Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem akar a férjem...

B.Bea28 kérdése:

Miért nem akar a férjem gyereket? Mivel tudok hatni rá?

Figyelt kérdés
Férjemet tini korom óta ismerem. Pàrkapcsolatunk 5éve kezdődött màsfél éve élünk együtt és 3hónapja volt az esküvő. Én nagyon szeretnék gyereket de ő sajnos nem. Azt ígérte,hogy az esküvő utàn. A nászúton egyszer nem védekezett de késett a menszeszem és azt hittem sikerült de ő rosszul reagàlt rà. Azóta semmi.. azt mondja majd:(

2014. júl. 27. 16:19
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm vàlaszod. Igen,ugy érzem én is hogy ilyesmi problémák lehetnek a hàttérben. Megszakítással védekezik.
2014. júl. 28. 06:23
 22/24 anonim ***** válasza:

És vajon tudja hogy a megszakításos védekezés nem védekezés?????? :))))

Szóval ha annyira nem akar gyereket akkor miért nem húz gumit? Szóval ne lepődjön meg ha mégicsak jön az a baba majd :)

Csak mert ha mégis besikerül, akkor mi lesz? Azért gondolkodhatna.......

Beszélj vele erről is, hogy ha annyira nem akar gyereket akkor bizony védekezni kell, de nem így..... mert ez a legmegbízhatatlanabb védekezés, de ezt gondolom te is tudod :)

Drukkolok azért hogy akarjon minél előbb babát :)

2014. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Igen tudja. Óvszerre pedig allergiás vagyok. :-) Köszönök minken kedves választ.
2014. júl. 28. 08:10
 24/24 anonim ***** válasza:
61%

Minek akarsz 25 évesen gyereket?

Fiatal vagy,előtted az élet!

És még gazdag is,ahogy leveszem.

2014. okt. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!