Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem akar a férjem...

B.Bea28 kérdése:

Miért nem akar a férjem gyereket? Mivel tudok hatni rá?

Figyelt kérdés
Férjemet tini korom óta ismerem. Pàrkapcsolatunk 5éve kezdődött màsfél éve élünk együtt és 3hónapja volt az esküvő. Én nagyon szeretnék gyereket de ő sajnos nem. Azt ígérte,hogy az esküvő utàn. A nászúton egyszer nem védekezett de késett a menszeszem és azt hittem sikerült de ő rosszul reagàlt rà. Azóta semmi.. azt mondja majd:(

2014. júl. 27. 16:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Az esküvő előt megígérte, hogy legyen gyerek és most azt mondja, hogy mégse? Majd? Mikor majd? és hény évesek vagytok? Hény éves vagy? Mert az sem mindegy, hogy te meddig húzhatod még az időt.

Csak egy példa: az én egyik barátnőm több mint 5 éve van együtt a párjával. A párja kerek perec megmondta már az elején, hogy nem akar gyereket, mert neki van már egy az előző házasságából. A barátnőm mégis reménykedett, sőt reménykedik most is, hogy hátha... De már 2-3 éve ott tartanak, hogy a férj inkább már le se fekszik vele, és inkább a nappaliban alszik el "véletlenül" a tv előtt, nehogy becsússzon a gyerek. Már csak egymás mellett élnek, miközben a barátnőm már 38 éves lett.

Ezért is pontosan meg kell ezt beszélnetek, mert ha tényleg nem akar a fárjed gyereket, és te tényleg igen akkor vagy lemondasz a gyerekről, vagy kierőszakolod a terhességet, de félő, hogy akár el is hagyna a férjed, vagy keresel valakit, aki ugyanúgy szeretne gyereket mint te.

2014. júl. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Igen. Azt ígérte nekem,hogy a esküvő utàn jöhet a baba. Én 25 vagyok ő pedig 29éves. Én nagyon szeretnék. Segítsetek nekem:(
2014. júl. 27. 16:36
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát én azért már jócskán kibuktam volna azon, hogy hazudott. Remélem ezt nem hagytad szó nélkül.

De ha még adni akarsz ennek esélyt, akkor mondja meg a férjed, hogy ha most nem, akkor mikor akar gyereket. Mondja meg! 25 évesen ugyan még nem vagy elkésve, de azért az mér elve szemétség, hogy hiteget. és ha így halad hitegetni fog 5-10 év múlva is, amikor már szorítani fog téged az idő.

2014. júl. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Szerintem nem akarja még ilyen fiatalon elrontani az életeteket, mert ő úgy érzi, hogy elrontaná. Nem tudunk rólatok semmit, az is lehet, hogy csak azért ígérte meg, hogy abbahagyd a kérdezgetést. Vagy az is lehet, hogy még korainak tartja, mert élni akar. Vagy pl. te mióta dolgozol? Lenne GYED-ed?
2014. júl. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
Én is nagyon kibuktam. Teljesen magam alatt vagyok. Próbàltam videot mutatni neki ami gyerekekkel kapcsolatos. Nekem nagyon szívhhez szóló de ő màr az első képnél azt mondta h istenem.. így besértődve ott hagytam. Hogyan hozzam így fel a témàt?? Tudom h nem vagyok elkésve de én nagyon szeretném. A szakmàm is az óvodapedagógia.
2014. júl. 27. 16:55
 6/24 anonim ***** válasza:
18%

miért számít hazugságnak, hogy még nem kezdi el a gyerekcsinálást? mivel konkrétumot nem írt a pali igy pl az egy év múlva is az esküvő után lesz.

Mi van ha csak az anyagiak miatt nem akar még?


mindenképpen kérdezd meg , hogy miért nem akar még utódot.

ja hogy ez volt a kérdés? miért nem tőle kérdezed meg? ezen az oldalon úgyse fogsz normális választ kapni

2014. júl. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Vàllalkozàsunk van. Fiatal hàzaspàrként megvan mindenünk. Hàz,kocsi. Igen,óvodapedagógusként dolgozom 2éve.
2014. júl. 27. 16:57
 8/24 A kérdező kommentje:
Ja és azt ígérte hogy ha a nászéjszakàn teherbeesek azt sem bánja. Ezt ígérte az esküvő előtt folyamatosan.
2014. júl. 27. 16:59
 9/24 anonim ***** válasza:
49%

nem lehet, hogy túlzásba viszed ezt a babatémát nála és ezért teljesen elment a kedve az egésztől?

vagy csak nem szereti a gyerekeket, mint pl én

2014. júl. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Volt az esküvő előtt amikor igen sokszor felhoztam.. de viccesen. Azóta max 2x de ő csak hàrít. Szereti a gyerekeket! Csak sztem túl anyagias!!! Pedig nem okozna problémàt.
2014. júl. 27. 17:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!