Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 17és fél éves vagyok 3 és...

17és fél éves vagyok 3 és féléve van párom és terhes vagyok, védekeztünk kiszakadt a gumi, hogy mondjam el anyának hogy megtartom? A párom dolgozik szeretnénk a babát mert nem szeretnék abortuszt!

Figyelt kérdés
2010. febr. 15. 10:01
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/164 anonim ***** válasza:
18%
de, képzeld, pl. nem voltam felelőtlen. ez azért vmi. nem véletlenül nem estem teherbe tinikoromban. na, de nem is kezdtem a k.rást 14 évesen.
2010. febr. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/164 anonim ***** válasza:
31%
Tiszta kabaré ami itt van! Én 15évesen vesztettem el a szüzességemet, azóta is egy pár vagyunk, most várjuk a közös babánkat, együtt élünk, dolgozunk mindketten. SZerintem ez a normális, de 17 évesen nem szültem volna, akármilyen szerelmes vagyok!!
2010. febr. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/164 anonim ***** válasza:
82%
16:35 válaszoló: most 23 vagyok
2010. febr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/164 anonim ***** válasza:
12%

Szegény gyerek milyen géneket fog örökölni? :(

Full idióta lesz ő is, akár csak az anyja.:)


Nem akarsz hormonzavart attól a qrva 72 órás tablettától, meg gondolom sajnáltál kiadni 5ezer forintot azért a gyógyszerért, mert a 'salláti pótlékbúl nem fussa'...

Ember, tudod te, hogy mennyi pénzbe kerül egy gyerek felnevelése? Kb 5db kisruha fog annyiba kerülni, mint az a nyomorék 72 órás tabletta. 5db qrva ruha, te selejtes reaktorszökevény !!! Etetni kell, ruha kell neki, iskoláztatni kell, fizetni a hobbijait, játékait, mert egy gyereknek gyerekkor is kéne. Tisztában vagy te vele, hogy mennyi hormonzavarod lesz terhesség alatt? Akkora leszel, mint egy bálna, állandóan kefélni akarsz majd, depressziós leszel stb stb.

szó mi szó, már amit leírtam az előző hozzászólásomban is pár oldallal ezelőtt, téged el kéne köttetni!!!!!

K.A. 17/F

2010. febr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/164 anonim ***** válasza:
95%

17:07!

Te anyádat is el kellett volna köttetni!

Szép napot!:)

2010. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/164 anonim ***** válasza:
100%

Én biztos beparáztam volna, és azt sem tudtam volna, hogy mondjam el. Mikor 22 évesen terhes lettem, még akkor is furán néztek. Pedig már házasok voltunk. Sajnos nem minden szülővel lehet megbeszélni a problémákat. És ez későbbis így van. Pl mikor a kistestvért vártuk, nekem támadtak, hogy hogy képzeltem. Pedig lakásom autóm is volt már akkor is. Végül addig idegesítettek, hogy elvetéltem. :(


Egyébként volt olyan osztálytársam,aki 17 évesen szült. A srác mondjuk elhagyta, de otthon maradt az anyjával. Mikor a kislánya 2 éves lett, elment dolgozni, ma már saját autója, lakása van, és a kislány sem nélkülöz. Szerencsés volt. Nem minden ilyen történet végződik happy end-el.


Az, hogy jó döntés volt vagy sem, valóban csak később tudod majd meg. Nem, nem mondom, hogy vetesd el, mert tiszteletben tartom az akaratod. De az biztos, hogy nagyon nehéz lesz. Nehéz lesz, mert valahol még te is gyerek vagy. A szülői segítséget pedig nyugodtan fogadd el. Sokan itt menőznek, hogy ők aztán nem abból éltek meg. Dehogynem! Amíg fősulin buliztak, addig a legtöbb ember a szülők nyakán lóg. Én a 3 évben hagytam ott a fősulit, mert gyerek mellett nem bírtam. Ennyi. De megérte , még ha olykor igazi ördög is.


Szóval. Sulit fejezd be. Mennyi van még hátra belőle? Amíg meg még tényleg nagyon pici a baba (1 éves koráig még alszik eleget), végezz el egy levelező okj-s tanfolyamot. Sok esetben könnyebb elhelyezkedni vele, mint egy diplomával.


Majd írd meg mit mondtak a szüleid.

2010. febr. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/164 anonim ***** válasza:
82%

17:07-es 17 éves fiú!


Te akkora barom vagy, mint egy felhőkarcoló!

2010. febr. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/164 anonim ***** válasza:
93%

17:07-es 17 éves idióta!

Te aztán nagyon tudhatod, hogy egy gyerek felnevelése mennyibe kerül, milyen a terhesség...stb. Csak nem azért van ennyi tapasztalatod, mert felcsináltál egy 12évest? A netet "ságílybű fizátéd"?

Kár, hogy nem egy pottyantósba születtél! Bár elég szar alak vagy így is.


Szerintem ennek a lánynak nem egy ilyen lövöldözőskatonáspcjátékonélő éretlen gyerek válaszaira van szüksége, hanem érett, felnőtt emberek segítő álaszaira. Szóval dugulj be!

2010. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/164 A kérdező kommentje:

Na körülbelül 3óra beszélgetés után, anyukámmal és a barátommal meghoztuk a döntést.A babát megtarthatjuk mert anya mindenbe mellettem áll, bár probált lebeszélni, és azon gondolkodott hogy a párom nem fog e elhagyni de a párom mondta hogy ez neki nagy öröm és eszébe se jutna!Az iskoláról csak annyit hogy befogom fejezni ha máshogy nem de egy gyorstalpalón leteszem a kereskedelmit aztán meg majd utánna leéretségizek!

Anya szerint jó lenne ha összeházasodnánk a baba születése elött!Ezeken túl a párom javasolta hogy kimegy külföldre dolgozni és a 8.hónap környékén végleg hazajön és összeköltözünk összeházasodunk anya persze mondta hogy nállunk maradhatunk és majd összegyüjtjük a házra hogy ne vegyünk fel hitelt azt mondta anya hogy olyan 3évig gyüjtögejük a pénzt és megvehessük a sajátunkat és addig is segit nekünk a baba felnevelésébe!

Nagyon örülök hogy megengedte és nem szólt le semmi csak a lebeszélés volt de azt mondta ha meggondolnám magam akkor még van idő de ha nem akkor meg tartjuk de tutti hogy én nem fogom elvetetni mert értelmetlen az vetesse el aki karrierista mint családcentrikus!

Köszönöm az eddigi válaszokat!Aki szeretné annak szivesen irok a baba feljődéséről!

2010. febr. 15. 21:10
 90/164 anonim ***** válasza:
100%
Én teljes mértékben megértelek téged,hogy aggódsz.Én pont 2napja mondtam el anyukámnak hogy valószínű hogy babám lesz és kijelentem bár nem vagyok rá büszke de 17ÉVES vagyok én is.Mindenképpen mondd el neki probáld ugy hogy:anyu XY ideje késik kisérjen el nőgyógyászhoz.Hidd el sokal jobb te is megnyugszol akármi is vár rád ezután.Én pl anyagilag megengedhetem magamnak,biztos párkapcsolatban élek és a sulit sem hagyom ezért ebbe.Remélem anyukád olyan megértő lesz mint az enyém.Ő megkérdezte mit szeretnénk a párommal végül azt mondta mindenben támogat.Remélem legalább egy kis lelket öntöttem beléd.
2010. febr. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!