Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki unja előre szólok meg se...

Aki unja előre szólok meg se nyissa. De aki megértő megnézné nekem?

Figyelt kérdés

[link]



Élőben én is látom nagyon-nagyon halványan a második csíkot és a férjem is. Pedig volt már olyan tesztem amire azt mondta ilyet ő is tudna csinálni. A lényeg az, hogy azért érdekel ennyire, mert 5x5cm-es petefészek cisztám van. Voltam dokinál aki meg se vizsgált rendesen, mihelyst meglátta a cisztát rávágta ezért késik. Ha terhes is vagyok akkor késői fogantatás lehetett. Soha nem késett még, a cisztám se most jött elő. Van már egy gyerekem, vele is volt cisztám. Ti láttok vmit rajta? Köszi annak aki értelmesen válaszol, aki meg nem, arra úgyse reagálok.



2015. jan. 23. 09:05
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
Az utolsó képen egyértelműen pozitív a teszt, igaz h halvány de pozitív. Írd meg h mi lett. :)
2015. jan. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
18-as vagyok, ma feljebb ment 4 tizeddel a höm :) hurra hurra :)
2015. jan. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Az tok jo h ugy felment a hod. :-)

Nekem nem kerult sor a tegnap reggeli tesztre. Valoban a cisztatol lett halvany pozitiv valoszinuleg. De ennyi keses utan nem is csoda h begolyoztam egy halvany pozi teszttol. :-) tegnap reggelre mintha a csapot nyitottak volna meg ugy megjott. De legalabb megjott es nem hagy ketsegek kozott szerencsere. Remelem jol kitisztul es nem marad ciszta. Azutan pedig mar sikerulhet. :-). Azert ti csajok irjatok meg h alakul es sikeru. :-)

2015. jan. 26. 07:37
 34/42 anonim ***** válasza:
Szia Kerdezö! Eddig is volt mar ilyen? En nem vagyok benne biztos, hogy a ciszta miatt volt pozi. El tudom kepzelni,hogy valami elindult, majd megallt a dolog. Azert ciszta nagyon ritka esetben okoz pozi tesztet. Ha eddig több esetben is elöfordult, hogy nem vart elött pozi, aztan megis megjött, es mar regota van ciszta, akkor esetleh el tudom kepzelni, hogy a ciszta miatt. De ha csak most az egyszer, akkor sztem nem a ciszta volt. De erre csak egy alapos orvosi vizsgalat tud sztem valaszolni. Sok sikert kivanok a következö honapokra!!!
2015. jan. 26. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:

Nem meg soha nem fordult meg ilyen elo. Soha nem kesett meg. Jo hazudok 1-2 nap keses h volt de az is lehet elszamoltam olyankor magamat. De halvany pozitivat soha nem teszteltem. Eletemben egyszer volt pozitiv tesztem akkor tenyleg terhes voltam, es nem is volt utana gond. Egeszseges lanyom szuletett. Nem tudom h volt-e vmi de ha volt is jobb ha nem tudom. Mert attol csak rossz lenne, vigasztalasnak nem lenne jo. Remenykedem csak h minel hamarabb osszejon. :-)

Te mikor akarsz tesztelni?

2015. jan. 26. 08:48
 36/42 anonim ***** válasza:
En meg raerek tesztelni, majd februar 4-5-6 körül. Nekem elözö honapban volt mar pozi tesztem, aztan negativ lett par nap mulva. Akkor nagyon letörtem, de aztan arra gondoltam, hogy ez annak a jele, hogy legalabb volt fogantatas, mar az is több, mint a semmi :)
2015. jan. 26. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Szorítok mindenkinek! :) Kedves kérdező! Csak egy nagyon ritka fajta cisztától lesz pozitív a teszt. Lehet elindult valami csak nem tapadt meg rendesen. Drukk a következő hónapra! :)
2015. jan. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
En meg azon is gondolkodtam, hogy ha cisztatol lenne pozi a teszt, akkor az pozi is maradna kesöbb is. Nekem 4 halvany tesztem volt, abbol 4 idön tul jött ki, aztan kesöbb mar teljesen negativ. Szoval szerintem elindult valami. Ilyenkor nagyon banom,hogy nem nögyogyasznak tanultam :)
2015. jan. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs milyen lenne most egy teszt mert nem is csinaltam. Ugye vasarnap reggel szerettem volna de addigra megjott. Szombat este kezdodott es reggelre jott meg rendesen. Mondjuk erdekes mert vasarnap total erosen vereztem, tegnap is jott meg elegge, de ma msr szinte semmi. Jon meg valamennyire, de szinte ez mar semmi. Egy betet se telt meg a mai nap. Varom, hogy teljesen elmuljon es mehessek vissza az orvoshoz.

Rendeltem 10es teszteket meg a multheten, pont tegnap hozta a postas. Van egy digi tesztem is, ugyh kovetkezo honapokra be vagyok tarazva :P

Lehetseges h elindult vmi. Nem tudom, de mar ugyis mindegy. Valami oka volt ennek. Mar csak remelni tudom, hogy a ciszta teljesen el fog mulni.

Koszonom a kedves szavakat, sokat segit. :-). Es jo tudni, hogy vannak azert kedves emberek is. Es itt mindenkire ertem aki valaszolt nekem. :-)

2015. jan. 27. 15:54
 40/42 anonim ***** válasza:

Szia, 36-os valaszolo vagyok :)


Nekem mult honapban volt ugye a halvany pozi, majd nem vart napjan a negativ teszt. Nekem atlagban eleg hosszu szokott lenni a mensim, akar 6 nap is, de a mostani, ezutan a halvany teszt utan nekem is csak 3 napos volt, az utolso napon mar alig valami. Kerdeztem a dokit,hogy mitöl volt ilyen keves, azt mondja, ez nem jelent semmit, mert ez valtozo, hogy mennyi ideig tart. Mindenesetre fura volt. Voltak benne jo nagy darabok is (elnezest, aki nem birja), szerintem kitisztult, de a ciszta sajna nem jött ki, es a 12. ciklusnapon vizsgalt meg a doki, akkor a petefeszeknel bal oldalon latta a cisztat. Szoval lehet a ciszta miatt szorakozott a mensi is, vagy ennyire gyorsan kiürült a nem sikerült beagyazodas utan. Ma vagyok a 18. ciklusnapon, a 15. napon volt pozi az ovuteszt. Majd meglatjuk, mi törtenik. Görcsölök most is, de csak nagyon enyhen. Az elözö honapban szinte vegig ugyanigy görcsöltem, akkor azt hittem, hogy a baba miatt. Mondjuk lehet... majd kiderül februar elejen

2015. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!