Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki unja előre szólok meg se...

Aki unja előre szólok meg se nyissa. De aki megértő megnézné nekem?

Figyelt kérdés

[link]



Élőben én is látom nagyon-nagyon halványan a második csíkot és a férjem is. Pedig volt már olyan tesztem amire azt mondta ilyet ő is tudna csinálni. A lényeg az, hogy azért érdekel ennyire, mert 5x5cm-es petefészek cisztám van. Voltam dokinál aki meg se vizsgált rendesen, mihelyst meglátta a cisztát rávágta ezért késik. Ha terhes is vagyok akkor késői fogantatás lehetett. Soha nem késett még, a cisztám se most jött elő. Van már egy gyerekem, vele is volt cisztám. Ti láttok vmit rajta? Köszi annak aki értelmesen válaszol, aki meg nem, arra úgyse reagálok.



2015. jan. 23. 09:05
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%

Kövezzetek meg de olyan mintha az eredeti képeken látnék valami nagyon halvány rózsaszín csíkot.


5-ös

2015. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
38%
Szia, sok ilyen teszt volt fenn már itt, mind halvány pozit mutatott, de nem volt baba. Szóval látok halványan 2. csíkot, s lehet nálad valósat mutat( bár biztos te is tudod, hogy cisztától is lehet), de nem biztos a dolog. Szerintem pihenj, kapcsolódj ebből a témából ki. Nem jó a stressz, lazíts! :-)
2015. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
48%
Nagyon halványan látok az eredetin két csíkot.
2015. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Én is látom halványan a csíkot. De tényleg ne stresszelj ezen! Bár én nagyon szurkolok!!
2015. jan. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 A kérdező kommentje:

Nagyon ratapintottal a lenyegre. Ez az ami bosszant h ciszta, vagy baba. Jo egyertelmu ciszta van. De a ciszta kb fel eve meg lehet. Minimum. De nem maradt ki menzeszem miatta. Majd jovoheten ujra tesztelek. Ha tudok tenyleg biztosat akkor megirom. :-)

Koszonom mindenkinek a valaszat, mindegyik nagyon hasznos szamomra.

2015. jan. 23. 09:46
 16/42 anonim ***** válasza:
48%

Az eredeti képen látok nagyon halvány 2. csíkot!

Drukkolok, hogy ne a ciszta miatt legyen!!!

2015. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
88%
Az eredetin sincs semmi. Hagyd a fenébe az egészet, a hóttnegatív teszteknél mindig van valaki, "aki lát valamit" és akkor már jönnek a többiek is, h igen, én is, én is, mintha...
2015. jan. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Szia! En nem unom a tesztböngeszest, en is a sajatom neha hosszu pecekig vizsgalgatom, hatha maglatok valamit. Elözö honapban nekem is volt ilyen halvany tesztem, örültem, mint majom a farkanak, aztan a nemvart napjan meg negativ lett,es meg is jött par nap mulva. Most kiderült, nekem is van cisztam. Elözö honapban nem volt meg. Tudom, hogy ez naaaagyon nehez idöszak, de varj türelmesen. Nekem most a dokim azt tanacsolta, hogy ha nem jön meg, azutan 1 hettel csinaljak csak tesztet, az mar nem tevedhet. Ha mar 2 hetet kesne, akkor megnez ultrahanggal, addigra mar latnia kell valamit. Szoval ha nem akarsz felesleges idegesseget, akkor varj türelmesen. Ha tudsz. Ha nem, akkor csinalj meg par tesztet, ha ez megnyugtat. En megertelek teljesen, es ki tudja, lehet, hogy tenyleg babauci bujik a ciszta mellett :) Sok sikert kivanok, es tenylge ne stresszelj! Ird majd meg mi lesz!!! :) Kivancsi vagyok nagyon :)
2015. jan. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:

Kedves utokso, nagyon aranyos vagy. :-). Jol esett olvasni amit irtal. Meselek akkor kicsit. Van egy 2 eves lanyom, aki 100% h menzesz elott 2 nappal fogant. Egyedul akkor volt ugy aktusunk a ferjemmel h amikor teszteltem mar pozit mutatott egyertelmuen. Na most nekem januar 9en kellett volna megjonnie, mi 7-8an egyutt voltunk ferjemmel. Azota kesik a menzeszem. Na ha most az sikerult es jott ossze. Amrmint. 7-8ai aktusbol akkor egesz helyenvalonak gondolom a nagyon-nagyon halvany tesztet. Ezert piszkalja a gondolataimat alkandoan ez. :-) cisztam mindig is volt. A lanyommal is, es nem meglepo h most is. Az a tipikus barnas folyan, ilyen darabkakkal (mar bocsanat ha gyomorforgato vagyok) mindig volt. Ez ugye tipikus ciszta jel. Ez menzesz utan par nappal jelentkezik nalam. De a menzeszem mindig megjott 28-30 napra legkesobb. Csak akkor nem smikor a lanyommal voktam terhes es most. :-) de vetteme gy clear blue digitalis tesztet es majd vasarnap reggel ellovom. Akkor mar leszek annyi dpo-n h mutasson vmit. :-)

Lehet kicsit kusza voltam. :-)


17es neked van igazad hagynom kene a fenebe, de amikor belemaszik a fejedbe ez az egesz, haaaat teljesen kikesziti az embert. Nehez megmagyarazni. :-) de koszonom neked is az oszinte valaszt. :-)

2015. jan. 23. 21:54
 20/42 A kérdező kommentje:
12es, sajnalom h lepontozott vki de szamomra jokat irtal. :-)
2015. jan. 23. 21:55
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!