Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki unja előre szólok meg se...

Aki unja előre szólok meg se nyissa. De aki megértő megnézné nekem?

Figyelt kérdés

[link]



Élőben én is látom nagyon-nagyon halványan a második csíkot és a férjem is. Pedig volt már olyan tesztem amire azt mondta ilyet ő is tudna csinálni. A lényeg az, hogy azért érdekel ennyire, mert 5x5cm-es petefészek cisztám van. Voltam dokinál aki meg se vizsgált rendesen, mihelyst meglátta a cisztát rávágta ezért késik. Ha terhes is vagyok akkor késői fogantatás lehetett. Soha nem késett még, a cisztám se most jött elő. Van már egy gyerekem, vele is volt cisztám. Ti láttok vmit rajta? Köszi annak aki értelmesen válaszol, aki meg nem, arra úgyse reagálok.



2015. jan. 23. 09:05
1 2 3 4 5
 41/42 A kérdező kommentje:

Kedves utolso valaszolo!

Ugyanigy vagyok szerintem en is mint te. Vmiert rovidebb lett most, sokkeses utan, de nalam is ugyanez h sok darabbal jott. En is abban bizom h a ciszta jon ki, de majd jovoheten emgyek en is csak dokihoz. Majd remelem ott mondanak vmi ertelmeset. Szurkolok neked nagyon h sikeruljon. :-)

2015. jan. 27. 16:22
 42/42 anonim ***** válasza:
Köszönöm, en is szurkolok neked! Majd irj, hogy mi volt a dokinal. Szurkolok, hogy cisztatlan legyel! :)
2015. jan. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!