Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. s kétségbe vagyok esve...

S. O. s kétségbe vagyok esve nagyon?!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 21 éves vagyok. Nem jött meg a menstruációm (2 hete késik) a tesztjeim negák voltak ezért bementem a kórházba ahol megvizsgáltak és azt mondták petefészek cisztám van és maradjak bent további vizsgálatokra. Hát..én idióta nem maradtam ott.. :( De hétfőn befekszem.. azóta teljesen kivagyok fogalmam sincs mivel jár ez errol olvasgatok 2 napja és rátaláltam az endometriozisra ami nagyon nagyon megijesztett.. lehetséges h ez van nekem?? Ez mivel jár?? Mire számithatok a kórházban gyógyszert kapok v mutet? Már olyan vannak a fejemben h meddő vagyok.. soha nem maradt még ki a mensim.. :( az orvos nagyon akarta h maradjak bent azt mondta h elkaphat egy gorcs ami egyenlo azzal h azonnali operacio :( nagyon felek attol h nem lehet kisbabám:(( vagy ez csak egy ciszta ami makd felszivodik? Esetleg gyogyszert kapok amitől eltunik? Ez nagy bajt jelent,hogy nem jott meg?

2014. dec. 7. 06:01
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Megjott.. az jo jel??
2014. dec. 7. 17:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!