Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék titokban teherbe...

Hogyan tudnék titokban teherbe esni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek már 6 éve a párommal, 2 éve eljegyzett, azóta nem volt szó a házasságról. Nem is érdekel ez a része, de már többször felhoztam a gyerek témát, a párom pedig határozottan ellenzi. Jó egzisztenciájú, művelt férfi, jó a kapcsolatunk is. Mivel 34 éves vagyok már nincs időm válogatni, vagy partnert cserélni, így szeretném mindenképpen a babát. A probléma itt jön igazából, ugyanis nem szedek gyógyszert, nem használunk gumit, valahogy a megszakításos dolog jött össze nekünk, 6 év alatt egyszer régen szedtem be egy esemény utáni tabit, de egyébként sosem lettem terhes. A kérdésem tehát, hogy hogyan tudnék a partneremtől teherbe esni anélkül, hogy tudná azt. Nem szeretnék pocskondiázást olvasni, csak a módjára volnék kíváncsi.

2016. jan. 5. 22:17
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:

7: Mert soha sem erezte fontosnak azt,gyereke legyen, nem is tudna elkepzelni.:-( Szerintem kicsit onzo is ahhoz, hogy valakit maga ele helyezzen.

8: Mindennel megfogok probalkozni az elkovetkezendo idokben!

9,10: Na azert ennyire en sem vagyok elvetemult! En majd orvossal injekcioztatom be! :-D

2016. jan. 6. 00:15
 12/40 anonim ***** válasza:
86%

Elso es a nemtudom mar hanyadik vagyok.


Esetleg meg azt csinalhatod, hogy mondod hogy gyereket akarsz, es nembaj ha o nem, ha terhes leszel elmesz, es felneveled egyedul, neki nem is kell a nevere vennie, azt mondod, hgy nem tudod kitl van, igy gyerektartast sem kell fizetnie.

2016. jan. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
34%

Remélem, sose esel teherbe. Akinek ilyen gondolkodásmódja van, az nem való szülőnek.

Nektek meg gratulálok, válaszolók, hogy még tippeket is adtok az őrültségéhez!

2016. jan. 6. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
92%
Azt is szamitasba vetted, hogy ha nem akar gyereket, ez simán jelentheti a kapcsolatotok végét? Nem olyan jó ám egyedülálló anyának lenni. Ha nem akarja a gyereket, kapcsolatot se fog tartani vele. Hogy fogsz tudni megbirkozni majd a tudattal, hogy 1, szándékosan atverted 2, tudatosan tönkre vágtad minimum 2 ember eletet: a parodet és a gyerekét?
2016. jan. 6. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
98%

Tipp: villámgyorsan hagyd ott, hogy minél hamarabb találj új párt! Elvégre telik az idő


Tisztázd az elején, hogy családot akarsz.

35 évesen már boldog kismama lehetsz. :-)


A párod el fog hagyni, ha bepalizod, és teljes joggal!


Más okokból váltam el, pár hónapra rá megismertem a párom, másfél èv után eldöntöttük, hogy jöhet a baba. Szeptemberben érkezik. Mindketten nagyon várjuk. Ennyi.


Egy pasival szemben az egyik legnagyobb szemétség, ha akarata ellenére apaságra kényszeríted.

2016. jan. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
97%

"Esetleg meg azt csinalhatod, hogy mondod hogy gyereket akarsz, es nembaj ha o nem, ha terhes leszel elmesz, es felneveled egyedul, neki nem is kell a nevere vennie, azt mondod, hgy nem tudod kitl van, igy gyerektartast sem kell fizetnie."


Ettől már az is egyszerűbb,ha egy random fickó farkára ül rá.

2016. jan. 6. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
86%
Nővérem is hasonló cipőben jár annyi hogy ő 31 a férje 39!. És nem akar még babát a férje. Mindig talált vmi kifigást hogy legyen előbb rendes munkahelye- lett. Aztán házasodjanak össze az is meg lett. Most meg nem magyarázza már semmivel hogy miért nem akar de nem akar. Már a tesóm is kezd belefásulni főkeg hogy karácsonykor jelentettük be hogy nekünk jön a 3. Baba. A reakciója tipikus de nem őszinte: ebbe a világba gyereket szülni.... sajnos én látom rajta hogy nagyon akarná már de a férje elnyomja. Sehogy nem jó ez így és megmondom őszintén hogy inkább lennék egyedülálló anya mint gyermektelen nő! Sztem mond meg a párodnak hogy vagy csinál neked gyereket vagy majd csinál más! És hagyd ott ha ilyen hülye! Drukkolok neked!
2016. jan. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem is hagyd el. Nem muszáj azonnal, de kezdj el mást keresni, és ha összejött az új kapcsolat, akkor lépj le. Hidd el, van időd. 34 év még nem kor, én 38 évesen szültem a lányomat és még szeretnék egyet (41 vagyok).Olyat is ismerek, aki az elsőt szülte 44 évesen.
2016. jan. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
66%
jó, és ha teherbe esel utána egyedül fel tudod nevelni a gyereket?
2016. jan. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
39%

Aljas és tisztességtelen dolog lenne bepalizni a párodat, igaz azt nem írtad, hogy szereted-e, bár a laza kijelentésed alapján nem ("Nos ha ez eppen a jelenlegi kapcsolatomba kerulne, am legyen!

"). Ha nem akar gyereket, inkább hagyd ott, aztán valakivel dugasd meg magad.

Egyedül is tudnád nevelni? A lelkiismereteddel el tudnál számolni?

2016. jan. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!