Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miből tudtátok hogy terhesek...

Miből tudtátok hogy terhesek vagytok? Mi volt az első jel, amire azt mondtátok "csak nem? "

Figyelt kérdés

Pár napja észrevettem hogy olyan dolgokat eszem amik furák,na nem a kaja,csak hogy azt eszem

Pl magában ettem a majonézes kukoricasalit,aztán hirtelen a nyers virsli kellet

Azóta halvány 2 csíkom van,doki jöv héten

Érdekelne másoknak mi volt az első jel


2014. okt. 14. 15:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kicsi görcsök, a kellemetlenség alsó határán, nem várt előtt két nappal. Olyan 'mindjárt megjön' érzés volt, de valahogy mégsem olyan, szóval legbelül tudtam, hogy bamm, terhes vagyok. Két nap múlva a nemvárt napján már halvány pozitívat teszteltünk.
2014. okt. 14. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Napokig meg voltam győződve róla, hogy meg fog jönni, mert konstans enyhe mensi szerű fájdalmaim voltak és minden mensi előtti tünet jelentkezett. Aztán leesett, hogy olyan még sose volt, hogy napokig fájdogál a hasam és sosem erősödik fel illetve nem jön meg. Abban a pillanatban tudtam, hogy ha másnap reggel tesztelek, 2 csík fog megjelenni és így is lett.
2014. okt. 15. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nemvárt előtt 5 nappal éles, szúró fájdalom nyilallt a hüvelyembe, Pár másodpercig tartott, aztán el is múlt. Illetve sokat gondoltam a nagymamáimra. :) Lehet hogy hülyeség, de én ezekből már sejtettem.

A nemvárt napján pozitív lett a teszt, azóta sincs semmi tünetem szerencsére.

2014. okt. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hajh lányok, ahányszor en már éreztem a szurkalasokat itt-ott, meg mindjárt megjon erzes, pecseteles, emelyges, kivanossag, meg a kisbabas, terhes almok.... Ja es volt mar szédülés is. Nekem mar ovodam lenne, de sajnos még terhes sem vagyok, és még eddig nem is voltam... Ha nem is minden, de szinte mindegyik hónapban meg vagyok győződve, hogy na most tuti terhes vagyok! De sajnos az elmult két évben csak egyszer láttam pozitív tesztet, az sem tartott sokáig kb. 4 nap mulva megjott a menzeszem. Ez is már több mint egy éve volt.

De majd ha egyszer megis sikerül es varandos leszek megirom a jeleket! :-)

2016. márc. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!