Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek-e? (tudom,...

Terhes lehetek-e? (tudom, minden nap van valaki aki felteszi ezt a kérdést, de jó lenne ha tényleg elolvasnátok és tanácsot adnátok)

Figyelt kérdés
A barátom és én csak pár hónapja járunk (1,5 hónapja). Nem is siettük el a dolgot.2 napja csináltuk először amúgy, de akkor is védekeztünk és vigyáztunk. Amíg nem szexeltünk , addig csak pettingeltünk és orálisan kielégítettük egymást. Soha nem került sperma a "közelembe", de én mégis félek, hátha teherbe estem, mert késik a menstruációm (igaz csak 3 napja).Egyszer volt csak egy olyan szitunk, hogy a péniszét a hüvelyemnek nyomta, de nem volt spermás és előváladékos sem. Ugye nem áll fent a lehetősége annak hogy terhes lettem? ( és kérlek ne szóljatok le, 19 éves vagyok,és nem egy buta 14-15 éves kislány)

2014. ápr. 12. 10:56
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy mivel védekeztünk, attól biztosan nem lett baj,mivel mondtam, hogy sperma soha de soha nem volt a "közelemben", mert mindig nagyon figyeltünk mindennél... én csak attól félek hogy talán kerülhetett még a pettingnél és az orálisnál egy kis előváladéka kezére (amit nem vettünk észre) ... és hát nem akarom hogy baj legyen belőle!
2014. ápr. 12. 12:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!