Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt idegesség mint...

Nemvárt előtt idegesség mint mindig, akkor tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
Mensi előtti héten, vagy napon rendszeresen kisebb idegösszeomlást kaptam, hiszti sírás, depi miegymás. MOst viszont nagyon reménykedtem a babában, mert előző hóban volt átjárhatóságim, minden ok, hormonjaimat épp kezelik, az életünk is egész jól halad végre, időben voltunk együtt sokat, stb. Plusz 2 napig olyan gyomorégésem volt, mint soha, totál fáradékony vagyok, meg (igaz nem bő) de krémes fehér folyásom van. viszont a hőm csak 36,7 reggel, igaz ez nekem még sose ment 36,8 fölé.de ez az idegesség, meg enyhe hasszúrka-piszka miatt most nagyon beijedtem, h tuti semmi már megint. még mindig. de akkor egyáltalán megtörténhet vmikor h teherbe esek? vagy ez vmi negatív "vonzástörvény", h annyiszor nem vártam a mensit? De a KONKRÉT KÉRDÉS, hogy van-e itt vkinek tapasztalata teherbeesés elején idegességről? vagy az tuti mensit jelez? köszi előre is a válaszokat, és légyszi a bántó kommentektől most kíméljetek, elég nehéz így is. köszi

#terhesség #gyomorégés #fáradékonyság #mensi előtti idegesség
2014. jan. 16. 13:00
1 2 3 4 5
 41/41 A kérdező kommentje:
Sziasztok lányok, kedves Ria és Bea! Sajnálom Ria, h megjött, akkor ebben a ciklusban is együtt izgulhatunk majd! Bea, veled mi újság azóta, gondolom minden rendben volt a dokinál, de azért mesélj, ha van kedve! amúgy meg köszi az érdeklődést, csak azért tűntem el, mert egy projekten dolgoztam, ami lekötötte minden időm, figyelmem. Hát sajnos 29.napra megjött, elég erősen, sötéten, darabosan, szóval el tudom képzelni, h volt vmi, csak nem maradt meg. Bocsi ha undi lesz, de szóval még a szaga is más volt. (Egy 6 gyerekes barátnőm mondta egyszer, h mikor egy babát elveszített, neki is ilyen fura szagú volt a "mensi"-je, meg darabos. hát nagyon remélem, h nem a stressz miatt alakult így, őszintén szólva nem is tudom, h a munkám miatt voltam ilyen ideges, vagy pont azért mert annyira furán éreztem magam.(de inkább az utóbbi, mert azokban a napokban képtelen voltam dolgozni is, tényleg mintha nem önmagam lettem volna). Csak a tanulság miatt írom még le, mert hátha vkinek majd jól jön a tapasztalat, hogy visszakerestem az előző closti kúra idejéről, amiket akkor írtam és nagyon hasonlóan éreztem magam, meg akkor is ilyen nagyon nehezen akart megjönni, szóval az is lehet, h csak a gyógyszer okozta az egész furcsaságot. meg a héten megyek nődokihoz kontrollra, h megnézze uh-on hogyan hat a gyógyszer, érleli-e szépen a petéket illetve nem csinált-e cisztát. Ha ott lesz vmi érdekes még megírhatom, ha vkit érdekel.Mindenkinek a legjobbakat!
2014. jan. 30. 14:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!