Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmondjátok másnak, hogy...

Elmondjátok másnak, hogy babaprojektbe fogtok? Vagy inkább ez egy személyes ügy?

Figyelt kérdés
2015. nov. 25. 20:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem. És a 12.hétig senkinek sem mondtuk, csak az aktuális uh.után. :)
2015. nov. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én egyszer nagy lelkiismeretesen bejelentettem a munkaadómnak, hogy lehet, hogy terhes leszek, és emiatt nem vállaltam el egy munkát, mert fennállt a lehetősége, hogy nem fogom tudni végigcsinálni. Aztán nem lettem terhes mindenféle okok miatt, és újra vállaltam a munkákat, mert dolgozni akartam. Mikor újra aktuális lett a "babaprojekt", akkor már nem szóltam, mert bizonytalan volt, hogy mikor jön össze, ha egyáltalán összejön!, én pedig dolgozni akartam. És úgy gondoltam, egy normális ember sem jelenti be a munkahelyén, hogy most már "próbálkoznak". Aztán amikor terhes lettem és szóltam, hogy nem tudok tovább dolgozni, a munkaadóm szemrehányást tett, hogy miért nem szóltam, hogy esetleg várható lesz a baba... :) Pedig semmilyen jogviszonyban nem voltunk egymással.

Mostani fejemmel ugyanúgy csinálánám, mint másodjára: nem szólnék róla idegennek, mert magánügy.

És nem mennék olyan munkahelyre dolgozni, ahol ezt nem tudják normálisan kezelni.

2015. nov. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!