Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan tudnék titokban teherbe...

Hogyan tudnék titokban teherbe esni?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek már 6 éve a párommal, 2 éve eljegyzett, azóta nem volt szó a házasságról. Nem is érdekel ez a része, de már többször felhoztam a gyerek témát, a párom pedig határozottan ellenzi. Jó egzisztenciájú, művelt férfi, jó a kapcsolatunk is. Mivel 34 éves vagyok már nincs időm válogatni, vagy partnert cserélni, így szeretném mindenképpen a babát. A probléma itt jön igazából, ugyanis nem szedek gyógyszert, nem használunk gumit, valahogy a megszakításos dolog jött össze nekünk, 6 év alatt egyszer régen szedtem be egy esemény utáni tabit, de egyébként sosem lettem terhes. A kérdésem tehát, hogy hogyan tudnék a partneremtől teherbe esni anélkül, hogy tudná azt. Nem szeretnék pocskondiázást olvasni, csak a módjára volnék kíváncsi.

2016. jan. 5. 22:17
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
35%
A párod és a még meg sem fogant gyermek érdekében kívánom, hogy ez a terved sose sikerüljön!
2016. jan. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
41%

Mivel neked nem a kapcsolat a fontos, csak a gyerek, és a pároddal macerás kivitelezni, egyszerűbb, ha felszedsz egy random pasit és felcsináltatod magad.

(Nyilván előtte célszerű szakítani a pároddal... akiről azt írod, önző... miért, te nem vagy az?)

2016. jan. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 A kérdező kommentje:
Sajnalom, hogy kifejezett keresem ellenere csak kioktato valaszok jonnek. Felnott emberkent el tudom donteni! Ismet hangsulyozom tehat, hogy a kerdes nem az volr,hogy hogyan ne essek teherbe, hanem hogyan eshetnek! Koszi
2016. jan. 15. 07:40
 24/40 anonim ***** válasza:
58%

Sajnálom,hogy egy elvileg felnőtt ember csak titokban akar teherbe esni a párjától ahelyett,hogy igazi felnőtt módjára megbeszélnék!

Szóval inkább dugd fel magadnak a használt gumit, minthogy kinyisd a szád!

2016. jan. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
97%

Szia!


Ahogy olvastam a történetedet, én valahol megértelek Téged, de szerintem ne ilyen módon vállalj gyereket. Gondolj bele egyedülálló édesanyaként nem lesz könnyű sem Neked sem a gyereknek.


Hasonló cipőben jártam, mint Te, volt egy pasim, akivel már 9 és fél éve voltunk együtt, minden szép és jó volt, aztán egyszercsak kiderült, hogy ő nem akar gyereket, én pedig már akartam. Úgy döntöttem, hogy bár nehéz, de szakítok, mert nekem kell gyerek és akkor minek vagyunk együtt, ha sose lesz. Nagyon nehéz volt, azt hittem végem lesz. És a szakítás után nekem is jutottak eszembe őrült dolgok, hogy örökbefogadok egyedülállóként, vagy elmegyek egy spermabankba és kérek egy mesterséges megtermékenyítést. Én komolyan elgondolkodtam ezeken is!


Aztán úgy döntöttem, hogy ez nem jó megoldás, mert a gyerek egyszer úgy is meg fogja kérdezni, hogy ki az apja és akkor mit mondok?


Végül túltettem magam az exemen és továbbléptem. Megismertem a férjemet. Igen azóta boldog házasságban élek és van egy kisfiam is. A férjemnek már az elején mondtam, hogy én gyereket szeretnék és azt mondta, hogy ő is.


Nem szólhatok bele abba, hogy mit teszel, ez a Te életed, de az az érzésem, hogyha így vállalsz gyereket, ettől a férfitől, abból semmi jó nem fog kisülni.


Sok sikert!

2016. jan. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
25%

Itt mindíg mki a másik életével foglalkozik :) Rosszindulatúak,tök fölösleges ide ki írni kérdést kedves kérdező,80%-ban nem a kérdésre válaszolnak. Babás kèrdéseknél is tele van olyannal aki osztja az észt és gyereke sincs. :) de okos.. lenéző..pálcatörő.


Kívánják h ne sikerüljön,közben azt sem tudják kivagy,meg a párjuk csalja őket,vagy nem is szexelnel csak 2 havonta egyszer,egy ellaposodott kapcsolatban élnek (mki aki rosszindulatúan kommentel... mert normális,gondja nincs ember nem válaszol ha nem tud érdemben hozzászólni).


2 éven belül itt sírnak,h a "férjem elhagyott". Na ezért járok én fel ide ritkán!


:)

2016. jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
93%
Ti a pároddal nem illetek össze. Te akarsz gyereket, ő nem. Erőszakkal teherbe esni szerinted jó ötlet? Gyanítom, hogy nem...
2016. jan. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
57%

"Itt mindíg mki a másik életével foglalkozik :) Rosszindulatúak,tök fölösleges ide ki írni kérdést kedves kérdező,80%-ban nem a kérdésre válaszolnak. Babás kèrdéseknél is tele van olyannal aki osztja az észt és gyereke sincs. :) de okos.. lenéző..pálcatörő.


Kívánják h ne sikerüljön,közben azt sem tudják kivagy,meg a párjuk csalja őket,vagy nem is szexelnel csak 2 havonta egyszer,egy ellaposodott kapcsolatban élnek (mki aki rosszindulatúan kommentel... mert normális,gondja nincs ember nem válaszol ha nem tud érdemben hozzászólni).


2 éven belül itt sírnak,h a "férjem elhagyott". Na ezért járok én fel ide ritkán!

"


Kedvesem,ha szerinted a kérdező tervei a gyermekvállalásra rendben van,akkor csak gratulálni tudok!

Érdekes,hogy pont az fikázza a "negatív kommentelőket", aki szintén csak köpködni tud...

:-D

2016. jan. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
84%
kedves kérdező! Teljesen megértelek egy nő életében fontos a gyerek. Azt nem tudom hogy lehet titokban teherbe esni, de nem is biztos hogy ez olyan könnyű lenne. Ha minden oké, akkor is 25% esély van csak a babára ha meg vmi bibi is van. Nekünk 1,5 évbe telt a babaprojekt amibe orvosi segítség is kellett. A legjobb lenne ha megmondod a párodnak hogy vége. Biztos nem könnyű, de vagy meggondolja magát vagy esélyt kapsz egy másik kacsolatra ahol lehet baba. Még nem késő lépni. Egyik fiú unokatesóm is így volt, ott a csajszi nem akart, el se hitte de 3 hónap alatt talált másik párt egy évre rá babás lett az új párja, boldog, kiegyensúlyozott és a csajszi is kedves a tenyerén hordozza ellenben az előzővel. Ő 15 évet húzott le az exével, azt hitte mással nem lesz olyan, igaza lett mert sokkal jobb neki azóta :-) Hajrá!!!
2016. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
11%
és mit csinálnál ha teherbe esnél és a pasi otthagyna?(jogosan) Gondolom egyből rohannál abortuszra
2016. jan. 19. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!