Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kirughatnak ha szerződéses...

Kirughatnak ha szerződéses vagyok és terhes leszek? Vagy mi van ha szülés után jár le a szerződésem?

Figyelt kérdés
Szerződéses vagyok jelenleg december 31-én lejár a szerződésem (nem tudom meghosszabítják e mert nem tudni vissza jön e 2 év után a csaj akinek a helyén vagyok) Babát tervezünk párommal, de nem tudom bele vágjunk e most, mert ha még most összejönne a szerződés lejárta elött szülnék. Mi van ilyenkor a szerződéssel?
2015. márc. 3. 13:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor annyival előtte mèsz el munkanèlkülire, h èpp akkor járjon, amikorra ki vagy ìrva.
2015. márc. 3. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy érzem, hogy párom várjunk még úgyis lesz munkád jővőre is, miatt. nem fogok tudni gyedet kapni... :(
2015. márc. 3. 15:23
 13/19 anonim ***** válasza:
De amúgy nem lehet, hogy állományban tartanak? Mert oké, hogy lejárt a szerződésed, de nekik semmibe nem kerül állományban tartani Téged, utána vissza se kell, hogy vegyenek. Én megkérdezném, hogy elmész táppénzre és akkor maradhatsz-e állományban amíg a gyerek 3 éves nem lesz, utána meg max közös megegyezéssel felmondanak, ha addig mégis lesz újra valami védettség a gyerek 3 éves koráig, bár kétlem...
2015. márc. 3. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mikor felvettek ide, akkor is másik hölgy nevén voltam elsőre, mert egy posztra két állományban lévő ember nem lehet, amikor megszült a csaj akinek a helyén vagyok, akkor kerültem ide papíron is. Kormányhivatal... itt semmi se egyszerű
2015. márc. 3. 15:33
 15/19 anonim ***** válasza:

A 12-es hozzászólásod nem igazán èrtem, de megjátszható a dolog.

Amúgy ismerősöm az MVH-nál volt határozott idejű szerződèssel, elmondta, h terhey ès határozatlan idejűt kapott január 1-től.

2015. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kedves utolso! Nem azert kapott hazarozatlan idejut, hanem azert mert jan 1-tol rengetegen megkaptak az mvh-nal. Amugy en is ott voltam. 1-es valaszolo vok.
2015. márc. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Szerintem most probalkozhattok, hatha gyorsan osszejon es mondjuk novemberi vagy decemberi baba lesz.
2015. márc. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
De ott volt a munkaadó kezèben a választási lehetősèg, h felajánlják-e neki vègül v sem. Ott nem mindenki kapta meg... Kolleganőjènek csak újabb 1 èvre hosszabbìtottak (szintèn terhes volt akkor már).
2015. márc. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nalunk az osszes ts-es megkapta. Lehet a masik nem ts kereten volt hanem kismamahelyen.
2015. márc. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!