Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja június végére -...

Ki nem várja június végére - július elejére?

Figyelt kérdés

Volt itt hónapokon keresztül egy csoport... :)

Akik hónapról hónapra egymásért izgultak...

Most nem találtam a következő hónapot, így én felteszem a kérdést...

Bea :)


2014. jún. 24. 17:03
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
 151/219 anonim ***** válasza:
100%
Hát csajok én ezt a néhány napot kukoricán térdelve is végigcsinálom.. :D Drukkolok nagyon.. :) Petra voltam
2014. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/219 anonim ***** válasza:
100%
Megy a drukk Petra! :) Feltétlen írd majd a fejleményeket :) Pati
2014. júl. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/219 anonim ***** válasza:
100%

Én elvileg 30-ára nem várom de mivel 31-34napossak a ciklusaim így nem tudom mindig pontosan ki számolni hogy mikor nem kéne meg jönnie.

Andi

2014. júl. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/219 anonim ***** válasza:

Na még négy nap csajok... :)

A hétvége gyorsan elmegy, hétfőn megveszem a tesztet, hogy kedden megcsináljam.. :D

Petra

2014. júl. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/219 anonim ***** válasza:
100%

Andi nagyon drukkolok neked!:)

Petra az a pár nap tényleg nem sok,gondolok rád!:)Az előbb eszembe jutott vajon mi van veled és egyből jöttem ide írni.:)Együtt izgulok veled!:)

Nekem még van egy hetem,de az a jó hogy szombaton megyünk a balcsira kölcsönkaptunk egy nyaralót,kirándulunk lazítunk és kikapcsolódunk ,hátha így könnyebben eltelnek a napok.

Pati veled mi újság? Hogy vagy?

Szilvi

2014. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/219 anonim ***** válasza:
100%
Szilvi! Köszönöm a kérdést, jól vagyok :) Izgatottan várom az augusztust :) tünetem semmi (bár ma reggel egy pici cicifájás, de ezen kívül semmi), szóval még az ovu sem volt meg. Remélem azért nem marad ki :/ De csak nem vagyok olyan peches :D Igyekszem pozitívan hozzáállni. Elhatároztam, hogy akkor sem kesergek, ha nem jön össze, mert biztos oka van, majd akkor jön, ha jönni akar. De azért jöjjön ajj :DDDD Pati
2014. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/219 anonim ***** válasza:
100%

Pati én is így vagyok vele. Próbálom lazábban venni,de nagyon nehéz ez így. Szeretnék egy héttel öregebb lenni...

Bizakodom.:) Tüneteim vannak,bár lehet hogy bezavar a petefészekgyulladás gyanu amit az íriszdiagnosztikán mondott a doki. Cicifájás, hasi tompa görcsök,néha szurkálás. Hát majd csak kiderül,lehet hogy csak mensi előjel...:(

Továbbra is szorítok mindenkinek!Kitartás!:)Szép estét! Szilvi

2014. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/219 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok túl boldog és már nem is bizakodok...


[link]


Megy lefelé a hőm.

Mondjuk lehet, hogy azt mondjátok, hogy nem vagyok normális, de egyszer olvastam, hogy a méhszáj akkor zárt, ha olyan, mint az orrod és akkor nyitott, ha olyan, mint a szád(puhaságra, keménységre). Én meg egy ciklus alatt elkezdtem figyelgetni 2-3 naponta. Most már csak 3 napom van, ilyenkor már mindig tök elérhető és nem olyan "kemény", mint miután elmúlik a mensim(mert kb nekem utána a legzártabb, ovukor nyitott utána már nem olyan zárt, mint a ciklus elején), szóval kezd nyílni vagy hogy mondjam.

Most viszont alig érem el, és olyan kemény, mint még sose. Én nem értem. Remélem nem lesz semmi baj ha lesz is baba, bár én már nem reménykedem. Mivel elvileg korán volt peteérésem már holnap reggel kimutatná a teszt, de ma vendégségbe megyünk, nem alszunk itthon, nem ott kéne tesztelni, mert lehet kitérnének a hitükből, ha fél órát bent ülnék.... Na mindegy. Hétfőn ha nem jön veszek tesztet..

Petra

2014. júl. 25. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/219 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!Petra mi lenne ha ma vennél tesztet és vasárnap megcsinálnád? Akkor már ki kellene mutatnia a tesztnek a babót. Én nagyon szurkolok neked,ne add fel a reményt,tudod amíg nem jön meg minden lehet és ugye van olyan példa aki mensi ellenére terhes volt. Nagyon-nagyon drukkolok neked!:)

Én ma vettem tesztet de csak a jövő héten csinálom meg ha a nyaralásból hazajövünk,péntekre nem várom és szerdán jövünk haza. Hú ez nagyon izgi ilyenkor mindig!:)Remélem ez a hónap sikeres lesz mindenkinek!És nem fogunk csalódni,kíváncsian várom.:) Nekem tüneteim:derékfájás, tompa hasfájdogálás,ciciérzékenység. Hát majd meglátjuk mi lesz.Szép napot mindenkinek!

Szilvi

2014. júl. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/219 anonim ***** válasza:

Soha nem szokott a mellem ennyire érzékeny lenni, utálok melltartóban lenni este, de fürdés után vissza kell vennem mert majd leszakad ha hozzáér valami. A derekam csípked, ma már 20szor voltam vécén, hogy "Na most megjött", mindig biztosan érzetem, hogy na most folyik a vér. Semmi nem folyik, de teljesen úgy érzem. Ma megyek temetésre, lehet hogy hazafelé hozok egy tesztet és megcsinálom még ma. Drukkoljatok.

Petra

2014. júl. 25. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!