Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt idegesség mint...

Nemvárt előtt idegesség mint mindig, akkor tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
Mensi előtti héten, vagy napon rendszeresen kisebb idegösszeomlást kaptam, hiszti sírás, depi miegymás. MOst viszont nagyon reménykedtem a babában, mert előző hóban volt átjárhatóságim, minden ok, hormonjaimat épp kezelik, az életünk is egész jól halad végre, időben voltunk együtt sokat, stb. Plusz 2 napig olyan gyomorégésem volt, mint soha, totál fáradékony vagyok, meg (igaz nem bő) de krémes fehér folyásom van. viszont a hőm csak 36,7 reggel, igaz ez nekem még sose ment 36,8 fölé.de ez az idegesség, meg enyhe hasszúrka-piszka miatt most nagyon beijedtem, h tuti semmi már megint. még mindig. de akkor egyáltalán megtörténhet vmikor h teherbe esek? vagy ez vmi negatív "vonzástörvény", h annyiszor nem vártam a mensit? De a KONKRÉT KÉRDÉS, hogy van-e itt vkinek tapasztalata teherbeesés elején idegességről? vagy az tuti mensit jelez? köszi előre is a válaszokat, és légyszi a bántó kommentektől most kíméljetek, elég nehéz így is. köszi

#terhesség #gyomorégés #fáradékonyság #mensi előtti idegesség
2014. jan. 16. 13:00
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:

Nekem most jöttek ki a patik. mensi elött soha nem volt.

Ez is érdekes. Én Gabriel tesztet használtam..

Ne felejtsd el, hogy nem mindenkinél vannak tünetek.

nekem egyedüli tünet a szokatlan szünni nem akaró gyomorégés. Nem mindenkinél jelentkeznek az ˇigazˇterhességi tünetek.. Remény mindig van :)

2014. jan. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:

Köszönöm Kedves Ria :)

Nem sokára 20-ka :) Az, hogy nött a cicid, szerintem jó.. nekem nem nött :( csak feszül, és ha hozzá érek, abba beletudnék halni.

Drukkolok neked is :)

Bea

2014. jan. 17. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
na lányok, hát nagyon örülök, h együtt izgulunk, köszi nektek a támogatást, gyanítom, h ismeritek ezt az idegőrlő állapotot a nemvárt idején... és köszi a bíztató szavakat, mára már nyugisabb vagyok, talán ma már tudok majd újra koncentrálni a melóra is, de azért még mindig eléggé szétszórt vagyok. most megint úgy érzem hőemelkedésem van, nem tudom ez is "ér-e", mert ugye a reggelim az nem volt túl bíztató. A teszttel azért is inkább várok még, mert elég bizonytalanok a ciklusaim a 25-27-28naposig változnak, az utóbbi 2 hóban 25 volt, előtte viszont már kezdett 27-28ra beállni csak volt egy hónap megszakítás a gyógyszeres terápiámban és sztem az boríthatta föl. De ki tudja, lehet, h most csak 28ra akr megjönni és még ez nem is késés. annyira bármi lehet, h legjobb lesz pár napra megnyugodni, csak irtó nehéz.. Ria drukkolok és írjatok majd még ki hogy van. meg ha vki új tud mondani még infót az is tök jó lenne. szép napot nektek
2014. jan. 17. 10:13
 24/41 anonim ***** válasza:
tesztelj most. írd meg.
2014. jan. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
no, hát mi ez a heves felszólító mód? miért teszteljek most? mivel még holnap sőt azután is lehetséges, h tart a ciklusom, bizti nem testzelek ilyenkor még, főleg nem úgy, h nem is reggeli első. épp elég nega tesztet láttam már.. Azóta amúgy annyi gyanus jele a mensi előszelének, h bocsi gyengébb idegzetűek ne olvassák tovább, szóval h ilyen halvány talán rózsaszínes, de majdnem fehér kevés krémes folyásom van törlésnél, meg 1-a pici szál vagy mi benne. hát ez minden csak nem bíztató. viszont nem vagyok már idegbeteg, csak kicsit kelekótya, de újra tudok működni normálisan, sőt megnyugodtam. legalább ennyi jó van. viszont nem tudom mi legyen holnap reggel, ha addig semmi. marhára vacilálok, h megkockáztassak-e egy újabb -at. jaj ti mit tennétek? és veletek mizu azóta?
2014. jan. 17. 20:51
 26/41 A kérdező kommentje:
sziasztok, na kivel mi a helyzet? nálam semmi változás, de tesztelni még nem mertem. hőm, has kapirga minden uaz. szárazság. cicik oldalt nagyon fájnak, mintha beütöttem volna vagy ilyesmi. meg persze nagyobbak is. jaj de idegőrlő ez a várakozás. nekem mikor erősödnek a görcsik mindig hamarosan meg szokott jönni, most este éreztem intenzívebben, de azóta sincs változás. csak nem aludtam vmi jól, hajnalban felébredtem, ami rám aztán igazán nem jellemző. de elég folyamatosan érzem a hasamban a mindjárt megjön érzést. nem görcs, csak úgy érzem. szerintetek?
2014. jan. 18. 09:38
 27/41 anonim ***** válasza:
Mult szombaton ugyanezt ereztem! Vasarnap reggel teszteltem, es almodni se mertem volna hogy pozi lesz. Vard ki az idot , mert a negativ lattan az ember borzasztoan csalodott lesz. Sajnos tudom :( Nagyon szurkolok neked!!! :))
2014. jan. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

