Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek jött össze az első...

Kinek jött össze az első védekezés nélküli hónapban a baba?

Figyelt kérdés

tudom hogy van már ilyen kérdés, de nem frissek, azóta hátha többen tudnak mesélni :)

Akinek összejött, az tudta,hogy mikor van peteérése? Vagy csak simán együtt voltak amikor jólesett?



2015. szept. 24. 14:11
 101/136 anonim ***** válasza:

10-es vagyok!

Én vasárnap reggel teszteltem,mert párom mondta, hogy próba. Negatív. Ma itthon maradtam, mert kislányom beteg lett. teszteltem, de csak délelőtt... Persze, hogy az is negatív. Na mind1. Elvileg nekem még van pár napom a menzeszig, de nem tudom. Nem fáj a hasam, se a mellem, se semmim. Nem érzem, hogy siker, de még nem adom fel és arra kérlek kedves kérdező, hogy te se! Lehet, hogy csak a menzesz elmaradása után 2 nappal lesz halványka pozitív a teszted. Nekem az első babánál. 4 nappal utána lett nagyon halvány! :) A hős dologra meg visszatérve. hogy áll a hőd? meg egy kis felvilágosítást is kérek, hogy mi a jó? (Ebben baromira nem vagyok otthon...)

2015. okt. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/136 A kérdező kommentje:
Hát én sem vagyok benne otthon úgyhogy ha valaki igen az jobban el tudja magyarázni én ugy tudom hogy peteérés után ha magasabban van a hőd 15 napig legalább az már babára utal. Nekem ma reggel 36,8 volt, ami alacsonyabb mint az elmúlt napokban. Úgyhogy úgy gondoltam meg fog jönni. Görcsölgetett délelőtt a hasam de ez teljesen elmúlt és még meg sem jött, talán még van remény? :D általában nekem reggelre szokott megjönni hát nagyon nagyon kíváncsi vagyok, de hát a mai tesztem totál negatív
2015. okt. 5. 15:55
 103/136 anonim ***** válasza:

Hát csajok nekem ma elment a kedvem hiába a hasi görcsök, már egy hete és szombaton kell megjönni, vagy vasárnap (sose jött meg előbb) s ma nagyon picit pecsételős barnázásom van/volt, de nagyon pici csak :( Remélem nem a mensi előjele :(

20as vagyok

2015. okt. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/136 A kérdező kommentje:
na csajok, nagy csakódásomra barnázok...ami azt jelenti hogy percek kérdése és elkezdek normálisan vérezni... no de nem baj, nem lehet mindenkinek szerencséje :D nektek továbbra is szurkolok :)
2015. okt. 6. 06:37
 105/136 A kérdező kommentje:
jaj bocsi az elírásért, még nagyon reggel van :)
2015. okt. 6. 06:37
 106/136 A kérdező kommentje:
szegény párom is olyan szomorúan ment el dolgozni, pedig pont ő mondta hogy "úgyse jön össze rögtön"... jaj el kenődtem..
2015. okt. 6. 07:05
 107/136 anonim ***** válasza:

10-es

Fel a fejjel!Mint mondtam màr,mindennek oka van!Tudom ez nem nyugtat,de 1 hónap nem a világ vége!Majd most! ;-) Nekem a ciklus.hu szerint még van 2 napom,de tuti nem vok terhes.Ma reggel már fájt a derelam és görcsöltem.Azért majd még írok!

2015. okt. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/136 anonim ***** válasza:
Hát sziasztok, a hőm már egyik nap 36,9 másiknap 36,7 én feladtam a lehetőséget, hogy babám lesz ebben a hónapban :(
2015. okt. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/136 anonim ***** válasza:

10-es.

Mai reggeli teszt szintén negatív. Ennyi volt ez a hónap... Ebből már 100%, hogy nem lesz baba!

2015. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/136 A kérdező kommentje:
Hát én is kőkeményen menstruálok... Brutális...
2015. okt. 7. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!