Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől nagyobbodott meg a méhem?

Mitől nagyobbodott meg a méhem?

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm már 2 hete, csináltam teszteket, van negatív és pozitív is köztük.3hete szurkál a hasam, olyan mintha a köldökömet akarnák lehúzni a helyéről. Menstruációs görcsökkel társítva. Hányingerem van, zavarnak a szagok. Óránkét pisilek, kb 1,5dl-t. Voltam dokinál csinált hüvelyi UH-ot, méhnyálkahártya 6mm douglas üregben nincs folyadék. Voltam wc-n a vizsgálat előtt de kb 40 percet kellett várnom mire bejutottam az orvoshoz és ott az ultrahangon látszott megint s telt hólyagom. A kérdésem az, hogy lehet-e hogy az orvos nem látta a magzatot mert takarta a hólyagom. Továbbá azt sem értem, most néztem meg a leletemen 40*45mm-es a méhem ezt írja. De előzőleg mikor decemberben voltam, akkor 28*37mm-es volt a méhem. Mi a fenétől nőhet, ha nincs baba a pocimban? Tudom, hogy a méhnyálkahártya meg douglas üreg nem utal erre. De én teljesen úgy érzem hogy terhes vagyok. Segítsetek! Mert nem értem és már megőrülök!
2010. márc. 26. 12:21
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
75%

Ezek alapján, amit leírtál 99 %, hogy terhes vagy.


Várj még 2 hetet és menj el újra orvoshoz, de ezúttal egy másik orvoshoz.


Jó bababárást!

2010. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
100%
azaz babavárást :-)))
2010. márc. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
67%
ha emlékeim nem csalnak akkor anno tele hólyaggal kellett menni a pár hetes UH vizsgálatara
2010. márc. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:

28x37mm? Az nem egy felnőtt női méret

A méh átlag 8 cm. hosszu, fenekén 4-5 cm., nyakánál 2,5 cm. széles

2010. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
A méh legalább hét-nyolc centiméter, a méhnyálkahártyád pedig csak 6mm-es.. nem hinném, hogy terhes vagy! Minimum 8mm-nek kellene lennie ahhoz, hogy be tudjon ágyazódni a baba, nekem most mensi előtt három nappal 15 mm-es..és még a tüszőrepi utáni folyadék is látszik a douglasban.Ma voltam uh-n, vagyis még mindig itt vagyok, mert itt dolgozom. Remény mindig van! A tesztek sokszor csalnak! Nekem már volt legalább tíz pozitív tesztem ami halvány volt és sosem lett belőle terhesség. De kívánom, hogy legyen úgy ahogyan szeretnéd!
2010. márc. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
szerintem már látni kelett volna ha baba.amúgy hüvelyi uh-ra üres hólyaggal kell menni,nálunk ki si van írva.hasi uh-ra kell menni tele hólyaggal.
2010. márc. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
Bocsi, azt hittem a kérdező is hasi UH-n volt
2010. márc. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 A kérdező kommentje:
H
2010. márc. 26. 15:50
 9/59 A kérdező kommentje:

Hazajöttem,akkora pozitívat teszteltem most hogy nem is hiszem el!!Ilyen egyértelmű még sosem volt.Még végig sem ért a vizelet,még el sem jutott a control ablakhoz már virított a nagy vastag rózsaszín csíkom a terhes vonalnál:))

Most akkor ez mi?Eddig mindig csak pár perc múlva lett pozitív.Ja,és most délután van,tehát nem reggeli vizelet.

2010. márc. 26. 15:53
 10/59 anonim ***** válasza:

Első válaszoló vagyok. Akkor nem 99, hanem 100 % a terhesség.


Látod :-))) Gratulálok!

2010. márc. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!