Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől nagyobbodott meg a méhem?

Mitől nagyobbodott meg a méhem?

Figyelt kérdés
Késik a menstruációm már 2 hete, csináltam teszteket, van negatív és pozitív is köztük.3hete szurkál a hasam, olyan mintha a köldökömet akarnák lehúzni a helyéről. Menstruációs görcsökkel társítva. Hányingerem van, zavarnak a szagok. Óránkét pisilek, kb 1,5dl-t. Voltam dokinál csinált hüvelyi UH-ot, méhnyálkahártya 6mm douglas üregben nincs folyadék. Voltam wc-n a vizsgálat előtt de kb 40 percet kellett várnom mire bejutottam az orvoshoz és ott az ultrahangon látszott megint s telt hólyagom. A kérdésem az, hogy lehet-e hogy az orvos nem látta a magzatot mert takarta a hólyagom. Továbbá azt sem értem, most néztem meg a leletemen 40*45mm-es a méhem ezt írja. De előzőleg mikor decemberben voltam, akkor 28*37mm-es volt a méhem. Mi a fenétől nőhet, ha nincs baba a pocimban? Tudom, hogy a méhnyálkahártya meg douglas üreg nem utal erre. De én teljesen úgy érzem hogy terhes vagyok. Segítsetek! Mert nem értem és már megőrülök!
2010. márc. 26. 12:21
1 2 3 4 5 6
 31/59 A kérdező kommentje:

Te mekkora egy mocsok vagy?

TUDOD MIT?NEKED KÍVÁNOK,HASONLÓ FÁJDALMAKNÁL ILYEN ORVOSOKAT.....

2010. márc. 30. 12:35
 32/59 anonim ***** válasza:
0%

Mocsok? dehisz nem bántottalak!

Csak leírtam ami eszembe jutott az eseteddel kapcsolatban

2010. márc. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, kedves vagy!:)))

Nagyon örülnénk neki, ha sikerülne, még nem merek tesztet venni, még egy kicsit várok.:)

2010. márc. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező: vigyázz mert az átok mindig visszaszáll
2010. márc. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 A kérdező kommentje:

Azért némi cinizmus meglapult a sorok között,legyünk őszinték.....

Egyébként igen,ismerem a formámat..nekem világéletemben semmi sem sikerült elsőre..mindig minden bonyolult volt..már szinte meg sem lepődőm...

2010. márc. 30. 12:42
 36/59 A kérdező kommentje:

Átok? Na ne viccelj....átok nekem????:))))

Mi jöhet még?:)

2010. márc. 30. 12:43
 37/59 anonim ***** válasza:
50%
A mondatokat mindenki olyan hangsúllyal olvassa amiylen hangulatban éppen van
2010. márc. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 A kérdező kommentje:

Ok.Lehet,hogy én értelmeztem félre....Jelenleg támadópozicióban vagyok,szinte "sebezhetetlen":))))

Elég volt a tegnapi nap.Nem kérem,hogy pátyolgassatok,de nem azért írtam ide,hogy hasonló beszélgetést folytassak mint tegnap az orvossal.

2010. márc. 30. 12:48
 39/59 anonim ***** válasza:
100%

12:20-as válaszoló:

Nagyon fontos, hogy olyan orvost válassz, akiben megbízol, én is váltottam, és máshoz járok, mert az előző nyers volt, és igyekezett gyorsan megszabadulni a betegeitől.

2010. márc. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%

08:19-es vagyok megint!

Szerintem menj el egy harmadik orvoshoz és ne áruld el neki hogy voltál már kettőnél.

Vagy kérdezd meg itt ezen az oldalon www.orvostudakozo.hu a nőgyógyászt én már sokat kérdeztem tőle és mindig kedves volt és segítő kész.

2010. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!