Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki ebben a...

Van itt valaki aki ebben a hónapban szeretné összehozni a babát és együtt izgulna velem?

Figyelt kérdés
Keresek olyanokat akik nem néznek hülyének ha minden nap ovu tesztet csinálok,hőmérőzök,amikor kell terhestesztet,akár minden nap és ezt megoszthatom valakivel/valakikkel akikkel együtt izgulhatunk a pozitív eredményért:)Nekem most fog elmúlni a mensim és akkor kezdődhet a babacsinálás:))
2014. szept. 13. 12:38
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/309 anonim ***** válasza:
hát mivel neked ilyen rövid a ciklusod ezek szerint ovud van ma :)))) és az LH teszt ezt mutatta ezek szerint ;) pont jókor voltatok együtt! Továbbra se vérzek rendesen a wc-é papíron egy kis vér másodjára... Vagy inkább rózsaszín maszat... betéten meg csak a fehér folyást látni,ha nincs baba megjöhetne normálisan :/
2014. szept. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/309 A kérdező kommentje:

Még ne add fel Viki....

Nekem továbbra is van ez a rózsaszín izé,de nem értem a tegnapi ovu teszt akkor miért nem volt pozitív,erős...mind1,kiírtam új kérdésnek,hátha valakinek van ötlete.Remélem igazad van és ovu:)

2014. szept. 16. 17:32
 53/309 anonim ***** válasza:

Nekem is furcsa volt a menstruációm a hónapba. Eleve 2 hetet késett. Utána szokásosnál erősebb volt, de nem tartott sokáig. Előtte a késésnél meg mertem volna esküdni hogy terhes vagyok, de sztem a gyógyszer abbahagyása után vacakol + negatív lett a teszt bár nem volt érzékeny teszt. Egy hete lassan hogy vége azóta meg feszülök. Teljesen össze vagyok zavarodva.

Gabi

2014. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/309 A kérdező kommentje:

Én meg most nézem mekkora hülye vagyok,ide is és a másik kiírt kérdésembe is rosszul írtam,nem 6.dpo-n vagyok,hanem a ciklus 6.napján,nem mindegy:))))Még jó hogy Viki így is értette miről hadoválok:)bocsi.a másik kiírt kérdést átlehet valahogy írni?

Gabi valszeg a gyógyszer elhagyása zavar be,én 2éve nem szedek,de a ciklusom még mindig szórakozik,ezért nyomom az ovulációs tesztet,de látod még a végén igazad lesz és hülyeség ennyire belemerülni,mert nem is értem pl most mi történik vele.Talán tényleg van peteérésem,ahoyg Viki írta,csak a teszt nem mutatja?!tököm se érti.....:)))))

Viki te holnap írj hogy mi volt,teszteltél-e,van-e vérzés!

Gabi neked kitartást,mert lehet több idő kell hogy beálljon a ciklusod,nem?

Többiek merre?

2014. szept. 16. 20:32
 55/309 H.Orsolya ***** válasza:

Sziasztok. Én itt vagyok :) Olvasgatom mindig amiket írtok, de én nem vagyok benne ennyire a dolgokba, így érdemlegeset nem tudok hozzászólni. Nekem valamikor a múlt hét végén vagy mostan tájt lehet ovum, vagyis kéne lennie, de nem érzek/éreztem semmit. Megpróbálunk a párommal minnél többet együtt lenni. Szerintetek igaz hogy, 2-3 naponta érdemes együtt lenni? Ha naponta akkor tényleg nem "érnek" meg a spermiumok? Vagy hogy van ez?

Én ovu tesztet nem használok, meg semmi ilyesmi, mert így is eléggé szeretném, félek akkor nagyon rágörcsölnék, és kiakasztanám vele a párom, mint a kakukkos órát :) Majd jön a bébi, ha itt lesz az ideje. De azért ne várasson meg nagyon :)

2014. szept. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/309 anonim ***** válasza:

sziasztok :) híreim a következők: a mai hőm 37.1 még mindig magas,vérzés nincs pisiléskor :) tegnap csak nagy wc-kor volt :) a hasam nem fáj,tesztelnem még nem lene érdemes mert korainak tartom meg olvasgatam és ez lehetett beágyazódási vérzés is :)))) (nagyon remélem) reménykedek :$ :)

Viki

2014. szept. 17. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/309 A kérdező kommentje:

Orsi!Én is úgy tudom hogy 2naponta érdemes szexelni,de hogy mennyire van kőbe vésve,nem tudom,mi is erre álltunk be,de tegnap megszegtem volna a pé-ses tüneteim miatt,de nem jött össze:(a párom kisfia itt aludt és nem tudtuk összehozni sajna,majd ma:)))

Viki!szuper hogy nincs vérzés,akkor még bármi lehet.Mennek a drukkok!:)

Nálam semmi extra,reggel már nem volt rózsaszín nyák a wc papíron:)

2014. szept. 17. 07:29
 58/309 anonim ***** válasza:
Nekem tegnap erős tojásfehérje folyásom volt és görcsölgetett a hasam, meg ma is ugyanígy. Tegnap este sikerül együtt lennünk :) Bizakodás van :) Jenny
2014. szept. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/309 anonim ***** válasza:

fél óránként nézem magam hogy meg jön e :S eddig még semmi :) néha olyan mintha görcsölnék :( annyira izgulok hogy enni is alig bírok :/ tudom hogy ma még nem jöhet meg mert fent van a hőm :) tegnap a párom mondta hogy már volt ilyenem mint tegnap... csak hogy akkor időben jött meg és estére meg rendesen véreztem,most semmi ilyen nincs kivéve a tegnapi vérezgetés :$ :(

Viki

2014. szept. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/309 H.Orsolya ***** válasza:
Viki drukkolok :)
2014. szept. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!