulációm. Teszteltet mikor csináltok? Én ma reggel megpróbáltam, persze negatív lett. Tüneteim, amik persze nem csak terhességre utalhatnak: mellduzzadás-érzékenység, hasszúrka, illetve érzékeny ott alul.

Ez a görbém: [link]

Mindenkinek nagyon szorítok és kíváncsi vagyok a fejleményekre!

2014. jan. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/76 anonim ***** válasza:
Üdv, én az első válaszoló vagyok :) korai még az a teszt,, de lehiszem, hogy nem bírsz magaddal :D én 16-ra nem várom, de 13-án tesztelek, gondolom nega lesz, de hátha :) drukkolok neked is, kitartás :)
2014. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/76 A kérdező kommentje:

Üdv. Neked is! :) Tök jó, akkor drukkolhatunk együtt! :)

Sok sikert mindenkinek csajok és ha véletlenül nem jön össze most, akkor sincs semmi veszve, annyit olvastam már párokról, akik éveken keresztül nem adták fel a reményt és egyszer csak elérkezett hozzájuk is a gólya! Akkor mi is csak kibírunk pár hónapot! ;) :D

Alig várom, hogy pozi legyen a teszt, megy a drukk Nektek is! :)

2014. jan. 10. 20:13
 30/76 anonim ***** válasza:

27-es vagyok. Szerintem nekem meg fog jönni, ma elkezdett sajogni a derekam, mint mikor menstruálok. :(

Kedves kérdező! Te mikor fogsz tesztet csinálni? Szurkolok! A.

2014. jan. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!