Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől nagyobbodott meg a méhem?

Mitől nagyobbodott meg a méhem?

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm már 2 hete, csináltam teszteket, van negatív és pozitív is köztük.3hete szurkál a hasam, olyan mintha a köldökömet akarnák lehúzni a helyéről. Menstruációs görcsökkel társítva. Hányingerem van, zavarnak a szagok. Óránkét pisilek, kb 1,5dl-t. Voltam dokinál csinált hüvelyi UH-ot, méhnyálkahártya 6mm douglas üregben nincs folyadék. Voltam wc-n a vizsgálat előtt de kb 40 percet kellett várnom mire bejutottam az orvoshoz és ott az ultrahangon látszott megint s telt hólyagom. A kérdésem az, hogy lehet-e hogy az orvos nem látta a magzatot mert takarta a hólyagom. Továbbá azt sem értem, most néztem meg a leletemen 40*45mm-es a méhem ezt írja. De előzőleg mikor decemberben voltam, akkor 28*37mm-es volt a méhem. Mi a fenétől nőhet, ha nincs baba a pocimban? Tudom, hogy a méhnyálkahártya meg douglas üreg nem utal erre. De én teljesen úgy érzem hogy terhes vagyok. Segítsetek! Mert nem értem és már megőrülök!
2010. márc. 26. 12:21
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehetsz terhes egy hat miliméteres nyálkahártyával, maximum méhen kívüli..szinte esélye sincs, hogy ilyen vékony endometriumba beágyazódjon!Nézesd meg magad!!
2010. márc. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
51%
Amikről azt hiszed, hogy a méhed..az a petefészked, azoknak olyan az értéke, a méh az kb nyolc centi! Google a jó barátod!
2010. márc. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

Most beszéltem a dokival,azt mondta hétfőn menjek vissza hozzá,lehet hogy kisterhességről van szó.De igen,nem kizárt a méhen kívüli sem,sajnos.Közben másik fórumon írt nekem egy lány,hogy igenis legyek bizakodó,mert neki bármilyen hihetetlen 3mm-es nyálkahártyába tapadt a baba,és már 14hetes terhes.

Tudom,hogy a csak a csalódástól akartok megkímélni,higgyétek el én a realitás talaján állok.De azért egy picit reménykedhetek,nem?:))

2010. márc. 26. 16:39
 14/59 A kérdező kommentje:
Első válaszoló,köszi a gratut aranyos vagy.Bár csak felhőtlenül örülhetnék.Hétfőn kiderül.
2010. márc. 26. 16:42
 15/59 anonim ***** válasza:
Aki azt állítja, hogy három milliméteres endometriuma volt amikor terhes lett az hazudik! Tudod miért? Mert orvosilag lehetetlen!
2010. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:

Ok,én értem amit írsz.De miért írná,ha nem igaz.Belinkelem amit írt nekem,olvasd el.


Én december elején voltam vizsgálaton a dokinál, teljes vérkép uh minden. Mivel abbahagytam a gyógyszert és mondtam h szeretnénk babát. Az eredmények katasztrófálisak voltak. A méhnyálkahártya-nem akarok hazudni- de kb 2-3 mm lehetett a hormonszintem 10-20 között aminek több száznak kellene lenni, doki mondta. Azt mondta ne keseredjek el ezek még a bogyótól vannak. Megnyugodtam h majd lesz valami. nem idegeskedtem semmi szilveszterkor party és januárt elején pozitív tesztem volt. Azt mondta a doki h valószínű elcsúszott a ciklusom és december közepe vége felé sikerült a dolog. ő sem értette én sem de ez már nem is fontos! 14 hetes vagyok! Szóval nyugi, és mielőbb egy rendes orvos!! És hidd el nekem mindegy milyen eredményeid vannak ha jönni szeretne vagy maradni úgy is az lesz!

2010. márc. 26. 17:12
 17/59 anonim ***** válasza:
A 2-3 mm-még a ciklusod utáni napokban lehetett , mert akkor kezd el visszavastagodni a méhnyálkahártya, mire teherbe estél már vastagabb volt. Jó baba várást.
2010. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
Én nagyon szurkolok neked! :)
2010. márc. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért kell szegény kérdezőt rögtön ijesztgetni, meg teljesen biztosra mondani, hogy á az lehetetten mert nem elég vastag a méh nyálkahártyája+ még lehazugozni azt aki teherbe esett vékony nyálkahártya mellett!


Kérdező nincs téves pozitív teszt, csak negatív!

Gratulálok!

Nagyon szurkolok, hogy jó helyre költözött be a kis angyalkád!

Majd írd meg mi volt!

2010. márc. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bíztatást nektek,aranyosak vagytok!

Utolsó hozzászóló,nagyon kedves vagy,remélem jó hírekkel szolgálhatok este,mert megyek ma délután orvoshoz.

Nagyon aggódok:((

2010. márc. 29. 08:36
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!