Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 évesen ti vállalnátok babát?

16 évesen ti vállalnátok babát?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 11:23
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
70%

Ha saját lakásom lenne, önálló jövedelmem, és tudnám, hogy a párom kitart mellettem, akkor igen.


Egyéb esetben 36 évesen SEM.


16 évesen te is gyerek vagy, és függsz másoktól. Az a kérdés, hogy a szüleid vállalják-e hogy felnevelik az unokájukat?


Másrészt nekem is az a véleményem, hogy a mai tinik túl korán kezdenek el szexelni, és aztán csodálkoznak, ha teherbe esnek 16 évesen.

2016. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen még nem szexeltem. Babát sem vállaltam volna, szándékosan legalábbis nem. Ha becsúszott volna, akkor ha úgy látom, hogy sikerül etetni, ruházni, tetőt tenni a feje fölé, normális érzelmi hátteret biztosítani neki, akkor megtartottam volna.
2016. jan. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
79%
dehogy is :) aki 16 évesen gyereket vállal, abban annyi felelősségérzet van mint egy molylepkében. Én már szexeltem 16 évesen, de eszem ágában sem lett volna tönkre tenni az esélyemet egy normális, stabil jövőre, azzal hogy gyereket szülök.
2016. jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
82%
16 évesen barbi baba, monopoly, és gazdalkodj okosan társasjáték való. És természetesen az iskola pad. De ez a társadalom sajnos már nem ezt a kultúrát vallja. Elég szégyen egy 16 évesnek ha teherbe esik....
2016. jan. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem az a kérdés, hogy 16 évesen ki vállal babát. Ebben benne van a szándékosság, hogy készülnek rá, eltervezik a gyerekvállalást.


Ez inkább úgy szól, hogy 16 évesen, ha teherbe esel, megtartod?


Ilyenkor meg jön a visszakérdezés, hogy 16 évesen miért nem védekeztek?!?!

Nem azt mondom, hogy fogadj szüzességet a nászéjszakáig, de pár száz forint egy csomag gumi, még a zsebpénzből is kijön. És akkor nem kell ilyet kérdezni.


A másik kérdés, ha 16 évesen védekezés nélkül szexelsz, nem tudod, hogy teherbeeshetsz??


"Majd vigyázunk".


Most majd vigyázhatsz. A babára, éjjel-nappal.


A harmadik kérdés: képes vagy elvetetni a megfogant gyerekedet 16 évesen? Végig tudod csinálni? Mert ha ez könnyen menne, ez a kérdés se jött volna létre, már ott ülnél a dokinál, hogy mikor mehetsz kaparásra.

2016. jan. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim válasza:
76%
Természetesem nem vállalnék, mert egy normális ember minimum 20 éves koráig tanul, de inkább tovább.
2016. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
71%

Szándékosan 16 évesen nem vállaltam volna, pedig mindig is tudtam, hogy legalább négy gyereket akarok.


Ha nem tervezetten estem volna teherbe 16 évesen, vagy elvetettem volna, vagy örökbe adtam volna, de azt tudom, hogy 16 évesen én még nem voltam alkalmas a gyereknevelésre. Sőt 22 évesen sem voltam az. Szerencsére nem kellett ilyen kérdésen gondolkoznom.

2016. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de én 16 évesen még nem is szexeltem.
2016. jan. 12. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. jan. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nekem ilyenkor az volt a legnagyobb bajom,hogy hogy sikerült a matek doga. Pfff... mai tàrsadalom...
2016. jan. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!