Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki ebben a...

Van itt valaki aki ebben a hónapban szeretné összehozni a babát és együtt izgulna velem?

Figyelt kérdés
Keresek olyanokat akik nem néznek hülyének ha minden nap ovu tesztet csinálok,hőmérőzök,amikor kell terhestesztet,akár minden nap és ezt megoszthatom valakivel/valakikkel akikkel együtt izgulhatunk a pozitív eredményért:)Nekem most fog elmúlni a mensim és akkor kezdődhet a babacsinálás:))
2014. szept. 13. 12:38
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/309 anonim ***** válasza:

Drukkolok Viki. Én a legutóbb tesztkor is nagyon reménykedtem de egyértelmű volt.Remélem 3-4 hét múlva pozit tesztelek én is. De várjuk az eredményt. Kicsit el voltam maradva, 2 napja nem voltam erre kicsit el voltam havazva de most bepótoltam.

Egy kis megjegyzés, hogy néhány kommentnél nincs név vagy szám.Így nem egyértelmű kitől is érkezik a válasz.

Gabi

2014. szept. 18. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/309 A kérdező kommentje:

Én most 3napig nem leszek,mert vendégeim jönnek,de majd olvasok azért....várom a híreket mindenkitől!

Képzeljétek azok a barátaim jönnek hozzánk 2másik városból,akiket akkor ismertem meg egy baba mama fórumon amikor a kisfiam vártam:)úgy mint most Titeket:)együtt szültünk mind és azóta is tartjuk a kapcsolatot.a gyerekek is szeretik egymást...már 6évesek...hogy repül az idő

2014. szept. 18. 19:26
 73/309 anonim ***** válasza:

akor lehet bevonzák neked a babát? ;) amúgy ovu tesztel kapcsolatal! az ismerösömel akivel beszélgetem azt tanácsolt ha most még se jött volna össze a baba hagyam a hőmérőzést és ovu tesztre hagyatkozak mert ő az első babájánál 2 hónapig hőgörbézet 3. hónapban is vezette és vett ovu tesztet és ink a ara hagyatkozott mint a hőjére aba hónapban össze is jött a kisfiúk :) mint kiderült a görbe nem mutatta a pé.-jét :) most 13 hetes úgy néz ki kislánya lesz most is az ovu tesztekre hagyatkozott és elsőre sikerült ;) kinek ez kinek az jön be :) sok sikert mindenkinek!

Viki

2014. szept. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/309 A kérdező kommentje:
Én betáraztam ovu tesztből,csinálom minden nap,de a hőmérőzést nem csinálom,pedig akartam párhuzamosan csinálni,de egyszer mértem,azóta se.lusta vagyok:)
2014. szept. 18. 21:25
 75/309 anonim ***** válasza:

megcsináltam a tesztet de nega lett :( ha nagyon nézem talán láttom a 2. csíkot de lehet odaképzelem csak :/ a hőm felment 0.1 fokot :) hát megvárom a keddet mert csak hétfőn veszek tesztet nem akarok kísértésbe esni :P

Viki

2014. szept. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/309 anonim ***** válasza:
Viki,nem teszed fel a képet.lehet mi is látunk valamit.
2014. szept. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/309 A kérdező kommentje:
Tedd majd fel,megnézzük
2014. szept. 19. 07:41
 78/309 anonim ***** válasza:

két különböző telóval csináltam de szerintem semmit nem látni :(

[link]

[link]

Viki

2014. szept. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/309 anonim ***** válasza:
Már én is rég voltam, de látom azóta sok minden történt nagyon drukkolok mindenkinek. Én tegnap csináltam egy ovu tesztet és pozitív volt együtt is voltunk a párommal, de az együttlét során észrevettük a párommal, hogy nagy mennyiségben fehér krémes folyásom volt. Nem értem miért előtte való napokban megvolt a nyóúlós folyás.Most akkor mi van volt ovum vagy nem. Mit gondoltok? Vagy a krémes is normális ovukor? Ma is csinálok egy ovutesztet kíváncsi leszek.
2014. szept. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/309 anonim ***** válasza:
Ja és görcsölgetett is a hasam és még ma reggel is görcsölget. És Mariann voltam. :)Ez lemaradt az előzőről. :)
2014. szept. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!