Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől nagyobbodott meg a méhem?

Mitől nagyobbodott meg a méhem?

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm már 2 hete, csináltam teszteket, van negatív és pozitív is köztük.3hete szurkál a hasam, olyan mintha a köldökömet akarnák lehúzni a helyéről. Menstruációs görcsökkel társítva. Hányingerem van, zavarnak a szagok. Óránkét pisilek, kb 1,5dl-t. Voltam dokinál csinált hüvelyi UH-ot, méhnyálkahártya 6mm douglas üregben nincs folyadék. Voltam wc-n a vizsgálat előtt de kb 40 percet kellett várnom mire bejutottam az orvoshoz és ott az ultrahangon látszott megint s telt hólyagom. A kérdésem az, hogy lehet-e hogy az orvos nem látta a magzatot mert takarta a hólyagom. Továbbá azt sem értem, most néztem meg a leletemen 40*45mm-es a méhem ezt írja. De előzőleg mikor decemberben voltam, akkor 28*37mm-es volt a méhem. Mi a fenétől nőhet, ha nincs baba a pocimban? Tudom, hogy a méhnyálkahártya meg douglas üreg nem utal erre. De én teljesen úgy érzem hogy terhes vagyok. Segítsetek! Mert nem értem és már megőrülök!
2010. márc. 26. 12:21
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon érdekes, ezek szerint nem lehet hinni a teszteknek??

De baba nélkül nem lenne pozitív..már több teszt is.

Kíváncsi vagyok mi lesz belőle.

2010. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg akkor lehet tévesen pozitív, ha más nőgyógyászati bajod van, de nem akarlak riogatni, meg azt biztos kimutatta volna az ultrahang... Épp ezért ahogy te is mondtad, inkább egy vérvétel több mindenre választ adna szerintem is.
2010. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

19:24-es tegnap előtti vagyok!

Az jutott eszembe, hogy menj a házi orvosodhoz és kérj tőle beutalót vérvételre!!!!!

Kötelező neki adni!!!!!!!!!!

2010. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Egyszer nekem is volt pozi tesztem,de mégsm lett belőle semmi sem.akkor feltettem a kérdést,hogy most akkor mitől lehet pozi a teszt és ezt az oldalt linkelték be nekem:

[link]

Szerintem,ha terhes lennél,azt ki kellett volna mutatnia már.Keress inkább egy olyan orvost,aki sokkal megbizhatóbb,mint ez a szemét.Nem megoldható magándoki?Mert én tudnék ajánlani:Dr. Arnold László.A Bartók Bélán rendel a 11.kerületben.Mensmentis Kft.

2010. ápr. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A héten mész dokihoz? Nagyon érdekel, hogy mi lesz veled!

Majd írj!

2010. ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Na mentél orvoshoz?????????????????????????????????

2010. ápr. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy igen ritka esetben, de előfordul álpozitív teszt bizonyos ciszták, illetve hormonális elváltozások esetében, amik HCG-t (terheshormont) termelnek. ilyenkor terhességet nem mutat az UH. szerintem is keresned kéne egy alapos, profi nőgyógyászt, nem zsákbamacskát húzni valami sztk-sal, aki épp akkor rendel. ennek tényleg utána kell járni, mert nagyon-nagyon fura. normális, szakmailag felkészült dokihoz menj, még ha meg is kéri az árát, akkor is és akkor nem kell százfelé rohangálnod és kikészítened magad idegileg...
2010. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: 03-29 08:19 válaszoló vagyok többek között mert vagy még ezen kívül kb 3 kommit írtam :)


Szóval ne haragudj a "zavarásért" de megírnád mi lett végül??

Nagyon érdekelne és szerintem nem csak engem!!

Persze csak ha nem gond, nem akarok tolakodó lenni!

2010. máj. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim válasza:
Szia én ugyan ebben a cipőben járok! Nekem is a méhem nagyon nagy 4-orvosnál voltam és mindegyik csak ennyit mondott de én már érzem hogy mozog kb 4-hónapos lehetek! Tapintásra megtalálták de az UH-semmit nem mutat igy most 2hét mulva mennem kell vissza hátha akkor már látják 13 kilót hiztam! Nyugi pihenj sokat! Ha bajlenne azt látják a méhenkivülit is!
2010. nov. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!