Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt valaki aki ebben a...

Van itt valaki aki ebben a hónapban szeretné összehozni a babát és együtt izgulna velem?

Figyelt kérdés
Keresek olyanokat akik nem néznek hülyének ha minden nap ovu tesztet csinálok,hőmérőzök,amikor kell terhestesztet,akár minden nap és ezt megoszthatom valakivel/valakikkel akikkel együtt izgulhatunk a pozitív eredményért:)Nekem most fog elmúlni a mensim és akkor kezdődhet a babacsinálás:))
2014. szept. 13. 12:38
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/309 anonim ***** válasza:
100%
Viki, sajna én is negatívnak látom a teszted. :( De még lehet jobb talán pár nap múlva :) Lenne egy kérdésem: én hőmérőzők. Mára felment a hőm 36,8-ra. Ez azt jelenti, hogy már megvolt az ovum? Gondolom nem azt jelenti, hogy ma van, mivel már nem olyan a folyásom se, és görcseim sincsenek (tegnap és tegnapelőtt viszont voltak). Még új vagyok hőmérőzés terén, úgyhogy légyszi segítsetek :) Jenny
2014. szept. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/309 anonim ***** válasza:
100%

erősödött a csíkom amit én láttam reggel de képen még így is alig látni szabad szemel már annál inkább :O barátnőm akivel beszélgetni szoktam meg mutattam neki és ő is látja :O :$ :)nyíllal jelzem hogy én és ismerősöm hol látjuk

[link]

[link]

[link]

Jenny ha az alaphőd felett van a hőd akkor igen meg volt bár minimum 5 napig magasabban kell lennie mint az előtte lévő 13-14 napban :) nem tudom hány naposak a ciklusaid

Viki

2014. szept. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/309 anonim ***** válasza:
100%
Itt a diagrammom. Elég hiányos még, mert csak a hőt vezetem és az elején még azt se nagyon :) (mondom, nem nagyon vágom még). (Azt hogy lehet egyébként beállítani, hogy a múlt hónappal együtt mutassa? Vagy majd fog olyat is? :) ) Totál nem értek még hozzá. Fertility-n is vezetem, de azt meg be se tudtam linkelni. Ciklusaim átlagosan 30 naposak.
2014. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/309 anonim ***** válasza:
100%
Ja, megnéztem Viki a képeidet, de sajna olyan homályosak :( Mintha látnék rajta valamit, de lehet csak beképzelem. Ha erősebb lenne a képminőség, talán jobban lehetne látni. De ha ti élőben látjátok, akkor ott kell lennie! :) Jenny
2014. szept. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/309 anonim ***** válasza:
100%

Ja, és be se linkeltem a diagramom (nekem már nagyon péntek van):

[link]

2014. szept. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/309 anonim ***** válasza:

Viki,Sajnos nem látok második csíkot pedig nagyon szugeráltam. Igen sajnos ha akarja az ember akkor látja. De esetleg pár nap múlva csinálj új tesztet. Az a biztos. :) Lehet még alacsony a szint.Milyen érzékenységűvel készült?(10 es az tutibb)

Gabi

2014. szept. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/309 anonim ***** válasza:
100%

Jenny szerintem tegnapelött volt ovud de még én se vagyok benne biztos... Amúgy az angol görbevezetőn én is vezettem egyszerűen csak lementettem a gébre és úgy töltöttem fel :) Mindig egy időbe méred amúgy? És hol? Kicsit fura az a nagy "hőemelkedés" az elején.

25-ös X-Epil tesztel csináltam :) ez volt itthon :$ pár nap múlva megismétlem :) csak ne hogy közbe mégis megjöjjön mert megtörténhet sajnos :(

Viki

2014. szept. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/309 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szerintem is tegnapelőtt volt, mert akkor este nagyon görcsöltem. Nekem is fura a hőemelkedés az elején, fogalmam sincs, mitől lehetett. Általában felkelés előtt mérem (ez általában fél 7-7 között van, de hétvégén sokszor később). Szóval nem 100 %-osan mérem minden nap ugyanabban az időben. És szájban mérem, nyelv alatt.
2014. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/309 anonim ***** válasza:
100%

azért hétvégén is próbáld 7 óra kürül mert így furán jön ki a görbe :/ hüvelyben mérd ott sokal pontosabb ;) tapasztalat :)

Viki

2014. szept. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/309 anonim ***** válasza:

Viki, igen sajna megtörténhet, lásd én 2,5 hete negatívoztam. 2 nap múlva megis jött. Sajnos benne van a pakliban. Én a Medi-Lab tesztet szeretem, vagy ha nem akkor valamilyen érzékenyebb tesztel csináltam.Mondjuk most NOVA tesztem volt, nem ismerem, de egyértelmű volt.

Például én jártam úgy hogy 2 negatívat tesszteltem és ciszta volt, aztán mikor terhes lettem, akkor már nem is mertem tesztelni, mert nem gondoltam rá, csak mikor a tünetek alapján nem múló hányingerem volt, na akkor már bitosabban mertem tesztelni, és tagadhatatlan volt a pozitív.És ekkor már 5,5 hetes voltam.

Gabi

2014. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!