Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék titokban teherbe...

Hogyan tudnék titokban teherbe esni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek már 6 éve a párommal, 2 éve eljegyzett, azóta nem volt szó a házasságról. Nem is érdekel ez a része, de már többször felhoztam a gyerek témát, a párom pedig határozottan ellenzi. Jó egzisztenciájú, művelt férfi, jó a kapcsolatunk is. Mivel 34 éves vagyok már nincs időm válogatni, vagy partnert cserélni, így szeretném mindenképpen a babát. A probléma itt jön igazából, ugyanis nem szedek gyógyszert, nem használunk gumit, valahogy a megszakításos dolog jött össze nekünk, 6 év alatt egyszer régen szedtem be egy esemény utáni tabit, de egyébként sosem lettem terhes. A kérdésem tehát, hogy hogyan tudnék a partneremtől teherbe esni anélkül, hogy tudná azt. Nem szeretnék pocskondiázást olvasni, csak a módjára volnék kíváncsi.

2016. jan. 5. 22:17
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem vetetné el, hiszen az a cél, hogy terhes legyen. Csupán abszolút nem értené, nem fogadná el, a párja miért haragszik, miért nem lelkesedik...
2016. jan. 19. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
54%
Dehogy vetetné el! A pasija jellemzésénél az első helyen áll, hogy jó egzisztenciájú, szóval nem véletlen, hogy be akarja palizni.
2016. jan. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 A kérdező kommentje:

Látom Ti sokkal jobban ismertek engem és a vőlegényemet, mint mi saját magunkat, habár a nevünket sem tudjátok! Borzasztó így ítélkezni egymás felett!!

Mindenki megnyugtatására közlöm, hogy a napokban felmerült a téma, megmondtam Neki, hogy az én életem már nem teljes, amennyiben nem alapítunk családot, majd megteszem nélküle és egyedül nevelem fel. Azt mondta, vágjunk bele! Szóval ne aggódjatok, senkinek nem teszem tönkre az életét.

Viszont amilyen pocskondiázásokat itt olvastam elszomorított. Elérkezettnek éreztem az időt arra, hogy gyermeket vállaljak, de mindenhol csak zárt ajtókat találtam, Kétségbeesésemben minden megfordult a fejemben. Nem tartom magamat önzőnek, vagy rossz embernek ezért. Azt pedig, hogy rossz anyának tituláltak egyesek előre, mások pedig MEDDŐSÉGET kívántak nekem mélységesen felháborít! Miért rossz anya az, aki mindent feladna és megtenne azért, hogy gyereke legyen?

Akik normálisan viszonyultak hozzám, próbáltak segíteni, köszönöm nekik!

2016. jan. 19. 21:27
 34/40 anonim ***** válasza:
52%

Ne legyél felháborodva. Kérdeztél. Válaszoltunk.

Jo babavarast😉

2016. jan. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
56%
29-es vagyok. Nagyon örülök, hogy rendeződnek a dolgaitok :-) A párod nagyon szerethet ha így meggondolta magát :-) Remélem hamar összejön a baba :-) Az aki annyira szeretne gyereket az rossz anya nem lesz, csak jó :-) ;-)
2016. jan. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:
36%

Pár nappal ezelőtt még bármit megtett volna, hogy a pasija tudta nélkül -becsapva őt - teherbe essen tőle, most meg előadja az erkölcs bajnokát. Mélységesen felháborít...

A nagy akarástól még nem lesz jó anya, persze feltétlenül rossz se.

2016. jan. 19. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
36%
Elég gáz,ha nem teljes az életed,és csak a gyerek tudja a lyukakat befoltozni.Csak nehogy megbánd.Mert a teljes,boldog életbe kell a gyereket beleépíteni.Egyfajta újabb feladatként.Mondom ezt anyaként.És arra is készülj fel,hogy lehet nem jön egyből.
2016. jan. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
49%
Szia! én teljes mértékben megértem az aggodalmad és átérzem a helyzeted,szerintem egy nő akkor teljesedik ki igazán ha édesanyává válik. kívánom neked hogy legyen boldog és örömökben gazdag életed, egészséges kisbabád :) 20/L
2016. febr. 20. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
17 es vagyok! Örülök neki hogy meg tudtátok beszélni. Eközben a nővéremről kiderült hogy terhes... 4 hónapja titokban nem szedte a fogamzásgátlót, de ezt csak nekem mondta el, mindenki más azt hiszi hogy véletlen becsúszott. Még a férje is. Nem volt felhőtlen az öröme, de majd megszokja hogy apa lesz. Nem tudom mi lesz ennek a vége de én ezt nem tudtam volna megtenni a párommal, nem tudnék a szemébe nézni. Jobb hogy te nem tetted ezt meg és közösen akartok babát! Sok sikert hozzá, remélem minél előbb sikerül!
2016. febr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek, nagyon aranyosak vagytok!

Szerintem, ha valaki meglatja a kisbabaja elso ultrahang kepet, onnantol nincs visszaut, legyen az ferfi, vagy no! Szerelem lesz elso latasra :)

Nektek is sok boldog evet es mielobbi babazast! :)

2016. febr. 20. 23:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!