Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Onzes 42 evesen gyermeket...

Onzes 42 evesen gyermeket valallni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 08:23
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Körülöttem mostanság csak 35 év feletti első! gyermeket tervező párok vannak, ez manapság teljesen elfogadott és természetes.

Ha minden feltétel most adatott meg a gyermekvállaláshoz, akkor vágjatok bele.

Az ismerőseid pedig azt is mondhatnák, hogy gondolj bele ha most nem szülsz babát, akkor 70 évesen ülhetsz a verandán és billeghetsz egyedül a hintaszékedben, a helyett hogy várnád a családodat egy jó kis vasárnapi ebédre, ahol az asztal körül nosztalgiázhatnátok az elmúlt évtizedekről, hogy mennyi csínytevést követett el a gyereked és közben nagyokat nevettek. :)

2014. máj. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:

Igen, mar azt is a fejemhez vagtak, hogy csak azert akarok szulni mert bepanikoltam hogy ha megoregszem nem lesz ki apoljon es felek a maganytol...

Akik keson szultek, nem ert titeket hasonlo bantas?

2014. máj. 22. 09:24
 13/28 anonim ***** válasza:
86%

3 hete szültem 43 éves vagyok. (igaz nem az elsőt)

Miért fontos, hogy mit szólnak mások? Ha az egészségeddel minden rendben, minden körülmény adott, akkor vállald! Ennyi idősen már az embert nem az foglalkoztatja, hogy mit szólnak mások, hanem az hogy mindent meg tudjon adni a gyerekének(inek), illetve hogy egészséges legyen a baba. Ha most alakult úgy az életed, akkor nyilván most tudod bevállalni. Az meg, hogy nem fogod dajkálni az unokát egyáltalán nem biztos, ugyanis semmire nincs garancia. Sok sikert!

2014. máj. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%
Nem önzés, én is most akarok 36 évesen, én is mostanra találtam meg azt a férfit, akivel családot tudok alapítani, és tudom, ha megszülöm a picikét mindent megtudok adni neki, boldogságot, szeretetet, jólétet, családot...
2014. máj. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
57%

Szia! És ha önzés? Csipszet venni a boltban nem önzés?! Ugyanmár, ezt magadért, magatokért teszed, nehogy lemaradj a babáról mert nem 20 évesen találtál rá a nagy szerelemre!:) Ilyenen még gondolkodni sem szabad!!! (akinek ezt mondta a saját édesanyja, az meg szégyellje magát! szegény barátnőd...:()


Eleve szerintem aki manapság 35 éves kora előtt szül, az vagyon nagyon-nagyon szerencsés vagy pedig nagyon tanulatlan. Eleve mire befejezem a phd-mat 30 leszek, addigra még csak 3 évet dolgoztam a szakmámban 8 órában (mert phd mellett csak 4-ben engedi a törvény). És akkor még csak pasit sem találtam, akivel érdemes lenne szülni.


És a 35 év felettiek babái okosabbak, azt írják a brit tudósok!:)


26 L

2014. máj. 22. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Miért lenne önzés? Nagyon sok előnye és sok hártánya van a fizalaon szülésnek is meg a később szülésnek is. Biztos elég okos vagy már és átgondoltad, hogy érzelmileg, anyagilag mit tudnál neki adni, biztos sokkal felelősségteljesebben vállalod őt, mint aki 17 évesen szül. Ne is lehet a kettőt egy napon említeni. Ha a férjed is megbízható meg minden adva van, miért ne szülnél?


Az emberek mindenkinek nekiesnek, aki bármit is másképp mer csinálni, mint ők. Nem szabad ezzel foglalkozni. A fiatalon szülőket is támadják.

2014. máj. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

Kedved utolsó!

Èn 24èvesen szültem az elsőt,egyetem mellett..légy szíves azert ne általánosítsd hogy aki koran szül tanulatlan!

A kérdező esete mas:most találta meg a párját!

De azert szánt szándékkal nem kell kitolni a gyermekvállalást 35fole!

Sokan szültek régen is fiatalon :orvosok,jogászok pedig ok is tanultak,szakvizsgaztak.Sok embernek ez csak ürügy,mert egy gyerek igenis sok lemondással,munkával jar a rengeteg orom mellett!

2014. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Bocsánat a 15-is vàlaszolónak szántam !
2014. máj. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
39%
Bocsánat, de azt is írtam, hogy vagy nagyon-nagyon szerencsés, te az vagy, mert én egyetem mellett a te korodban kb. 80 ezret kerestem havonta, szóval esélyem sem lett volna gyereket vállalni...te szerencsés vagy a párod miatt, magad miatt, hogy ügyesebben csináltad a sulit együtt a munkáddal, vagy bármi.
2014. máj. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Egyálltalán nem önzés!!!
2014. máj. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!