Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől nagyobbodott meg a méhem?

Mitől nagyobbodott meg a méhem?

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm már 2 hete, csináltam teszteket, van negatív és pozitív is köztük.3hete szurkál a hasam, olyan mintha a köldökömet akarnák lehúzni a helyéről. Menstruációs görcsökkel társítva. Hányingerem van, zavarnak a szagok. Óránkét pisilek, kb 1,5dl-t. Voltam dokinál csinált hüvelyi UH-ot, méhnyálkahártya 6mm douglas üregben nincs folyadék. Voltam wc-n a vizsgálat előtt de kb 40 percet kellett várnom mire bejutottam az orvoshoz és ott az ultrahangon látszott megint s telt hólyagom. A kérdésem az, hogy lehet-e hogy az orvos nem látta a magzatot mert takarta a hólyagom. Továbbá azt sem értem, most néztem meg a leletemen 40*45mm-es a méhem ezt írja. De előzőleg mikor decemberben voltam, akkor 28*37mm-es volt a méhem. Mi a fenétől nőhet, ha nincs baba a pocimban? Tudom, hogy a méhnyálkahártya meg douglas üreg nem utal erre. De én teljesen úgy érzem hogy terhes vagyok. Segítsetek! Mert nem értem és már megőrülök!
2010. márc. 26. 12:21
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodj meg reméljük jó helyen van!"Orvosilag lehetetlen" ezt már olyan sokszor mondták orvosok mégis rengetegszer megcáfolták már!Nem hinném hogy hazudott volna az illető aki azt írta 3mm-es nyálkahártyával esett teherbe.Mi oka lett volna rá??
2010. márc. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
50%
Ha ilyen vékony nyálkahártyával, ekkora méh-vel terhes maradtál akkor az kész csoda
2010. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nagyon nagyon drukkolok Neked!Remélem minden rendben lesz!Majd írj mi volt a dokinál!Puszi!
2010. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
100%
Tuti megtapadhat, nekem 6,7 mm volt mikor kiderült.Akkor voltam 5 hetes.Csak nyugi!
2010. márc. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
Na mi volt a dokinál? Remélem csak jó hírrel tudsz szolgálni;) :)
2010. márc. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:

08:19- es válaszoló vagyok!

Mit mondott a doki?

Úgy izgulok!

2010. márc. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:

SZIASZTOK!

Voltam tegnap orvosnál.Most az sztk-ba mentem az Örsre,a Dr Fábiánhoz,na hátmondanom sem kell,ekkora bunkó orvost még nem hordott a föld a hátán!!!

Bementem,mondtam,hog késik,hogy van péntek óta 3gyönyörő 2csíkos pozitív tesztem,nagyon fáj a hasam folyamatosan,hányingerem van,zavarnak a szagok..stb.És lehet,hogy nem kellett volna,de mondtam,hogy voltam másik dokinál is,de nem mondtam róla semmi negatívat,csak,hogy több szem többet lát,azért jöttem most ide.

Meghüvelyultrahangozott,ami kb fél perc colt,ugyanazt elmondta mint a másik orvos.Ő nem lát terhességet,6mm nyálkahártya semmire nem elég,s mindeközben borzasztóan lekezelően beszélt velem.Én nem vagyok egy nádszál tipus,és rögtön azt mondta hogy le kéne fogynom,meg ad nekem étvágycsökkentőt!!Ekkora büdös parasztot,komolyan mondom!!!megalázva éreztem magam nagyon:((

Kérdeztem,hogy nem lehetne -e béta hcg vizsgálat vérből?

Atr mondta erre,hogy nincs rá szükség maga nem terhes fogja már fel!!

Mitől lettek pozitívak a tesztjeim?Kérdezem tőle

Erre azt mondja nekem,hogy biztosan álnegatív a teszt.DE MONDOM,MIND A HÁÁROOOOOOM????????

erre meghúzza a vállát és kész.Mondom neki,akkor legalább egy vizeletet csináljunk,mert mi van ha téved és mégis mondjuk méhenkívüli terhes vagyok??

Erre azt mondja:AZT ÉSZRE FOGJA VENNI ÚGYIS.Mondom neki,persze ,majd ha begörcsölök,vagy ömlik majd a vérem,ugye?

Hát,azt mondja...figyelni kell a tüneteket.És mondom neki,akkor ok,nem vagyok terhes maga szerint mitől vannak menstruéációhoz hasonló,méhbe,lábba,köldökbe nyillaló fájdalmaim?36,9-es ébredési hővel?

Azt mondja,ha nem múlik a fájdalom,akkor 2hét múlva nézzen vissza.Hát jó,hogy hozzá nem tette,hogy addig meg dögöljön bele a fájdalmába!!

Végül írt egy laboros papírt,de ez is érdekes.mert átgondolta ő a beszélgetést, figyeljetek,azt mondja nem vagyok terhes,de nem menjen még holnap a laborba,akkor menjen monduk péntek reggel,annál hamarabb semmiképp se!!!

HA BIZTOS ABBAN AMIT MOND,AMIT LÁT,HOGY UGYEBÁR NEM VAGYOK TERHES,AKKOR MIÉRT NEM KÜLDÖTT EL MA REGGELRE VIZELETRE,MIÉRT IS MONDJA,HOGY PÉNTEKNÉL KORÁBBAN NE MERJEK MENNI???

A Kedvesem nagyon haragszik rá,még este visszaakart menni hozzá megkérdezni tőle,hogy mégis hogyan van ez?

Egész úton hazafelé,csak úgy potyogtak a könnyeim...nagyon fáj,hogy senki nem senkít nekem.

Megalázzuk,elzavarjuk a beteget,ahelyett hogy megpróbálnánk kideríteni a fájdalomvalódi okát?


JA ÉS MOST DÉLELŐTT NYOMTAM MÉG EGY TESZTET,GYÖNYÖRŰ BORDÓ DUPLACSÍKOS....

2010. márc. 30. 11:58
 28/59 anonim ***** válasza:
100%

Tegnap olvastam el amit írtál, ne zavarjon ez a bunkó doki, szerintem még korai a terhességed, ilyenkor nehezebben látják meg.

Légy türelemmel, örülj, és pihenj sokat.

Nekem ma kellett volna megjönnie, remélem sikerült, mert duphastont szedtem, ami megvastagítja a méhnyálkahártyát, segít a beágyazódásnál.

2010. márc. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:

Aranyos vagy,hogy ezt írod,tényleg el vagyok keseredve:((Drukkolok nekde:)NEKTEK!!

Nekem nem írt fel ilyen gyógyszert egyik orvos sem..mindenki csak elhajtott a fenébe:(

Holnap megyek laborba,remélem neked lesz igazad:))

2010. márc. 30. 12:28
 30/59 anonim ***** válasza:
0%

Azért ha már két doki nem látja a babát akkor azon el lehetne gy kicsit gondolkozni

VAgy annyira peches lennél hogy mindkettő sz@r orvos?

2010. márc. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!