Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől nagyobbodott meg a méhem?

Mitől nagyobbodott meg a méhem?

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm már 2 hete, csináltam teszteket, van negatív és pozitív is köztük.3hete szurkál a hasam, olyan mintha a köldökömet akarnák lehúzni a helyéről. Menstruációs görcsökkel társítva. Hányingerem van, zavarnak a szagok. Óránkét pisilek, kb 1,5dl-t. Voltam dokinál csinált hüvelyi UH-ot, méhnyálkahártya 6mm douglas üregben nincs folyadék. Voltam wc-n a vizsgálat előtt de kb 40 percet kellett várnom mire bejutottam az orvoshoz és ott az ultrahangon látszott megint s telt hólyagom. A kérdésem az, hogy lehet-e hogy az orvos nem látta a magzatot mert takarta a hólyagom. Továbbá azt sem értem, most néztem meg a leletemen 40*45mm-es a méhem ezt írja. De előzőleg mikor decemberben voltam, akkor 28*37mm-es volt a méhem. Mi a fenétől nőhet, ha nincs baba a pocimban? Tudom, hogy a méhnyálkahártya meg douglas üreg nem utal erre. De én teljesen úgy érzem hogy terhes vagyok. Segítsetek! Mert nem értem és már megőrülök!
2010. márc. 26. 12:21
1 2 3 4 5 6
 41/59 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

Köszönöm a tippet.Igazad van,nem fogom rögtön elmondani a dokinak,hogy voltam már másik kettőnél.Holnap adom le a vizeletemet,elvileg délutánra meg is van az eredmény.Most regisztráltam az általad megadott oldalra.Mennyi időn belül kapok majd választ szerinted?

2010. márc. 30. 18:14
 42/59 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok!

Dr. Hamvas Ferencnek szoktam feltenni a kérdést.

Este szerintem fog válaszolni mert sok kérdés van most neki tehát, régen válaszolt már. Vannak az oldalon kategóriák segítség 6-12-24 órán belül és ez a nőgyógyász a 6 órán belül van! Szóval szerintem vagy este vagy reggel válaszolni fog!

Majd írd meg mi lesz a lelet eredménye!

2010. márc. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
100%
Gyorsan tedd fel a kérdésed ha még nem tetted most néztem meg és elkezdett válaszolni a kérdésekre a doki!!!!!!!!!!
2010. márc. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon várom, mi volt a vizelet eredmény! Válaszolt a web doki?

Ha kiderülne, hogy mégis terhes vagy, akkor én biztos visszamennék egy adag étvágycsökkentővel ahhoz a f@szkalap dokihoz, hogy szedje be az egészet, aztán avasodjon el, vagy menjen nyugdíjba...

2010. márc. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 A kérdező kommentje:

szia!Aranyos vagy,hogy gondoltál rám.Nem volt már este időm neki írni sajnos,de ma pótolok.4után mehetek az eredményért.Csak azt nem tudom,hogy ha esetleg negatív az az eredményem,akkor mit fogok csinálni.Miért nem adott nekem beutalót inkább béta -vérvételre?pedig az sokkal biztosabb lenne.

Na mindegy,majd kiderül..pusz

2010. márc. 31. 11:05
 46/59 anonim ***** válasza:

12:20-as

Nagyon szorítok, hogy ott legyen a babód, még én is bizakodom.:)))

2010. márc. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
Én is nagyon drukkolok Neked!Reméljük a legjobbakat!Majd írj,mi volt!Puszi mindenkinek!
2010. márc. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:

Na megkaptad a lelet eredményét?

Írtál a dokinak, vagy voltál másiknál?

2010. ápr. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megkaptam a leletemet,ki gondolta volna: NEGATÍV.

Csináltam egy tesztet ma reggel..rögtön POZITÍV lett:((Teljesen össze vagyok zavarodva.

kERESNEM KELL EGY NORMÁLIS ORVOST...

2010. ápr. 1. 12:05
 50/59 anonim ***** válasza:

Hát mostmár nagyon kíváncsi vagyok. De nem mondták, hogy a házi terhesteszt miért pozitív, amikor az orvosi vizeletes negatív, hogy ez miért van?

Ha találtál egy becsületes orvost, majd írj, hogy az mit mondott!

2010. ápr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!