Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki ebben a...

Van itt valaki aki ebben a hónapban szeretné összehozni a babát és együtt izgulna velem?

Figyelt kérdés
Keresek olyanokat akik nem néznek hülyének ha minden nap ovu tesztet csinálok,hőmérőzök,amikor kell terhestesztet,akár minden nap és ezt megoszthatom valakivel/valakikkel akikkel együtt izgulhatunk a pozitív eredményért:)Nekem most fog elmúlni a mensim és akkor kezdődhet a babacsinálás:))
2014. szept. 13. 12:38
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/309 anonim ***** válasza:
tegnap volt barnás folyásom de csak épp egy pici. annyira rosszul voltam hogy ma csináltam egy tesztet hátha, hát ha van is valami a teszten az nagyon halvány. nem tudommivan velem, de sírni tudnék:S annyira bizonytalan vagyok. az első babámnál lefeküdtünk, nem várt eltt teszteltem és pozi volt. aztán folyamatosan erősödött. de most semmit sem tudok, rosszul vagyok és nagyon bizonytalan. és már hisztis is:D saci
2014. szept. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/309 anonim ***** válasza:
Sanci ugyanez van nálam is... bizonytalanság ezerel :( DE ma egyáltalán nem véreztem :) most végig izulhatom azt hogy reggelente maradjon fent a hőm és hogy a 7végén meg legyen a 2. csíkom :$ azt írtad hogy halványan kijött a csik??? :O de hisz akor ott van a baba :)))))))))
2014. szept. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/309 anonim ***** válasza:

és néha kicsit hányingerem van enyhén de hát ez még túl korai lenne :/ inkább a nagy izgulásra fogom

Viki

2014. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/309 anonim ***** válasza:

"Mi is az a „barnázás”?

Akkor barnázunk, amikor

egy kis mennyiségű vér

távozik a hüvelyen keresztül.

Nagyon sokszor fehérneműig

sem hatol, hanem inkább a

toalettpapíron leszünk rá

figyelmesek, vizelés vagy

belmozgás után.

Ez a vér lehet rózsaszínes

váladék, rozsdás barna vagy

világos, élénkpiros. Történhet

egyszer, de tarthat órákon

vagy napokon át is. A

barnázás NEM jelenti a

menstruáció megjöttét. A

menstruáció megjöttét

mindig a valódi menstruációs

vérzés megjelenése határozza

meg."

Ugyanez volt tegnap nálam :O

Viki

2014. szept. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/309 anonim ***** válasza:

kivel miujság van? :) elkezdtem görcsölgetni :( a hőm még fent...

Viki

2014. szept. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/309 anonim ***** válasza:
Viki! nem csináltál még tesztet??
2014. szept. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/309 A kérdező kommentje:

Hali!

Itt semmi extra,negatív ovu teszt hegyek!

Többiek?

Úgy látom lesz itt pár baba:)

2014. szept. 18. 16:13
 68/309 anonim ***** válasza:

nem csináltam még de lehet holnap ráveszem magam :) ismerősöm is bíztat neki 10. dpo-n délutáni pisiből nagyon halvány pozitív lett :) tegnap annyira beszélgetünk hogy elkezdtem számolgatni ha minden igaz ma vagyok 10.-11. dpo-n :) de csak 25-ös tesztem van :/ szerintettek teszteljek? érdemes? vagy várjak még? áh, nem tudom... görcsölgetek de nem barnázok... és a vér tegnapelőtt? beágyazódás lett volna?

Viki

2014. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/309 A kérdező kommentje:

Viki!Én tuti tesztelnék,de én vagyok a tesztelés világbajnoka:))))tapétázni lehet a tesztjeimmel :P

Szerintem ritka hogy a 10.dpo-n pozi a teszt,előfordul de ritka.

Csak akkor tesztelj,ha tudsz az esélytelenek nyugalmával tesztelni,vagyis nem buksz ki ha negatív,hiszen még sok napig is mutathat negatívot,aztán meg kiderülhet hogy baba:)))én múlt hónapban többször is teszteltem,de nem akadtam ki,mert arra gondoltam még korai és nem jelent semmit a nega,attól még lehet hogy ott a babó.....nekem nem volt ott de az egy dolog.

remélem neked sikerült!:)

2014. szept. 18. 18:02
 70/309 anonim ***** válasza:

hát ha nem lett volna az a vérezgetés pár napja tutti nem gondolkodnék a teszten meg se csinálnám ... de így furcsa hogy mi lehetett,nagyon remélem beágyazódás volt :$ ha reggel mégis tesztelnék ha pozi ha nega fel teszem a képet több szem többet lát ;) végülis így is úgy is két oldala van az érmének :/ lelkiekben ara is fel kell készülnöm hogy nega lesz,ha meg később is akor nem tehetek semmit az ellen hogy meg fog jönni...

Viki

2014. szept. 18. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!