Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17és fél éves vagyok 3 és...

17és fél éves vagyok 3 és féléve van párom és terhes vagyok, védekeztünk kiszakadt a gumi, hogy mondjam el anyának hogy megtartom? A párom dolgozik szeretnénk a babát mert nem szeretnék abortuszt!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 10:01
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/164 anonim ***** válasza:
29%
fel tudja nevelni? mégis miből? gyerek nevel gyereket.. azért szültél te is 17 évesen,mert anyukad NEM nevelt normalisan.. ha normalisan nevelt volna, ebben a korban még nagyban tanultál volna.. de, ha neked jobb ugy, h pelenkákat cserélsz, amikor még szórakoznod kellene, ( igen, most, és nem 14-15 évesen.. ) akkor inkabb nem is mondok semmit, mert magadat is minősited ezzel.
2010. jún. 16. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/164 anonim válasza:
Na miujság? remélem irsz:D
2010. dec. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/164 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen az érdeklődésed :)

November 8-án világra hoztam a kisfiamat az apukájának pedig november 7én van a születésnapja :)) Boros Marcell nevet kapta, ketten neveztük el a párommal és a családnak is tetszik, nagyon szép kisfiú majd lehet töltök fel róla képet :)

52 cm és 4290 grammal születtünk

elég sokat sírt de mostmár kezdem megszokni.

Elég nyugodt és mosolygós baba, azt mondják hogy tiszta apja hát igen nagyon hasonlítanak ;)

Úgy érzem hogy mindezek ellenére aki nagyon rosszakat mondtak, szerencsére nem lett igaza, Boldog kiegyensúlyozott család vagyunk, akadnak nézeteltérések de azok megoldódnak és úgy érzem hogy sokkal összehangoltabbak vagyunk a párommal is.Anyukám sokat segít és remélem hogy olyan jó anya leszek mint ő :)

2010. dec. 31. 12:56
 164/164 anonim válasza:
Na hogy vagytok? szépen növögetünk?:)
2011. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!