Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt idegesség mint...

Nemvárt előtt idegesség mint mindig, akkor tuti nincs baba?

Figyelt kérdés
Mensi előtti héten, vagy napon rendszeresen kisebb idegösszeomlást kaptam, hiszti sírás, depi miegymás. MOst viszont nagyon reménykedtem a babában, mert előző hóban volt átjárhatóságim, minden ok, hormonjaimat épp kezelik, az életünk is egész jól halad végre, időben voltunk együtt sokat, stb. Plusz 2 napig olyan gyomorégésem volt, mint soha, totál fáradékony vagyok, meg (igaz nem bő) de krémes fehér folyásom van. viszont a hőm csak 36,7 reggel, igaz ez nekem még sose ment 36,8 fölé.de ez az idegesség, meg enyhe hasszúrka-piszka miatt most nagyon beijedtem, h tuti semmi már megint. még mindig. de akkor egyáltalán megtörténhet vmikor h teherbe esek? vagy ez vmi negatív "vonzástörvény", h annyiszor nem vártam a mensit? De a KONKRÉT KÉRDÉS, hogy van-e itt vkinek tapasztalata teherbeesés elején idegességről? vagy az tuti mensit jelez? köszi előre is a válaszokat, és légyszi a bántó kommentektől most kíméljetek, elég nehéz így is. köszi

#terhesség #gyomorégés #fáradékonyság #mensi előtti idegesség
2014. jan. 16. 13:00
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
mikor kellene megjönnie? Felesleges elkapkodni a tesztelést, mert hamis nega is lehet.
2014. jan. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 A kérdező kommentje:
Hát ez jó kérdés, mert 25-27 nap közt ingadozik a ciklusom, de még 28napos is előfordul nagy ritkán, szóval ha ezt veszem, még nem is késik. úh. vszleg igazad van, csak már annyira furcsállottam, h szerda óta érzem a tüneteket és azóta sincs még maszatolás se, h nem bírtam tovább, gondoltam megkockáztatom. ha elkezdem érezni a hasam, nekem mindig hamarosan megjött eddig, és uez volt az ideges nappal is, h utána legkésőbb másnap. lehet, h a clostitól nem tud beindulni?
2014. jan. 19. 09:10
 33/41 anonim ***** válasza:
Sziasztok, Ria vagyok, hétvégén nem nagyon voltam gépközelben. Nekem továbbra is a mellem a leggyanúsabb tünetem, reggelre nem fáj annyira, csak épphogy érzem, estére viszont annyira bedurran, hogy alig todok tőle aludni. És hatalmasak... Egyébként nekem is olyan a ciklusom, hogy átlagban 25 napos, de volt már 28 - 29 is. Kedves Kérdező, amíg nem jön meg, addig mindig van remény! Egyik barátnőmnek már késett, csinált tesztet, negatív lett, várta - várta, hogy megjöjjön, de nem jött. Csak 1 hét késésután lett +...
2014. jan. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
mi újság kérdező? tesztet miért nem csinálsz???
2014. jan. 20. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Sziasztok. kedves Ria, te hányadik cn-nál jársz most? Én már a 28.on (ennyi volt eddig a leghosszabb ez is csak nagyon ritkán), de egyelőre nem akar megjönni.tegnap este azt hittem megindul, mert volt egy kevés barna, de nem. ma reggel is volt nagyon kevés, halványabb barnás. Azóta semmi.viszont tegnapi tesztem full nega, és ma reggeli hőm leesett 2 tizedet :( nappal még mindig 37,2, hullámokban melegnek is érzem magam. ami még fura, h elfelejtek enni fél napokig, pl most jutott eszembe, h ma még nem ettem, máskor meg szinte zabálok. Ja és a legfurább, h azóta is naponta többször van "idegösszeomlásom", vagy veszekszem a férjemmel, vagy sírógörcsöt kapok vagy simán csak nem lehet hozzám szólni és mintha nem itt lennék vagy nem önmagam, nem tudom hogy írjam le, de tényleg nagyon furán vagyok. meg sápadtan.hát vmi van a hormonjaimmal az tuti, csak kezdek beleőrülni, h nem tudom baba-e vagy ne adj isten vmi baj (egy nagy ciszta pl a clostitól?) ha esetleg vki tudja mi a különbség ciszta és baba okozta késés közt érzésben írjon légyszi!ria és aki még hasonló cipőben jár mint mi, h várja mi lesz, mindenkinek nagyon szurkolok!!!
2014. jan. 20. 13:12
 36/41 anonim ***** válasza:
Ria vagyok, nekem ez a 23. ciklusnap, úgyhogy várok türelmesen... a max. ciklus nálam (igaz ritkán, de előfordul) 29 napos, de volt már 22 is. Leggyakrabban persze az átlag 25 napos szokott bejönni. Drukkolok neked, majd írjál még, hogy mi lett...
2014. jan. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező és Ria!

Nincs semmi veszve, ameddig nem jön meg..

Drukkolok mindkettőtöknek, remélem nektek is babát jelentenek a tünetek

Bea

2014. jan. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
Kedves Bea, köszi a drukkot... Hát, ebben a ciklusban annyi volt a jó, hogy legalább pontosan eltaláltam, mikor volt a PE - m. Mert éppen a 15. dpo - n jött meg, ahogy kell... És ezzel egy csapásra elmúlt az összes tünetem. Majd a következő hónapban... Kedves Kérdező, te hogy állsz? Neked még megy a drukk...
2014. jan. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

Holnap megyek elösszőr orvoshoz, drukkoljatok, hogy minden rendben legyen

nagyon ideges vagyok, és félek :(

Bea

2014. jan. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Drukkolok, Bea, gondolok rád holnap, majd írd meg, hogy mi a helyzet! Ria
2014. jan. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!