Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki ebben a...

Van itt valaki aki ebben a hónapban szeretné összehozni a babát és együtt izgulna velem?

Figyelt kérdés
Keresek olyanokat akik nem néznek hülyének ha minden nap ovu tesztet csinálok,hőmérőzök,amikor kell terhestesztet,akár minden nap és ezt megoszthatom valakivel/valakikkel akikkel együtt izgulhatunk a pozitív eredményért:)Nekem most fog elmúlni a mensim és akkor kezdődhet a babacsinálás:))
2014. szept. 13. 12:38
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/309 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :) köszi Gabi a tanácsot :) tegnapi tesztelésnek nem örült a párom mert megbeszéltük hogy okt. 1-jén tesztelünk de hát hajtott a kiváncsiság :$ ő sem látt semmit a teszten :( örülne anak hogy ha az lennék ezért rávettem a keddi tesztelésre ;) persze most is örül neki de fél még és aggódik miattam :( ez érthető! Tegnap este visszont felhívunk a nődokit hogy kicsit megnyugtason minket,mondtuk neki a keddi vérzést és azt mondta az jó jell,lehetett beágyazódás miatt de a teszt még korai volt :( A mai hőm is 37.2 lett :)))) ma vagyok a 12. dpo-n

Jenny hőd hogy alakul? Többiek? :)

Viki

2014. szept. 20. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/309 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

A kiírt kérdésemnél valaki kedvesen felajánlotta,hogy csatlakozzak ide :)

Szóval mi a 2. babát tervezzük.Van már egy 2 éves fiúnk :) de most kistestvért szeretnénk mellé...ez a 2. hónap,hogy próbálkozunk...

Szeptember 25-re nem várom!

Tegnap teszteltem...amin úgy vettem ki,hogy halványan de pozitív,de még nem merünk reménykedni a férjemmel...majd legközelebb kedden tesztelek és majd meglátjuk.

Egyébként ilyen volt a tegnapi tesztem:

[link]


Kedves Kérdező! Neked hogy alakul a hónapod? :)

2014. szept. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/309 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok :) a nevem: Marianna...gondoltam igy könnyebb :)
2014. szept. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/309 anonim ***** válasza:

szia mariann a tegnapi tesztem nekem is hasonló volt csak még halványabb :( próbáltam a lányoknak is megmutatni de hát nem valami jó a telóm kamerája :( én 23.-ra nem várom :) de neked rendesen látni a 2. csíkot!!! halkan gratulálok ;)

Viki

2014. szept. 20. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/309 anonim ***** válasza:

Köszönöm Viki :) Te mikor csinálsz újabb tesztet?vannak valamilyen tüneteid?

Hát az a baj nálunk,hogy a fiam előtt volt egy missed ab.-om és hát emiatt félek is egy kicsit...szeretném,ha ez a terhességem (már ha tényleg az vagyok) rendben zajlana le...

2014. szept. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/309 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom :( az agódás nálam is van ezerel első bébi lene :) kedden tesztelek újra :) a magas hő,a keddi vérzés és a nagy hangulatváltozások vanak ami az étvágyamra is kihat :S néha görcsölgetek enyhén,van mikor csak a két petefészkemnél érzem,tegnap tüsszentettem egyet akor éreztem szúrást még a petefészkeimnél ami orrfulyáskor is éreztem kicsit kellemetlen volt :S Nálad tünetek? :)

Viki

2014. szept. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/309 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok!judit vagyok 23-ára nem várom én is harmadik baba lenne!Második proba honap,tegnap ellőttem egy nega tesztet de mensis tüneteim nincsennek!két fiú mellé már örülnénk egy csajszinak! :)
2014. szept. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/309 anonim ***** válasza:

Nálam is görcsölések vannak,meg hangulatingadozás,egy kis hányingerrel megspékelve :) remélem ezek a terhesség jelei már,nem pedig a mensesé :S

Mióta próbálkoztok?én 2 hónapja hagytam abba a gyógyszert...

2014. szept. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/309 anonim ***** válasza:

hányinger nekem is van de csak ha érzem hogy éhes vagyok de még ez túl korai lehet inkább csak izgalom miatt is van :/ újabb tünet hogy nem barnázok :) nekünk ez a 2. hónapunk :)

Viki

2014. szept. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/309 anonim ***** válasza:

Kedves Mariann, üdvözlünk, és én voltam , aki javasolta hogy csatlakozz közénk. Majd ha kommentelsz, írd mögé a neved, így tudjuk ki kicsoda és könnyebb lesz.

Gabi

2014. szept. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!