Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Onzes 42 evesen gyermeket...

Onzes 42 evesen gyermeket valallni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 08:23
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%
Én 24 évesen szültem ,de egyáltalán nem tartom önzésnek,főleg mivel első baba.Akármikor jobb szülni,mint hogy sose legyen gyereked,a többivel meg ne foglalkozz.Azt sose tudhatjuk ki láthatja majd az unokáját és ki nem,az élet sajnos kiszámíthatatlan.Bár én már nagyon hamar neki állnék a babaprojectnek,mert nehogy kifuss az időből.Szerencsére manapság már nagyon jó a terhesgondozás,az idősebb kismamikra fokozottan odafigyelnek,szóval emiatt sem kell aggódni.
2014. máj. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Ha valaki nagyon fiatalon szül azért szólják meg, ha valami későn akkor azért, a köztes idő meg azzal telik, hgoy na és nálatok mikor lesz baba? Ha már van akkor mikor jön a kistesó?

Hidd el sosincs vége a kiváncsiskodó kérdéseknek, na meg a véleményeknek.

Mond nekik, hogy most jött össze, örültök neki, erre vágytatok, vetesd el csak azért mert mások úgy gondolják, hogy az unokákat nem éred meg??????? Butaság.

Hajrá!!! :)

2014. máj. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
Senkivel ne törődj, csak magatokkal. Olyan mintha csak most lenne ennyi 40 év körül szülés, régen is volt és nem volt ilyen fejeltt az orvostudomány, igaz rlgen nem első gyereket szültek ilyen korban, de akkor is szültek 40 évesen.
2014. máj. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
0%
Azért eléggé kockázatos,és van benne egy kis önzés is,nem tudom miért vártál eddig,de azt azért vésd az eszedbe,hogy nem vagy már fiatal, ahogy a gének és a petesejtek sem,tehát ha könnyen teherbe is esel lehet számos probléma sokkal több,mint egy 20-30 éves anyuka esetében.
2014. máj. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
23%
Azért az túlzás,hogy tanulatlan aki nem 35 felett szül,már ne is haragudj de ezzel a mondattal inkább te vagy tanulatlan,nem egészséges és nem előnyös szánt szándékkal 35 után szülni.Mellesleg semmivel sem okosabbak azok a babák.Arra pedig nincs garancia hogy 35 évesen jobb anyagi helyzete lesz valakinek mint 20-25 évesen,tehát ennyi butaságot összehordani nevetséges kedves 26 éves válaszoló.
2014. máj. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 Nitókrisz ***** válasza:
Szerintem, ahogy az elottem szolok tobbsege is mondta, ha egeszseges vagy es megvannak a felteteleid, akkor nem. Miert lenne az? A mai vilagban nincs elore megirva, hogy ki mikor hal meg, sok tizen huszoneves is meghal varatlanul es a mai otvenesek, hatvanasok meg fiatalosak, fittek. A baratnod azert szegyellhetne magat, hogy igy velekedik az anyukajarol :( Egy gyereknek soha nem azzal kellene foglalkoznia, hogy hogy nez ki az anyja, apja, mert nem ez a lenyeg.
2014. máj. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
NEM!! :)
2014. máj. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Nem önzés! ! Vágj bele!
2014. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!