En a helyedben tesztelnek holnap reggel.

Nekem a mellem oldala fajt iszonyatosan,amikor terhes lettem meg persze az egesz mellem,de oldalt borzasztoan.

Azota a mellfajdalom elmult,de oldalt meg eleg erzekeny.Most vagyok 15 hetes.

Drukkolok :)

2014. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 A kérdező kommentje:
Hú de izgi, kivárom, mert azelőtt tényleg hülyeség, hisz ha visszaállt a ciklusom a hosszabb verziójára (mert 25 és 27-sőt ritkán még 28 is előfordul-nap közt ingadozik) akkor elvileg még holnap sőt akár azután is csak a nemvárt napjánál tartok. Vsz. még holnap is korai, nem is tudom egyáltalán mire gondolok, hisz még nem is késik. Csak nem szokott ilyen sokáig húzódni az eleje, ha egyszer érzem, akkor meg is szokott jönni és kész. Ma egész nap ilyen gombóc érzés van a torkomban, nem bírtam elviselni a garbóm, meg néha törlésnél, meg kb fél naponta egy ici pici krémes fehéres, talán enyhén nagyon halvány rózsaszínes krémes maszatot tapasztalok, na az pl jó vagy rossz jel? már tegnap óta.jaj, sóhajtozok egész nap. és aki még (nem) várja, veled mizu? és akik pedig már a babát várják? írjatok légyszi, mert meg fogok bolondulni. tök sokat segít, h lenyugodjak, mikor a ti tapasztalataitokat olvasom. köszi mindenkinek!
2014. jan. 18. 16:05
 30/41 A kérdező kommentje:
sziasztok, ha van itt még egyáltalán vki... hogy vagytok? kedves Ria, nálad fejlemények? bár 23-a még mindig odébb van... én ma reggel csináltam tesztet, mert már olyan valószínűtlenül hosszúnak tűnik, mióta azt érzem mindjárt megjön, de totál negatív :( ez a 27. cn. és szerda óta eszem a kefét. szerintetek felejtsem el? ez gondolom akkor már tuti mensi lesz, csak vhogy baromira korán éreztem az előjeleit? lehetséges, h a closti miatt? légyszi írjatok, nagyon sokat segít, ha beszélhetek róla másokkal. köszi mindenkinek, aki eddig velem volt!
2014. jan. 19. 08:58
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!