Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki unja előre szólok meg se...

Aki unja előre szólok meg se nyissa. De aki megértő megnézné nekem?

Figyelt kérdés

[link]



Élőben én is látom nagyon-nagyon halványan a második csíkot és a férjem is. Pedig volt már olyan tesztem amire azt mondta ilyet ő is tudna csinálni. A lényeg az, hogy azért érdekel ennyire, mert 5x5cm-es petefészek cisztám van. Voltam dokinál aki meg se vizsgált rendesen, mihelyst meglátta a cisztát rávágta ezért késik. Ha terhes is vagyok akkor késői fogantatás lehetett. Soha nem késett még, a cisztám se most jött elő. Van már egy gyerekem, vele is volt cisztám. Ti láttok vmit rajta? Köszi annak aki értelmesen válaszol, aki meg nem, arra úgyse reagálok.



2015. jan. 23. 09:05
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:

Kedves kerdezö! Tiszta szivemböl drukkolok!!!! :) Es nagyon szoritok, hogy babuci bujkaljon odabent!!! :) Irj majd mindenkepp!


18-as

2015. jan. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Kedves 18as valaszolo, nagyon aranyos vagy. Nagyon szurkolok neked is h sikeruljon. :-) Ha van kedve jelezni magadrol skkor szolj mindenkepp, te hogyan allsz a dologgal. Amugy ha neked nem vokt elotte ott a ciszta, akkor most jott ki? Neked mekkora? Amugy elso babaval probalkoztok vagy kis tesoval? Bocsi h kerdezoskodok. :-). Ja es meg egy eszembe jutott, miota probalkoztok?

Nekunk ez a negyedik probalkozos honapunk. :-)

2015. jan. 23. 22:34
 23/42 anonim ***** válasza:

[link]


Első ránézésre mintha lenne ott valami. Sok minden miatt késhet, nem biztos hogy ciszta miatt. Nekem is később fogant a babám 4 nappal, a 14. dpo-n nekem ilyen volt a tesztem. Remélem átmegy a kép, mert még nem töltöttem fel soha! :)

2015. jan. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Atjott a kep. Ezen egyertelmu pozitiv teszt van. :-). Gratulalok hozza. :-)

Remelem eljutok en is idaig. :-)

Amugy a kep nem adja vissza azt a latvanyt amit en eloben latok. Hat nem tudom. Majd vasrnap ellovok egy digitalis tesztet es feny derul mindenre. Aztan majd remelem jo hirekkel jovok vissza. :-)

2015. jan. 23. 22:51
 25/42 anonim ***** válasza:
23-as vagyok! Mindenképp írj,hogy mi lett és képet is kérünk! :) Nekem 2 nap múlva egy másik teszt erős pozi lett! Szorítok!
2015. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Mindenkepp jovok hnap. :-) remelem jo hirekkel. Ha nem akkor majd talan legkozelebb. :-)
2015. jan. 24. 09:29
 27/42 anonim ***** válasza:

Várom én is a holnapi teszt eredményét:).Csak halkan megsúgom holnap fogok én is tesztelni :).


5-ös

2015. jan. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
De jo! :D nagyon drukkolok neked is! Majd akkor gyere te is a hirekkel nagyon varom azt is. :-)
2015. jan. 24. 10:38
 29/42 anonim ***** válasza:

Sziasztok! 18-as vagyok. Tavaly majus ota "ügyködünk" a kisteson, a fiam 7 eves. Az elözö honapban kezdtem az ovutesztelest, pozi napon meg elötte meg utana 2-3 nappal együtt voltunk. :) A cisztat decemberbennem latta a dokineni, csak most januarban a dokibacsi. Ugyhogy vagy uj, vagy mar kiürült a multkor, es most visszatöltödött. Akarmi is lehet :)


Ma lett nagyon erös pozi az ovutesztem, szerdan este volt utoljara akcio, meg mara tervezem, meg innentöl amikor csak lehet :) Aztan varom a csodat :)

2015. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

18-as vagyok


Högörbet ebben a honapban kezdtem, eddig nagyon cikkcakkos volt, elvileg holnaptol megy feljebb. Remelem :)


[link]

2015. jan. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!